Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach

Pobierz

a) Głównym źródłem ciepła na powierzchni Ziemi jest promieniowanie słoneczne / ciepło wnętrza Ziemi.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 10 Fragmenty zdań podane w nawiasach przetłumacz na język angielski, tak aby powstały poprawne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i dramatycznie poprawne zdania.. Question from @Olabg34 - Liceum/Technikum - Język angielskiAskly | Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów 1.. Dave (naprawia) _____ his bike in the garage.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. 1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.

2010-09-11 16:07:22; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Użyj czasowników w nawiasach w czasie przeszłym.1.. I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. about 8 years ago Języki obce Liceum / technikum.. She is famous (z odkrycia dwóch) _____ nwe chemical elements 4.Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać).. These trousers (nie pasują na mnie).. I can see some crumble on the plate.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. 5.Zadanie 1) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach (1.1-1.4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

Przetłumacz na angielski fragmenty w nawiasach.

2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. They (mieszkają) - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Skreśl w podanych zdaniach informacje fałszywe.. Przetłumacz na .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. 3.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. ( Czy Ania ma) .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uwaga!. Robiliśmy to na lekcji, więc NA PEWNO jest dobrze :) Dzięki Dzienki ..

You _____ (not, see) that film la …Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. 1.4.Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na język angielski podane zdania : 2014-01-28 13:34:17 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język ang, tak aby otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie zdania .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1 Dominic insisted .. (żeby pomalować.Na przykład, jeśli uczeń z języka angielskiego uzyskał 80% punktów.. daje naj pls szybkoZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski Madzia31070 Madzia31070 13.03.2019Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt