Historia klasa 6 dział 2 powtórzenie

Pobierz

Opis testu.. Upadek Rzeczypospolitej.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.. Opis testu.. Przegrana Krzyżaków w wojnie z Polską.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. Prezentacja.. Reformacja w Polsce 2.. Od parzydełkowców do pierścienic - test.. Sprawdź, ile już wiesz!Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6.pptx.. Renesans w Polsce 2.. Kartkówka z z działu w rzeczpospolitej szlacheckiej klasa 6 Test.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów.. wg Aszejko.Klasa 6 Historia.. Q. Dokończ zdanie: Królestwo Polskie i Wielkie Księstwo Litewskie stworzyło razem ______________.. Od Piastów do Jagiellonów - powtórzenie - teleturniej Teleturniej.. Test jest przeznaczony dla uczniów klas 4.. Znajdź parę.. Autor: Joanna Stróżyna o 23:41.. Likwidacja państwa zakonnego w Prusach.. Biologia .Ten obszar został stworzony na potrzeby sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu zagadnień przyrody i biologii dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.. Zestaw zawiera testy podsumowujące w wersji A i B, do poszczególnych rozdziałów podręcznika dla klasy VI oraz klucze odpowiedzi.. Klasa 6, dział 2 - W rzeczypospolitej szlacheckiej.. Autor: Joanna Stróżyna o 21:43.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

6 klasa powtórzenie Test.

Testy można wykorzystać jako interaktywne powtórzenie materiału z zajęć.. Historyk bada: answer choices.Powtórzenie wiadomości z rozdziału I - klasa 7.. Narodziny nowożytnego świata.. Powiązane z testem.. Unia lubelska i początki Rzeczypospolitej Obojga Narodów 2.. Jaka była przyczyna Hołdu Pruskiego (1525 r.)?. Opis testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Problem kozacki w Rzeczypospolitej (15) Testy: Historia.Powtórzenie z działu "Ruchy Ziemi"Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dzis klasa 6 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Klasa 4, dział 3 - Wojny i upadek .HISTORIA KLASA 6 POWTÓRZENIE DZIAŁU UPADEK RZECZYPOSPOLITEJ Krzyżówka.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.This quiz is incomplete!. Testy dla klasy VI.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Biologia klasa 6, dział 2 - Od parzydełkowców do pierścienic.. Powiązane z testem..

Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.

Wojny z Rosją 3.. Nowszy post Starszy post Strona główna.Klasa 5 Historia Powtórzenie dla klas 5 z rozdziału VI - część 1.. Etykiety: historia , klasa 7.5. wg Kononowiczkarol.. Rzeczpospolitą Europy Centralnej.. Złoty wiek Polski, czyli błazny z XVI w. Odkryj karty.. was / were ;there was/there were Porządkowanie.Klasa 5 - historia - Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6 Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6.pptx.. Rzeczpospolitą Obojga Narodów.. Gospodarka Rzeczypospolitej w 16 Wieku Test.. Zdobywaj wiedzę z historii.Testy i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. W obronie granic Rzeczypospolitej Koło fortuny.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.. Autor: Joanna Stróżyna o 02:13.. Materiały zawarte w kursie są zgodne z obecną podstawą programową.. Etykiety: historia , klasa 7.6.. Powiązane z testem.. Wielką Rzeczpospolitą Europejską.. Rzeczpospolitą Europejskiego Związku Unijnego.. Rozwiąż test.. Powtórzenie 5-6 klasa Odkryj karty.klasa 6 historia dział 2.. Demokracja szlachecka w Polsce 2.. - Podsumowanie historia dział 2 - Powtórzenie Klasa 7 Dział 6 Historia - historia/ dział IVTest z historii dla klasy 6 dział 2 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "W Rzeczypospolitej szlacheckiej"..

Test do rozdziału I. rozmiar: 9 MB.

Points Sum: 1/1.Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Sprawdzian dla klasy 6 z działu 1 pt. Narodziny nowożytnego świata.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Od Piastów do Jagiellonów - powtórzenie - teleturniej Teleturniej.. Sprawdzian ze znajomości działu "Od parzydełkowców do pierścienic" z podręcznika Puls Życia .. #klasa6 #klasa6biologia #klasa6biologiadzial2 Inne tryby testu.. Autor: Joanna Stróżyna o 23:00.. Powiązane z testem.. Tagi #klasa6historia Inne tryby testu.. Klasa 6 Historia Wczoraj i dziś 6.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.6.. Lista zasobów w zestawie.. Klasa 6, dział 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.. Klasa 4, dział 1 .Powtórzenie wiadomości z rozdziału 5.pptx.. 𝐇𝐎Ł𝐃 𝐏𝐑𝐔𝐒𝐊𝐈: Przyczyna: Przegrana wojna Krzyżaków z Polską -> Skutek: Były wielki mistrz zakonu krzyżackiego składa hołd królowi polski w .dział 2 historia - test historia klasa5 dział 2!. wg Krystyna90.. Uważasz, że już wszystko potrafisz?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Etykiety: historia , klasa 7.1.Test z Historii Klasa 6, dział 1 - Narodziny nowożytnego świata..

Sprawdzian z biologii klasa 6 dział 2.

"Walka o odzyskanie niepodległości .Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Śmierć Bony Sforzy.. wg Kononowiczkarol.. Rozwiąż test.. Testy dla klasy VI.. wg Moscicki.Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Polska za panowania ostatnich Jagiellonów 2.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Dokumentacja nauczyciela, klasy IV-VI.. Polska monarchią elekcyjną 3.. Folwark pańszczyźniany 2.. Rzeczpospolitą Unii Europejskiej.Test z Historii Klasa 6, dział 2 - W rzeczypospolitej szlacheckiej.. Testy dla klasy IV.. Test wiedzy podsumowujący dział drugi "Od parzydełkowców do pierścienic".. Sprawdź, ile już wiesz!2.. Powtórzenie 5 - początki średniowiecza.. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.Test z historii dla klasy 5 dział 2 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Starożytna Grecja".. Tagi Inne tryby testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt