Leon violetta opowiadanie

Pobierz

Olga wpada na pomysł, aby German z Angie zaśpiewali na ich ślubie.. Wysiadałam z samolotu gdy nagle na lotnisku zobaczyłam wszystkich moich przyjaciół, śpiewających mi na powitanie '' En mi mundo'', byłam strasznie zaskoczona, z podziwu wyksztusiłam z siebie ciche słowa; - Jesteście cudowni.. A my musimy porozmawiać.. Francesca wróci.. I w tym momencie właśnie przypomniałam sobie, że nie przyszli, bo wróciłam wcześniej niż miałam a oni tego nie wiedzieli, z resztą ja też i zdziwiło mnie że tak wcześnie wróciliśmy.Nagle gdy .Opowiadanie - Violetta niedziela, 4 maja 2014 .. - Witaj Violetto, twój tata dużo mi o tobie opowiadał - powiedział ojciec chłopaka - poznaj mojego syna Leona - dodał.. Zaczal rozpinac jej suknie, ta zas zdjela mu jego koszule z krawatem.. * Violetta * Wstałam dzisiaj z łóżka, i spojrzałam na moją komórkę.. Za chwilę dał Violettcie swój jeden plec do polizania a drógi polizał sam.. Od razu poczuli chłód klimatyzacji.. Jest tancerzem i piosenkarzem.2.. Leon wpil sie w usta swojej zony.. <3 - Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik Opowiadanie o Violi .. -zapytalam usmiechnieta-Moglo byc lepiej -odpowiedzial obojetnie-Czemu?. Uczucia.. *VIOLETTA* 5 godzin temu wróciłam do domu z wakacji w Madrycie.. Leon rzucil swoja wybranke na lozko i polozyl sie na nia.. Leon to mój chłopak i go kocham, a wczoraj był dla mnie taki miły że tak mnie poniosło z miłością do niego .Opowiadanie Leonetta <3 - Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik Opowiadanie Leonetta <3, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem opowiadanieovilu18.pinger.pl w platformie blogowej pinger.plOpowiadanie 1 *Violetta* Wczoraj wróciłam z lotniska do domu..

I oczywiście zapraszam na moje opowiadanie Leona i Violetty.

Olga razem z Ramallo i Germanem ustalają wszystko do wesela po ślubie.. <3, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem opowiadanievioletty3.pinger.pl w platformie blogowej pinger.plSiedzimy sobie, ja León i Violetta w sali nauczycielskiej, czekam tylko jak Violetta wyjdzie, będę miała okazje by poderwać Leóna, nie dlatego że Ludmiła tego chce, tylko dlatego, że ja tego chce!. Violetta decyduje się iść do Ludmiły.. Violetta nic nie odpowiedziała Tomasowi, posłała mu tylko uśmiech, wyswobodziła się z uścisku i pobiegła do Leona.Hey, Postanowiłam że będę pisała krótkie opowiadania (zmyślone) głównie na temat Leonetty i Tomiły.. Nie martw się tak.. Bardzo się cieszyłam,ale też denerwowałam.. Za moment mieli wychodzić na scenę.. 2013-08-18 17:54:21 Znacie Blogi z Opowiadaniami ?. Czekali na wiadomość.. Ja wiem, Ty wiesz, że Leon kocha Vilu, ale są osoby, które sercem i duszą są za Thomasem, im musisz to opisać ;)Włoszka bała się spotkania z Leonem.. Weszli do środka.. Wtulilam sie w jego tors.-Czesc skarbie -pocalowal mnie w czolo-Czesc.. I od razu wszyscy zaczęliśmy się tulić, brakowało mi ich, oczywiście był też Leon, gdy go zobaczyłam od razu go .Leon: Violetta!. :)) .. (Opowiadania Violetta) Wyjaśnienia 5 lat temu Violetta.. I - Wiesz, że mi ufać możesz.. Zdziwiłam się.. Nie wiemy, co bohaterowie czują..

[click]Czy w serialu '' Violetta '' w 2 serii leon i violetta będą razem?

Zadzwonił do mnie dzisiaj i zapytał czy pójdę z nim na randkę za godzinę.. Znizal sie do jej szyi.Violetta zobaczyła, jak Leon posmutniał i odwrócił się, chcąc odejść.. Na stronie,będą się pojawiać opowiadania,na temat par z serialu "Violetta" Więcej ?. Pisał że już wie o moim wczorajszym romansem z Leonem.. Leon zauważywszy to, objął ją ramieniem.. Wsuwał tak i wysuwał a Violetta pojękiwała.. Nie mógł wydusić z siebie ani słowa.. Napisał Thomas.. Jestem ciekawa jak to będzie dalej Za pół godziny miałam się spotkać z Leonem.Violetta - opowiadania :3. a to mała próbka.Opowiadanie , Rozdzial 23 ~ Brodawka *Violetta* Obudzilam sie.. -zapytalam ze smutkiem* Leon Verdasco * Książę z bajki Violetty, jest romantykiem i kobieciarzem.. Nie wiem dlaczego, ale nagle cała się zarumieniłam.. -Chętnie się napiję.. Violetta: Wiem.. Zdziwiło mnie to, że moi przyjaciele nie przyszli się przywitać.. Chciała, żeby wiedział, jak wyglądało zniknięcie Violetty, jak do tego doszło, lecz nie widziała innego sposobu, jak okłamanie go.. Inaczej Leon nie chciałby jej słuchać.. Violetta: Leon, nie zauważyłam cię.. Potem oby dwa pace wsadził do dziurki swojej przyszłej żony.. Było zimno jak na biegunie!. 114 osób lubi to.. Są przyjaciółmi, a Leon jest na etapie, w którym nikogo nie słucha, ani nie rozumie.. No, w końcu Violetta wyszła!.

Znudziło mi się trochę opowiadanie gdzie Viola i inni mają po 16 lat -.- I tak nikt prawie nie wchodzi, moje opowiadania krótkie itp. Leon i Marco, jego najlepszy przyjaciel znają się od kiedy mieli 3 lata.

Po.Violetta Idę z Leonem do Resto baru, zdążyłam już do wszystkich, zadzwonić i powiedzieć że Leon się obudził, a oni przygotowali dla niego imprezę niespodziankę, mam cudownych przyjaciół - Violu, po co idziemy do Rest baru, jestem zmęczony- powiedział zdyszany Leon - Chce z tobą spędzić troszeczkę czasu - No okeyVioletta.. - Cześć, jestem Violetta - powiedziałam niepewnie w stronę chłopaka.Opowiadanie Violetta 3 - Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik Opowiadanie Violetta 3, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem violetta3o.pinger.pl w platformie blogowej pinger.pl-Violetta, a Ty?-Leon Verdas.-Miło mi Cię poznać.. (2/2) 5 lat temu Miłość jest jak światło gwiazd - nie umiera nigdy.Opowiadanie o Violi .. Gdybyś dodała w jednym zdaniu 'w jego oczach widzę bezgraniczną miłość' już wyglądałoby to lepiej.. Ta przyjaźń dla ich obu oznacza bardzo dużo.. Leon lezal obok mnie i gapil sie w sufit.. Violetta zostala w samej bieliznie, Leon w spodniach i bieliznie.. To jest na serio ważne w opowiadaniach.. Zakocha się w Violetcie.. Violettę przeszły ciarki.. Rozdział VI.. Miała jednak wątpliwości.. Odpisałam, że mnie nie obchodzi czy o tym wie, czy nie wie.. W końcu leon sięgną po paczkę z prezerwatywą, którą dał Violettcie.Leon i Violetta stali przed ich ulubioną kawiarnią..

Mam okazje!Opowiadania Violetta i Cloud 9 - Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik Opowiadania Violetta i Cloud 9, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem cloud9.i.violetta.pinger.pl w platformie blogowej pinger.pl Leon: Zauważyłem.

Pa-A dostanę chociaż buziaka w policzek kto wie może się już nigdy nie spotkamy - nawet na to nie pozwolę .-Jasne czemu nie Leon delikatnie musną policzek Violetty i automatycznie poczuł rumieniec na jej policzku, po czym delikatnie się uśmiechną i odszedł .Violetta - opowiadanie środa, 3 czerwca 2015.. *Studio, aula* Nauczyciel wyjaśnia im kolejne zadanie oraz dzieli na grupy.Przyjaciółka Violetty wydzielała różne soki, które Leon z chęciom połykał.. Leon: Spotkajmy się później w parku.. Zaczyna się kłótnia.. Wiadomość, która była tak szokująca dla ich przyjaciela.Violetta bez jej wiedzy, chowa tekst piosenki do torebki.. Tęskniłam za wszystkim, za studiem, a najbardziej za Leonem .. Nie miał nigdy dziewczyny ,która by go pokochała.. Chociarz był z dużoma z dziewczyn..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt