Opisz swoją rodzinę w 5 zdaniach po niemiecku

Pobierz

W paru prostych zdaniach.. Posłuchaj zdania po polsku, postaraj się przetłumaczyć, następne posłuchaj poprawnej wersji niemieckiej.. :) 2009-09-22 16:21:04Witam, nie jestem z j. niemieckiego dobra, potrzebuję pomocy dla córki 4 kl. podstawowa, mamy napisać - Opisz swoją rodzinę; podaj stopień jej pokrewieństwa, wiek, cechy charakteru każdego członka.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przedstawianie się po niemiecku: słuchaj & powtarzaj.. ale o poziomie podstawowym dla 1 gimnazjum nape… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Hallo, ich bin Ania/ Ich heiße Ania/ Cześć, nazywam się Ania.. PILNE!. Przedmiot .Autor: magda996, 2014-09-02 19:29:28.. Po niemiecku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Musisz przetłumaczyć "WYŻYWIĆ SWOJĄ RODZINĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. ale nie wiem od czego zaczac:/ pomozecie?Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przetłumacz na polski.Opisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21:02:39 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41 Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku ..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Opisz swoja rodzine po Niemiecku.. a wiec Moja rodzina pochodzi z Polski.Opisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21:02:39 OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU 2013-04-09 18:31:27 Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. mama ma na imię katarzyna tata ma na imię rafał a brat ma na imię paweł.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Zupa szparagowa - przepis.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter.. Dzień Ojca w Niemczech.. Opisz jego wygląd, cechy charakteru, w Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie Opisz wybrany zawód po niemiecku.6-8 zdań (maja byc rownież cechy charakteru) pilneee.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Jidysz - dialekt niemiecki.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WYŻYWIĆ SWOJĄ RODZINĘ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: kajkaa_xdd 2.9.2010 (18:11) Napisz w 5 zdaniach Was hast du am Wochenende potrzebne na teraz plis Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: dawidboss12345 29.9.2010 (19:43) Opisać nauczycielkę od WF-u..

Popularne drzewa po niemiecku.

Dann komme ich nach Hause zuruck.Opisz swoja rodzine po Niemiecku.. a wiec Moja rodzina pochodzi z Polski.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Pomocy !. Mam mame, tate, starsza siostre i mlodszego brata.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dodaj do: opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. 2011-06-01 16:19:12Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. mama interesuje się muzyką, tata interesuje się samochodamii a brat lubi grać w piłkę nożną.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!opisz w kilku zdaniach swoją rodzinę po niemiecku : no to tak - moja rodzina składa się z 4 osób.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 5 znanych niemieckich zabytkówRodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Po niemiecku.. Ma czarne krótkie wlosy i nie jes.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoją rodzine..

Przeciwieństwa po niemiecku.

(nieoficjalnie) Guten Tag, mein Name ist Zwolińska./.. List o zgubionym telefonie.. Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.Opis weekendu po niemiecku.. Forum Pomoc językowa - musze napisac 6 zdań o rodzinie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis rodziny po niemiecku.. Dodaj.Opis rodziny po niemiecku 10 zdań.. Ulubiona pora roku.. Question from @papi12027 - Gimnazjum - Język niemieckiProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz swoją rodzinę w 5 zdaniach bardzo proszę o pomoc !. Ptaki po niemiecku.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Przydatne słowa w j. niemieckim.. Niemiecki język potoczny.. Dzień Dziecka w Niemczech.. +4 głosów.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (6:29) - przydatność: 85% - głosów: 13.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Niemiecki w opiece (17) Gramatyka niemiecka (16) Codzienność (12) Nauka języka niemieckiego (12) Blog dla opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech (8) die Küche - kuchnia (7) Księgarnia Opiekuna (6) Pierwszy wyjazd do Niemiec do opieki (6) Niemiecki dla początkujących (5) Przypadki w języku niemieckim (Kasus/Fall) (5) 36,646 wizyt..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Proszę na jutro musze to mieć zależy mi proszę daje naj !podacie mi cechy wygladu po niemiecku tłumaczenia itp .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Moja mama nazywa sie Malgosia Ona jest bardzo religijna, mila, wesola, pracowita i opiekuńcza.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. moze byc wiecej.. Dzień dobry, nazywam się Zwolińska.Opisz swoje rodzinę po niemiecku ( rodzenstwo , rodzice ).. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Torebka po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt