Sprawdzian wiadomości z lektury felix net i nika

Pobierz

O godzinie 8.00 dostaniecie pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co się stało z rodzicami Niki?. Sprawdź swoją wiedzę!. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pojawiła się w siódmej części.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Rozwiąż test!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

... z których miałam sprawdzian.

Mam nadzieję, że tym razem technika nas nie zawiedzie.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. chomik8.. Tam ojciec zdecydował o jej ukryciu w muzeum.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. !Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Zapraszamy do zabawy!Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Rozdział 6.. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. "Ile ulic, szkół, ogrodów, Placów, sklepów, ruchu, gwaru.. Jak miał na nazwisko Net?. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.PDF • Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • pliki użytkownika felixnetinika przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

Spróbujemy dzisiaj napisać jeszcze raz sprawdzian z lektury.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Inne materiały : kwestionariusz osobowy do zadania domowego, cechy bohaterów, opisy bohaterów do WeeMee, charakterystyka bohaterów, charakterystyki do zad.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWitaj na stronie Quizz.pl.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Zawiera 9 pytań.. Zablokuj Zgło .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Skomentuj.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Będą one przesłane na Wasze adresy g mailowe lub, jeśli ktoś nie ma na e mail.. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix .Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): "Felix, Net i Nika"- świat przedstawiony..

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.

Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępnij.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Odpowiedz.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Jak miał na imię pies Felixa?Test z części 1-2, czyli ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt