Opis lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. 4 .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Wybierz jeden z punktów planuRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Hopsasy to obcasy na sprężynach..

... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...

Skomentuj.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Nie lubi swojego imienia.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Super test z lektury.. Mała Armia".Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Rozdział 2.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Latalerz występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii Latalerz - jak sama nazwa wskazuje, jest to latający talerz, stworzony przez naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych .Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Odpowiedz.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Pojawiły się też w jego śnie w książce "Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.. Udostępnij.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Lubi żarty i ironie.. Udostępnij.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Szukaj.. 2016-05-09 10:01:54; Co uwarzasz o książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jego pasją jest informatyka.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi [edytuj | edytuj kod] Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Są koloru różowego.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Szukaj.. Quiz w Poczekalni.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Skomentuj.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20 .• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceSprawdź swoją znajomość tej lektury .. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziNapisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Pensjonat pod Zezowatą Owcą - znajduje się on w górach, klasa pierwsza "b" udała się tam na wycieczkę.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Postacie tytułowe Felix Polon.. Felix pokazał je przyjaciołom w pierwszej części.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Ale tata Niki żyje!. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Silver Tower - budynek w Warszawie w którym "mieszka" Vidoktor.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt