Napisz tekst o swoich wakacjach meine sommerferien waren

Pobierz

Swoją oficjalną działalność rozpoczął 1 stycznia 1990 roku, od kiedy to występował w składzie: Ryszard Makowski, Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.. Każdy zapamiętuje swój numer.przedstawia swoje plany na wakacje i informuje o nich.. z niemieckiego jestem kiepski :( potrzebuje zeby ktos mi sprawdzil to co sam utworzylem, poprawił i uzupełnił to czego nie ma.Proszę .. (F) sind.. Rzadko grałem - łam w gry komputerowe.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Podczas wakacji dużo pływałem - łam.. robiłyśmy ogniska , jezdziłyśmy nad jezioro.. Podam Wam teraz rozwiązania do zadań otwartych z "wenn" z waszego zadania domowego z zeszytu ćwiczeń na str. 51. na początku wakacji czestą spotykałam sie z przyjaciółmi.. Niestety moja przyjaciółka wyjechała do niemiec na 2 tygodnie.Napisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43 Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04 Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Nauczyciel pyta się poszczególne osoby o to w jaki sposób oni najchętniej spędzają swoje wakacje i ferie zimowe.. Ciekawa treść i udane rymy sprawiły, że postanowiłem go nagrodzić..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

U piszą w zeszytach krótką notatkę na temat swoich wakacji, odpowiadając na pytania i korzystając z tekstów w zad.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Sie vermieten unsere Zimmer an Touristen.Proszę o wykonanie ćwiczenia 6,7,8 z zeszytu ćwiczeń z czasownikami modalnymi na str. 49.. Przeczytaj tekst o weekendzie Miki i zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (R), a które nie (F).. 2,395 wizyt.. Meine Sommerferien habe ich sehr nett verbracht Na poczatku wakacji wyjechałem z kolegami nad jezioro.. Było bardzo fajnie .. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Thema: Meine Ferienpläne (Moje plany wakacyjne) Podczas dzisiejszej lekcji poćwiczymy rozumienie ze słuchu, a także tworzenie liczebników porządkowych.. W dzień pływalismy , opalalismy sie a wieczorem chodzilismy do baru .Während der Sommerferien bin ich viel geschwommen.. 1 odpowiedź.. Prezentacja nowego materiału i praca nad nim Uczniowie zostają podzieleni na 4 grupy.. Życzę Wam wspaniałych wakacji!. W miarę możliwości też o dopisanie jakiś słów od siebie.. Wiem, że są głównie same błędy, więc proszę o poprawną korektę tego..

Napisz w zeszycie tekst o twoim typowym weekendzie.

jest propozycją podziału materiału przy dwóch godzinach języka niemieckiego w tygodniu i powinien być traktowany jako przykładowy plan realizacji poszczególnych rozdziałów, a nie jako jedyna i ostateczną wersję podziału zawartego w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.Kabaret OT.TO - polski kabaret założony w 1987 roku z inicjatywy Wiesława Tupaczewskiego.. Dopasuj podpisy do obrazków.Rozkład materiału przygotowany do podręcznika .. Pogoda była bardzo dobra.. Przeczytaj uważnie tekst, podkreśl w tekście dokąd i czym na wakacje jedzie .. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Diese Sommerferien waren unvergesslich.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. 1.Napisalem coś takiego.. zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język francuski przez użytkownika MyliszSieSkarbie .Piotr Obrączka jako jedyny wysłał swój opis wymarzonych wakacji w formie wiersza..

To jest wymyślony tekst o planach wakacyjnych.

Całą resztę tworzy swoisty wstęp, w którym autorka .przedstawia swoje plany na wakacje i informuje o nich.. +3 głosów.. Tłumaczenie: Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. Te wakacje były bardzo udane.. Dziękuje!. 8 x 1 pkt.. 'sein' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckiePrzeczytaj tekst i dopasuj informacje do osób.. W sklepi mięsnym (dialog) / in der Metzgerei .. List z wakacji / meine Sommerferien - ein Brief .Zadanie: zad1 napisz po niemiecku krotki wywiad na temat wakacji przeprowadzony z kolega badz kolezanka uwzgledniajac pytania wo mit wem wie lange Rozwiązanie: 1 guten tag michael guten tag anja wo warst du in sommerferien ich war in wien mit wemNastępnie próbują wpaść na temat lekcji.. To były najlepsze wakacje w moim życiu.. Podział następuje poprzez odliczanie, tzn. liczą do czterech.. I like suborning on the hat sand.Tłumaczenie słowa 'Sommerferien' i wiele innych tłumaczeń na polski - darmowy słownik niemiecko-polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt