Test z lektury mały książę wordwall

Pobierz

Twórz quizy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Mikołajek - test znajomości lektury.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Róża jednak wolno rozkwitała.Test wiedzy z lektury - "Mały Książę".. Powiązane z testem.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Tagi #malyksiaze #lekturyszkolne #lektury Inne tryby testu.. 6.Mały Książę od początku z zainteresowaniem śledził, jak kwiat się rozwijał.. Ogniem i mieczem - test z lektury - Henryk Sienkiewicz.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Do chwastów.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. wg Ewaborkowiak.. Gdy baobab wyrośnie, to może stanowić ozdobę planety.. Zapisuj ulubione.. Streszczenie.. Przewiń.. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.Najbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. Świat książki Antoine de Saint Exupery "Le Petit Prince" - najczęściej tłumaczonej książki świata..

Test wiedzy z lektury "Mały Książę" Teleturniej.

Do pędów róż.. wg Anitaczku.. Zdobywaj obserwujących.. wg Meluapaniodpolskiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlaczego zainteresował się tym właśnie pędem?. nikt jej nie odwiedził.. Mały Książę - mieszkańcy planet Sortowanie według grup.. Polski.. Mały książe-test Test.. stara kaczka.. Test z lektury Mały Ksi .Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. Uzasadnij swój wybór.. Rozwiąż test.. Lista pytań i odpowiedzi na test z "Małego Księcia".TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Otrzymuj osiągnięcia.. O namalowanie jego kwiatu.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Lista pytań z lektury Mały Książę.. Mały Książe Test.Mały Książę - mieszkańcy planet Połącz w pary.. W uzasadnieniu przywołaj sytuację z tej lektury, ilustrującą twoją argumentację.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?.

Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz.

O co poprosił narratora Mały Książę?. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.egzaminacyjnego), innych niż Mały Książę, wybierz tę, której bohater przekonał się, kto jest jego prawdziwym przyjacielem.. Sprawdź, co wiesz o "Małym Księciu" Książki w mojej kolekcji.młoda kaczka.. 3 Super!Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie.. Rozwiąż test!Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Bo był on niepodobny do innych.. wg Rolniczaklaura0.. Klasa 7 Polski.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęAleksander Fredro "Zemsta".. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Mały Książę"Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. Na bezludnej wyspie.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!.

Rozwiąż nasz quizTest z lektury Mały Książę.

"Mały Książe" Prawda czy fałsz.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mały Książę.. Mały Książę - dorośli - dzieci Sortowanie według grup.. wg Anitaczku.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnyTest z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. "Mały Książę" - pytania na kartkówkę.. Mały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Rozwiąż test!Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. Bo bał się żmii.Czy znasz Małego Księcia?. Obserwuj autorów.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Do zboża.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Lektury szkolne - liceum.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. wg Dzierzeckikrzys.. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.. Zarejestruj się!. O zaprzyjaźnienie się z nim..

Podaj tytuł tej lektury oraz jej bohatera.

- Mały Książę - Bohaterowie lektury "Detektyw Pozytywka" - TEST "DZIECI Z BULLERBYN"TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Test składa się z 12 pytań.. Dodawaj wpisy.. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. Dołącz do nas!. Q. Baobaby w tej opowieści mogą symbolizować: answer choicesklasa 6 historia dział 2.. Brakuje odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt