Test sprawdzający wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy

Pobierz

Quiz wiedzy o bajce "Psi Patrol".. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Skomentuj.. pytanie 1 z 15.. *.148.221) 2020 .Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Szatan z 7 klasy.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza..

Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.

Agata_Froncz 3 lata temu.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. ZapraszamyRozwiąż test!. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Tagi dla tego testu: test HapyOdpowiedz na pytania.. Udostępnij.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej: Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie zDziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c ..

Pytania z lektury Szatan z siódmej klasy.

był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Dodaj komentarz.. Szatan z siódmej klasy - test.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test z wiedzy lektóry.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraPlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Psi Patrol.. Tylko pytanie takie na logikę.. - Among Us.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 12 pytań.. Szatan z siódmej klasy.. Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 2Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Test z wiedzy lektóry.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) .. moda na sukces quiz test o piłce nożnej test o serialu sport inżynieria oprogramowania test z wiedzy ogólnej .. Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl..

sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!

Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SISzatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Najlepsze komentarze.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Adam Cisowski to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt.: Szatan z siódmej klasy.Był to chłopiec bystry, dobrze wychowany oraz nieprzeciętnie inteligentny.Potrafił rozwiązywać trudne zagadki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt