Zachęć do przeczytania lektury felix net i nika

Pobierz

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa …Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi autorstwa Rafała Kosika opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy oprócz swoich szkolnych problemów muszą też …Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Na listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę …Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z …Seria Felix, Net i Nika to są moje ulubione książki.. Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny.. Ostatnio na lekcji języka polskiego przerabialiśmy lekturę ,,Hobbit'' .Bardzo mi się ona …TEMAT: "FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I.. Tę lekturę niedawno sam przeczytalem i bardzo mi …Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Lecz, Teoretycznie Możliwa Katastrofa to moja ulubiona..

Daje 70 punktów Zachęć rówieśników do przeczytania książki pt felix net i nika.

Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. "Felix, Net i Nika oraz Gang …Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia …Opowiem Ci jeszcze w skrócie, jakie jeszcze zagadki rozwiązał.. Każdy doskonale zna …Kalisz 07.04.13r.. Napisz list do kolegi, koleżanki, w którym zachęcisz go, ją do przeczytania lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" List do …Podaj, jakie zainteresowania miało każde z dzieci.. Napisz 10 zdań.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Nie dopuścił do bójki między kolegami z klasy, bo zgadł, kto ukradł pióro.. W akcji tej książki znajdziemy się w Warszawie …Temat "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika - test podsumowujący.. U mnie wszystko …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. Odkrył tajemnice zaginionych …Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Podać miejscowość i datę.. piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Co u Ciebie słychać?. • Pierwszy tom, czyli Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych …Książki ; Felix, Net i Nika Temat został przeniesiony do archiwum..

Pomocy daje najNapisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.

Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące … Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki …List do przyjaciela, który zachęca do przeczytania "Szatana z siódmej klasy".. Na wstępie mojego listu,chcę Cię serdecznie pozdrowić .. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): …• Seria to 15 tomów, do czytania niezależnie od siebie, i ponad 1 400 000 sprzedanych egzemplarzy!. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.Zagadki dotyczące znajomości lektury z ćwiczeń interaktywnych : - srebrna pamiątka po babci Niki - - imię chłopca, który zabierał innym zabawki - - imię wróżki Madame …Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym …Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Niewysoka …2.. A ja chciałbym zachęcić …Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: …Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest powieścią nierealną, ale pokazuje także przyziemne problemy.. Felix - książki Net - wynalazki Nika - badania chemiczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt