Ciekawe tematy na wypracowanie

Pobierz

- nie powtarzam tych samych wyrazów (np. być) - piszę zdaniami rozwiniętymiPoznaj tematy wypowiedzi, które pojawiły się na arkuszach w ubiegłych latach: 2010 - Pomyśl o kimś, kto odniósł sukces.. Np. w temacie: "Świat bez sportu byłby uboższy.. 2009 - Napisz opowiadanie pt. "Tak się zaczęła przyjaźń", którego bohaterami będą człowiek i zwierzę.Używaj cytatów, by wzbogacić wypracowanie.. Umiejętność pisania wypracowań potrzebna jest już na wczesnym etapie szkoły podstawowej.. Losowe tematy "Nad Niemnem .Wszystko co znajduje się w Akademii jest ciekawe, intrygujące począwszy od przeglądania snów w lusterkach.. Ciekawy pomysł pisma zostanie rozpatrzona w tym artykule.. Ponad 260 pogrupowanych zestawów tematycznych do nauki słówek.NK - wątek na forum klasie TEMATY WYPRACOWAŃ .. Zakochani w pięknie przyrody poeci sławili jej piękno - i postępując trybem takim jak w powyższych przypadkach, łatwo znajdziemy mnóstwo przykładów.Tematy do rozmowy.. Zainteresuj swojego rozmówcę już teraz!. Pisz starannie lub - jeśli istnieje taka możliwość - wydrukuj pracę na komputerze.. Mam parę pomysłów : - Jak dobrze mieć przyjaciół, - Mam świrniętą rodzinę, - To był najgorszy dzień w moim życiu, - Jak dobrze mieć siostrę / brata / być jedynakiem, - Szkoła to miejsce do które, - Moja pierwsza miłość, '.. Zobacz nasze gotowe wypracowania!.

Nie wiesz jak napisać wypracowanie?

Nauka słówek.. Kto, komu, jakich i jak udziela rad w "Pieśni XI" i w innych pieśniach Jana Kochanowskiego?. Byliśmy razem na wycieczce w miejscu, w którym można było pływać razem ze zwierzętami morskimi.. Analiza pieśni XI: • kto udziela rad: poeta-doctus, filozof, mędrzecZapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Baseny udekorowane były jak zatopione miasto, a w ruinach pływały różne rybki oraz płaszczki.. Treść raczej nie powala doskonałością ani użyciem ciekawych struktur.. Każde z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.. Okazało się, że te niezwykłe zwierzęta są bardzo zabawne.. Podpowiadamy, jak się pisze wypracowanie.Ściągnij omówione tematy na nową maturę z WOS-u (za darmo) Email: Imię wypracowania Filtr Kolejność Pokaż # Tytuł pozycji: Odsłony: Globalizacja: 107177: Tożsamość i jej rodzaje: 95359: Stosunek Polaków do mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce: 78659: Dlaczego rok 1989 stał się datą przełomową w historii Polski i .Tematy na maturze z polskiego.. Na każdej stronie znajduje się po 10 tematów..

Masz jakieś pomysły na to wypracowanie?

Uwaga skupia się natomiast na użyciu form stopniowania przymiotnika.. Dzieci są bardzo wrażliwi.. Nowinki z tych dziedzin zaskakują na każdym kroku.. - Każdy sobie na pewno z tym poradził.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Każdy rodzaj wypracowania po angielsku, niezależnie od tego, czy jest to dłuższy tekst formalny, np. rozprawka, podanie o pracę lub reklamacja, czy też krótkie opowiadanie o sobie albo ostatnich wakacjach, składa się z trzech obowiązkowych elementów: rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia.Dzisiaj w menu bardzo proste wypracowanie w języku niemieckim na temat sportu.. cirrus 204 pkt.. Czy powinno się pozwalać na posiadanie zwierząt w dużych miastach?. Uzasadnij słuszność tego stwierdzenia" absolutnie nie próbuj przekornie udowadniać, że sportu na świecie mogłoby nie być.Napisz artykuł na temat " Czy warto przebaczać" .. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.. Unikaj powtórzeń - możesz w tym celu używać słownika .Myślałem, że nie dadzą tak oczywistej lektury na temat rozprawki.. _JAGODOWO_ 147 pkt..

Piszemy o wydarzeniach, polityce ...Ciekawe tematy prac magisterskich z psychologii.

Idealne na pracę magisterską lub licencjacką z psychologii.. Szkoła tego typu byłaby zatem dla każdego z nas niezwykłą przygodą, którą warto byłoby .Wypracowanie na temat "Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?". Tym ciekawszy, że niby-wolny - można napisać tylko swoje zdanie, ale tak naprawdę wszyscy, którzy tę pierwszą klasę ukończyli, wiedzą doskonale, że bez Rousseau nie da się tu obejść.Gdyby piękno natury miało być tematem wypracowania - to romantyzm jest chyba najlepszą epoką z możliwych, by o tym pisać, pisać i pisać.. Wykorzystaj w wypracowaniu stosowne konteksty filozoficzne i historyczno-literackie.. Angielskie przysłowia na fiszkach do wydrukowania znajdziesz na naszym blogu.. - Nigdy się nie zakochuj.. Pytania i tematy wypracowań na pisemnej maturze z j. polskiego w latach 2005-2020 [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI] oprac.. Podobne pytania.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 310 pkt.. Jak nazywa się ten temat "Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?".. Treść raczej nie powala doskonałością ani użyciem ciekawych struktur.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.Ciekawy temat na zakończenie pracy nad oświeceniem lub w ogóle po zrealizowaniu programu klasy pierwszej..

Jeśli widzą coś ciekawego u żadnego specjalisty, to ...Możesz np. zacząć od ciekawego przysłowia.

To pytanie, które stawia sobie niemal każdy uczeń na początku swojego kształcenia.. Jak napisać dobry tekst, określić z zainteresowaniami i zdolnościami?. Na also…Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail Dzisiaj w menu bardzo proste wypracowanie w języku niemieckim na temat sportu.. Jeżeli masz wystarczająco dużo czasu, zbierz bazę ciekawych słów i zwrotów, które warto wykorzystać w wypracowaniu - zadbaj o bogactwo języka!. - Temat rozprawki był bardzo przyjemny i tak naprawdę mogliśmy tam wybrać wiele lektur - dodaje Ewa Rzeźwicka (3 c, mat - fiz) z I LO.. ;D - Klasa II 2008 - 2009 - Gimnazjum W Budziszowie Wielkim, Budziszów WielkiChcę byście mi napisali wypracowanie dobre wypracowanie.. Wykorzystałem przy tym temacie także "Kordiana" i "Pana Tadeusza".. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Świat zaskakuje szybkim rozwojem nauki i techniki.. Jeśli szukasz informacji, wyjaśnień pewnych zjawisk, zapoznaj się z artykułami w serwisie Obcasy.pl.. Prosze o pomoc poniewarz bendziemy pisać klasowe wypracowanie z "Ani z Zielonego wzgórza".Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) .. Jest bardzo uboga Podobna praca 55% Ania z Zielonego Wzgórza wiedza na temat życia głównej bohate.Wypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Zajrzyj na każdą stronę, aby trafić w dziesiątkę i znaleźć coś odpowiedniego dla Twojej postaci.. 2010-09-25 .Jeśli w temacie zostaniesz poproszony o uzasadnienie słuszności jakiegoś stwierdzenia, nie ryzykuj - nie neguj tej opinii.. Rozmaite zagadnienia psychologiczne, które mogą być interesujące również dla osób, które nie zajmują się psychologią.Pisz na temat - w czasie pisania spoglądaj czasami na temat i pytaj sam siebie, czy faktycznie piszesz na ten temat, na który masz pisać; Cytaty (to nie muszą być tylko cytaty z książek, ale także cytaty z pieśni, piosenek, przysłowia, morały itp.) zawsze dodatnio wpływają na ocenę Twojego wypracowania, tylko pamiętaj, że .Jak powinno wyglądać wypracowanie po angielsku - budowa.. mk 21.10.2020- wprowadzam elementy np. krótkiego opisu (pejzażu, osoby, rzeczy, zjawiska) wyrażam swoje uczucia (np. Ach, jak tu pięknie!. Ciekawość może też budzić sposób, w jaki Pan Kleks oceniał - używał do tego piegów, które przyklejał chłopcom na buzi.. Wypracowanie ma służyć jako wzór dla uczniów do napisania własnej pracy.. 0 1 Odpowiedz.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. ), wprowadzam króciutki dialog.. Jak chcesz więcej to pisz.nie mam pomysłu na wypracowanie podrzućcie jakiś temat:) i może początek albo koniec :) :) :) :) aha wypracowanie musi być na poziomie 6 klasy podstawówki 1 ocena | na tak 0%..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt