Sprawdzian z lektury hobbit tam i z powrotem

Pobierz

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zobacz profil.. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Lektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. TEST Z LEKTURY: Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem literackim, lecz ?Hobbita?. Udostępnij.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Skomentuj.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy Miasta .Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

0%Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Z jakiej bajki Disneya o księżniczkach pochodzi ten mało znany kadr?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quizy Os. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. czytałam z wielką chęcią.Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Najnowsze quizy.. Słynni malarze - nazwiska kojarzymy.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jakiego gatunku byłaby pierwsza napisana przez Ciebie książka?Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2010-11-17 17:36:41Podsumowując: ?Hobbit, czyli tam i z powrotem?. Milionerzy .J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Skomentuj.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Udostępnij.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Część 1.. Czy rozpoznasz hollywoodzkich złoczyńców w młodości?. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Tolkiena.. Milionerzy: Among Us!. Tolkiena.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina:,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się .Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?.

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkien).. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Kim był Gandalf?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. ;) 2012-05-27 19:51:11 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Załóż nowy klub"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - scenariusz 5, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-scenariusz-5.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. 6 na 10 to przeciętny wynik - udowo.. 60874 rozwiązania.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. to wspaniała książka, nie tylko dla miłośników fantastyki, choć książka ta, to tak jakby trochę baśń, przynajmniej ja tak sądzę.. O Autorze taylor_123..

Quizy Os. ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Lektury 5 lat temu.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. .Test zawiera 30 pytań.. 2014-12-01 20:00:56 Załóż nowy klubTest z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Tolkiena?Test jest króciutki i prosty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt