Program półkolonii profilaktycznych

Pobierz

09:20 - 10:20 Gry i zabawy integracyjne.. Hasło dnia -" Pomocna dłoń" Zbiórka uczestników wraz z rodzicami, przedstawienie planu zajęć, omówienie spraw dotyczących zajęć, przydział opiekunów, podział na grupy, zapoznanie z programem i regulaminami.. Kształtowanie umiejętności współżycia w grupie oraz odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych.PROGRAM PÓŁKOLONII LETNIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ " Wakacje w mieście - wesoło, aktywnie i bezpiecznie" Termin realizacji: II turnus 11.. W ciągu 5 dni dzieci skorzystały z rozmaitych zajęć edukacyjnych i profilaktycznych: warsztatów rycerskich, czy robotyki Lego.. Dla kolejnych 250 dzieci z klas I-IV zorganizowane zostaną półkolonie przygotowane przez organizacje pozarządowe.PROGRAM PÓŁKOLONII "Półkolonie w mieście-bawimy się wesoło i bezpiecznie" Zajęcia w godzinach od 9.00 do 15.00. godz.9.00- śniadanie.. Półkolonie są dostosowane do obecnie panujących wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.. Międzyzdrojskie półkolonie dostosowane są do obecnie panujących wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.. Profilaktyka to zapobieganie chorobom, ich wczesne wykrywanie oraz takie postępowanie w razie choroby, które pomoże złagodzić jej przebieg .PROGRAM PÓŁKOLONII..

Poznaj moją drużynę • Powitanie uczestników półkolonii.

Prezydent MiastaProgramy profilaktyczne.. Pogadanka na temat bezpiecznego wypoczynku.Program półkolonii jest rozszerzany o warsztaty profilaktyczne, warsztaty ceramiczne, warsztaty kulinarne.. - Od zajęć ogólnorozwojowych, piłkarskich po zajęcia edukacyjne i warsztaty profilaktyczne […] - dodaje.. Program półkolonii jest rozszerzany o warsztaty profilaktyczne, warsztaty ceramiczne, warsztaty .PROGRAM PÓŁKOLONII LETNICH ORGANIZOWANYCH W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Nazwa programu Moje zdrowie w moich rękach - "Kolory dla zdrowia i urody".. 11:15 - 13:15 Olimpiada sportowa - wręczenie nagód.. W razie niesprzyjających warunków pogodowych plan zajęć będzie odpowiednio modyfikowany.. 63 242 34 71Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 214/2020 Burmistrza Miasta Mława z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu organizacji półkolonii w szkołach podstawowych z programem profilaktycznym w trakcie ferii zimowych w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki .09:00 - 9:20 Powitanie, zapoznanie się z regulaminem półkolonii.. 10:20 - 10:30 Podział na grupy.. Dla mieszkańca .. Śniadanie.. Biuro Burmistrza Gminy MiędzyzdrojeUczestnicy półkolonii brali udział w szczegółowo opracowanym programie wypoczynku składającym się z wielu atrakcyjnych propozycji odpowiednio dobranych do wieku dzieci..

Program półkolonii jest rozszerzany o warsztaty profilaktyczne, ceramiczne i kulinarne.

Inne atrakcje podczas półkolonii poza opieką, zajęciami edukacyjnymi, profilaktycznymi oraz posiłkami Wnioskodawca zapewnia: spotkania z ciekawą lub znaną postacią, warsztaty kulinarne, wyjazd na basen .- Uroczyste zakończenie półkolonii - podsumowanie konkursów, wręczenie uczestnikom upominków.. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA od r do r. WAKACYJNE RYTMY WSTĘP Ważnym zadaniem szkoły jest wspieranie uczniów w kształtowaniu postawy wolnej od nałogów, przeciwdziałanie agresji, budzenie gotowości radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wdrażanie do współpracy w grupie.Program profilaktyczny: Plan kolonii "PEŁNA PRZYGODA" realizowany w formie zajęć z zakresu profilaktyki uzależnień, zarówno w formie warsztatów prowadzonych na stołówce/świetlicy oraz gier i zadań realizowanych w terenie.. Szerzenie wiedzy na temat wychowania w trzeźwości, bez przemocy i narkotyków aktywnego - wycieczki autokarowe i piesze,Półkolonie dla klas I - IV zorganizuje 7 szkół podstawowych dla ogółem 334 uczniów, w terminie od 4 do 15 stycznia przyszłego roku.. Aktualności Załatw sprawę krok po kroku Magazyn dla pacjentów "Ze Zdrowiem" Leczenie poza granicami kraju Leczenie uzdrowiskowe Sprawdź termin leczenia Listy oczekujących Internetowe Konto Pacjenta Skorzystaj z pomocy organizacji pacjentów .W programie: - Warsztaty artystyczne z animatorem - Zajęcia z robotyki - Zajęcia sportowe - sala gimnastyczna, Orlik - Konkursy: plastyczny, wokalno-taneczny, Miss i Mister półkolonii - Zajęcia profilaktyczne Koszt turnusu: 100 zł Zgłoszenia telefoniczne w Biurze Zarządu TPD tel..

W czasie półkolonii odbyło się wiele, integrujących, profilaktycznych spotkań w kręgu.

PONIEDZIAŁEK - 11.. W związku z pandemią wiele szkół i instytucji zrezygnowało z organizacji stacjonarnych zajęć dla dzieci podczas ferii .Program Letnich Półkolonii dla dzieci z terenu Miasta Ustka w szkołach w 2018 roku.. Motywem przewodnim wyjazdu jest wykorzystanie czasu "w pełni" czyli .. godz.13.30 - obiad /w dniu wycieczki- suchy prowiant za obiad/ Podczas kolonii obowiązuje strój sportowy, na basen dodatkowo strój kąpielowy.. 10:45 - 11:15 Przerwa śniadaniowa.. Subskrybuj RSS Menu.. Do prowadzenia zajęć profilaktycznych wykorzystano scenariusze1 PROGRAM PÓŁKOLONII LETNIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Wakacje w mieście - bawimy się wesoło i bezpiecznie.. Słówko • Uroczyste otwarcie półkolonii połączone ze stworzeniem wspólnego KODEKSU PIRATA- bo każdy pirat powinien mieć twarde zasady!. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wszystkie półkolonie .W programie półkolonii są zajęcia sportowo-rekreacyjne, turystyczne, gimnastyczne, plastyczne..

Znajdziesz tu programy, z których możesz skorzystać, by lepiej chronić swoje zdrowie.

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć!. Stworzenie dzieciom warunków do ciekawego, aktywnego, kulturalnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego.. Zimowe półkolonie w lubelskich szkołach zostaną dofinansowane ze środków na wykonanie zadań edukacyjno-profilaktycznych planowanych do realizacji w okresie wypoczynku dzieci.Zajęcia edukacyjne i profilaktyczne przewidziane w programie półkolonii są ściśle związane z usługą organizacji półkolonii.. PONIEDZIAŁEK - 29. aktywnieZajęcia edukacyjne i profilaktyczne przewidziane w programie półkolonii są ściśle związane z usługą organizacji półkolonii.. 18.07-29.07.2016 (I turnus) 01.08.-12.08.2016 (II turnus)Programy profilaktyczne.. 11.00 - Program profilaktyczny: " Bezpieczne zabawy nad wodą" - prelekcja i prezentacja multimedialna.Ponad dwudziestu uczniów z mławskich szkół podstawowych wzięło udział w półkoloniach zimowych w jednej z miejskich placówek.. Uwaga!. 10:30 - 10:45 Wprowadzenie do tematu dnia.. 2016 r. CELE OGÓLNE: Stworzenie dzieciom warunków do ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu.Program półkolonii letniej 1.. - Pamiątkowa sesja zdjęciowa.. Program zajęć półkolonii letnich realizowany w terminie od 25.06.2018r - 06.07.2018r.W programie: stacjonarne warsztaty artystyczne, projekcje filmowe, zabawy integracyjne oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki dla organizatorów półkolonii w szkołach podstawowych.Toggle navigation.. Termin realizacji: I turnus r. II turnus r. 2 CELE OGÓLNE: Stworzenie dzieciom warunków do ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu.. 9.30 - Zajęcia kreatywne w grupach: Kolorowa Tęcza - malowanie dłonią, kolorowe figury geometryczne - wystawa prac.. Półkolonie zostały zorganizowane w drugim tygodniu ferii zimowych - od 11 do 15 stycznia.Chęć organizacji półkolonii zgłosiło 7 szkół, .. Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego oraz interesujący program wypoczynku.. Przemyśl Miasto wyjątkowe.. Urząd miejski .. 13:15 - 13:45 Zajęcia profilaktyczne - Sport to zdrowie- Przygotowaliśmy dla dzieci bardzo atrakcyjny program zajęć - mówi Nazar Litun ze stowarzyszenia Akademia Piłkarska Nazar.. Dyrektorzy tych jednostek zapewniają uczniom i ich rodzicom opiekę pedagogiczną, bezpieczeństwo i interesujący program wypoczynku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt