Popatrz na ilustracje i zakreśl poprawne określenia

Pobierz

Zakreśl pętlą w każdej ramce określenie pasujące do symbolu.. Zapisz te określenia w zeszycie.Popatrz na ilustracje i napisz jaka jest pogoda.to ma byc po angielsku.. 1. can't swim2.. Następnie otacza pętlą właściwe wyrazy.. Wybierz poprawną i zapisz ją w zeszycie.. 3 Wpisz przymiotniki z ramki w odpowiednie kolumny w tabeli.. Posłuchaj nagrania CD 3.27 i sprawdz czy twoje odpowiedzi były poprawne.. 22 Ex 9 - Popatrz na zdania, ułóż litery z nawiasów w odpowiedniej kolejności, aby powstały nazwy czynności, następnie dopasuj zdania do obrazków wpisując odpowiednie numery w okienka1.. Przeczytaj bardzo uważnie instrukcje i postaraj się prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.. Wszystkie polecenia czytaj uważnie i ze zrozumieniem.. - zadanie 4: Wysłuchaj dźwięków różnych zwierząt.. Zadanie 4- popatrz na obrazek i powiedz, jakie sklepy tam widzisz, a jakich nie ma?. Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania.Wpisz odpowiednią formę czasownika can oraz nazwy czynności Answer.. 2 Are there b some chairs in the hall.Witaj na VI-tej edycji Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego dla klas drugich.. Popatrz na obrazki, wejdź na stronę eDesk.pearson.pl , potem do naszego podręcznika, tak jak podpowiadałam na poprzednich lekcjach, włącz CD 2,( ścieżka 40), pokazuj paluszkiem obrazki i powtarzaj na głos wyrazy, które słyszysz..

Popatrz i zakreśl.

Przetłumacz .Wizer.me free interactive worksheet - unit 1 poprawa by teacher Helena SPopatrz na poniższe obrazki i zakreśl poprawną odpowiedź.. Teraz spójrz na ilustrację w ćw.. Napisz zdania do zeszytu.- zad.. 4.- zadanie 3: Popatrz na obrazki, a następnie uzupełnij brakujące literki.. Naklej brakujące obrazki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. - zadanie 5: Przeczytaj zdania, a następnie zakreśl poprawną odpowiedź.Popatrz na mapkę w ćwiczeniu 2.. W każdym zdaniu są trzy możliwe opcje.. W niektórych pytaniach więcej niż jedna odpowiedź może być prawidłowa.. Spróbuj odpowiedzieć na pytanie w nim zawarte.. / 14. przeczytaj zdania w chmurkach i narysuj.. Question from @Pączek123456 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Zad2/44, podręcznik .. FUNDACJA .. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zacznij od punktu 3.. Title: Poznajemy nowe określenia zjawisk pogodowych Author: Dorota i Sławek Created Date:Popatrz na przedmioty, którymi się posługuje.. Zakreśl tak lub nie.. 1 2 3 4Zad.2- popatrz na obrazki i napisz zdania tak jak w przykładzie.. Co ma przyciski?. Otocz pętlami właściwe wyrazy z węża.. Napisz zdania.. Nie przepisuj całych zdań!Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3..

Nwm jak zrobićpopatrz na rysunki , zakreŚl poprawne wyraŻenie i napisz.

Przeczytaj te zdania na głos.. Co jest warzywem?. can't do Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Spróbuj dopasować zwierzęta wymienione niżej do wysłuchanych dźwięków.. Popatrz na obrazki z zad.2 na stronie 43, pod obrazkami są zdania.. Wpisz odpowiednia forme czasownika canoraz nazwy czynnoécl.. e 00 FUNDACJA .1 Popatrz na obrazki i podpisz je podanymi nazwami.. My mum and dad / pop stars 3.popatrz na obrazki i uzupelnij zdania slowami z ramki add bake chop mix slice Rozbiór logiczny zdania: silny, porywisty wiatr mocno uderzał w okna naszego domu szybko prosze mega dużo pkt Rozbiór logiczny zdania : silny, porywisty wiatr mocno uderzał w okna naszego domu szybko prosze mega dużo pktA teraz popatrz na obrazki i wysłuchaj historyjki.. Popatrz na zdjęcie, przeczytaj .Odpowiedzi: żółta głowa, niebieskie ręce, pomarańczowe dłonie, zielone nogi, fioletowe stopy, czerwony brzuszek.. Odpowiedzi zaznaczaj długopisem, ołówkiem, kredkami w odpowiednichEx 11 - Popatrz na obrazki i posłuchaj opowiadania CD 1.53 NEA_Pol_L3_Tk1.52(1).mp3, następnie przeczytaj opowiadanie na głos Zeszyt ćwiczeń p.. U czeń nazywa elementy ukazane na rysunkach.. Są to opisy postaci z obrazka.popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersjaZakreśl a,an lub - Pomocy..

/ 12. popatrz na rysunki i poŁacz w pary przeciwieŃstwa.

6 punktów (0,5 punktu za każde poprawne połączenie wyrazu z częścią ciała oraz 0,5 punktu za każdą poprawnie pokolorowaną część ciała) odpowiedzi i zakreśl odpowiadającą jej liczbę gwiazdek na dole strony.Grammar Steps 1 Grammar Steps 1 My home Unit 3 27 There's / There are 1 Uzupełnij zdania, wpisując There's lub There are.. Przeczytaj tekst i zaznacz na ilustracji postaci, które do niej nie pasują.. SHOULDERS 7.Popatrz na obrazki, znajdź, zakreśl i wypisz nazwy dyscyplin sportowych.. Uzupełnij zdania przyimkami z ramki.postaci na rysunkach.. 2 Pos*uchaj nagrania i uzupe ij zdania odpowiednia formq czasownika can.. Test składa się z 14 zadań.. Pomocy!. Połącz słówka z odpowiednimi obrazkami: Punkty: …./6 1.. Popatrz i napisz.. Kto ma straszny bałagan w pokoju?. Odgadnij, jakie Maurycy wykonuje czynności.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Pamiętaj o właściwym zastosowaniu a, some i any.. Dopasuj nazwy do odpowiednich obrazków.. Co można ubrać?. Wpisz numery w kratki obok nich.. 8 - popatrz na zad.7 i zakreśl odpowiedni zwrot - jeśli Remy lubi dany produkt w zupie, zakreśl "likes", jeśli nie lubi, zakreśl "doesn .2 Wpisz w luki określenia dotyczące wyglądu.. Co można rozbić?. Co jest częścią ciała?. Posłuchaj pytania Brendy i wybierz poprawną odpowiedź..

/ 13. popatrz na obrazki i poŁĄcz je z odpowiednimi wyrazami.

4 Popatrz na wyrazy i otocz pętlą właściwy obrazek w każdym rzędzie.. 2 Popatrz na obrazek.. / i`ve got a goldfish .1 Popatrz na ilustracje i uzupe ij zdania.. Czym piszesz?. Zeszyt ćwiczeń, Task 4/103 Popatrz na zdjęcie, przeczytaj zdania i zakreśl Yes lub No.. Uzupe ij tabele informacjami o sobie i koledze/koležance.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Zeszyt ćwiczeńPopatrz na obrazki i dokończ zdania.. school canteen classroom computer room gym library tuck shop Gr˜mm˜r 2 Dopasuj wyrażenia tak, aby powstały poprawne wypowiedzi.. Przeskakując co drugą literę, utwórz wyrazy, które mogą je określać.. Teraz nauczysz się nowej rymowanki.Popatrz na symbole pogodowe w ćw.. 7 - popatrz na garnek na obrazku - spróbuj rozszyfrować, jakie składniki są potrzebne do ulubionej zupy Remy'ego (wyrazy te pojawiły się już w podręczniku, na str.47) - zad.. (market) Zad.3 - posłuchaj nagrania CD 3.26 i powtórz.. Opisz, co potraficie lub3 Popatrz na obrazki i je nazwij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt