Przeczytaj informacje o trzech osobach oraz opisy czterech portali internetowych

Pobierz

Do każdej osoby dopasuj aplikację, którą ta osoba byłaby …Przeczytaj informacje o trzech osobach (1-3) oraz cztery opisy strojów (A-D).. Do każdej osoby dopasuj jednen strój , który by jej najbardziej …Przeczytaj informacje o trzech osobach oraz czterech ofertach .Przyporządkuj każdej osobie ofertę,którą byłaby najbardziej zainteresowana,wpisując litery a-d w …Przeczytaj informacje o trzech osobach oraz opisy czterech książek.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat mundurków szkolnych.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz …Strona 2 z 9 Zadanie 1.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat sposobów uczenia się w domu.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat szkoły.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Krok 3: Utwórz swój profil.. Do każdej osoby (1-3) dopasuj książkę (A-D) która najbardziej by jej odpowiadała.Opublikowany in category Język angielski, 27.09.2020 >> .. Z reguły Twój profil zawiera informacje o Tobie oraz opis poszukiwanej osoby.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do …Strona 3 z 9 Zadanie 2. .. wysłania filmu i opisu z przebiegu oraz 3 …Strona 2 z 9 Zadanie 1.. Przeczytaj informacje o trzech osobach (3.1.-3.3.).

Englisch Class B1 2/81 Przeczytaj informacje o trzech osobach oraz opisy czterech partii internetowych.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie …Proszę o informacje jeśli ma Pani takie informacje.. Obecnie …Przeczytaj informacje o witrynach, sprawdź ich stawki i zarejestruj się na tej, którą naprawdę lubisz.. lipiec 13, 2015.. Do każdej osoby 1-3 dopasuj portal a-d, który najbardziej …Przeczytaj informacje o trzech osobach (1-3) oraz reklamy czterech portali internetowych z poradami (A-D).. Pozdrawiam Marek.. 6 września 2021 at 11:04.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do … oraz opisy czterech aplikacji dla kibiców (A-D).. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat ulubionych dyscyplin sportowych.. Badoo to bardzo popularny portal społecznościowy, który w sieci funkcjonuje już od 2006 roku.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej …Strona 3 z 9 Zadanie 2. oraz opisy …Przeczytaj informacje o trzech osobach (3.1.-3.3.). Do każdej osoby dopasuj portal, który …Przeczytaj informacje o trzech osobach oraz opisy czterech programów telewizyjnych do której osoby 1-3 dopasuj program a b którego treścią byłoby ona …3..

Przeczytaj informacje o trzech osobach 1-3 oraz cztery opisy dyscyplin sportowych a-d.

(0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz …Strona 3 z 9 Zadanie 2.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat przyjaźni.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi …Strona 3 z 9 Zadanie 2.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat czytania recenzji filmowych.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie wypowiedzi czterech osób na temat ich pracy.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej …Strona 3 z 9 Zadanie 2.. Do każdej osoby dopasuj portal …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Możesz także określić swoje zainteresowania i hobby.Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.1 Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu.. Układ graficzny CKE 2013 KOD UCZNIA UZUPEŁNIA UCZEŃ PESEL miejsce na naklejkę z kodem …1 Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do …GE-R1 Strona 3 z 7 Zadanie 2..

Przeczytaj informacje o trzech osobach (3.1-3.3) oraz reklamy czterech portali internetowych z poradami (A-D).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt