Opisz jeden dzień w formie pamiętnika

Pobierz

Wygrałaś/eś w konkursie wiedzy o Violetcie główną nagrodę i jesteś jej fanką/em.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Był upalny dzień, pomimo niedawnej ulewy.. Pamiętnik jest osobistą relacją o wydarzeniach, których autor był świadkiem lub uczestnikiem, pisaną w pierwszej osobie w czasie przeszłym.Zadanie: opisz jeden dzień z życia egipcjanina d coś w formie kartki z pamiętnika proszę pomóżcie Rozwiązanie: żył biednie codziennie wstawał i musiał iść do pracy do faraonaw formie kartki z pamiętnika opisz jedno wydarzenie z twojego.. Autor: justyna1550, 2014-09-15 19:17:22 Dodaj do: w formie kartki z pamiętnika opisz jedno wydarzenie z twojego życia.. Rano obudziło mnie krzątanie mamy w kuchni.. Podobno nasza stara chata spłonęła.. Stół był niezwykle starannie zastawiony, znajdowały się na nim przeróżne potrawy, które kusiły mnie swoim zapachem i wyglądem.Przydatność 75% Wczuj się w rolę pilota wycieczki.. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pracy w formie wpisu do pamiętnika.W formie kartki z pamiętnika Adama lub Ewy opisz emocje jednego z dwojga ludzi towarzyszyły im tuż po stworzeniu.. Zaraz po tym mama z tatą dali mi olbrzymie pudło,na którym ruszała się pokrywka.Opisz w zeszycie, w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia..

opisz jeden dzień ze swoich wakacji.

na podstawie tekstu gry i zabawy stanislawa lema wykonaj notatke .Wyobraź sobie, że spędzisz jeden dzień w Soplicowie lub Nawłoci.. 5 lipca, poniedziałek W sobotę oczywiście pokłóciłam się z Jankiem.. Och, cóż, teraz mam już nową, piękniejszą, większą, idealną dla mnie, królowej Kirkorowego serca.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. czas wolny kolonia nauka odpoczynek Podróżowanie relaks Szkoła twórczość własna wakacje Wakacje zysk czy strata.. Stoi on 2 km od mojego domu więc pojechałyśmy rowerami.. proszę pomóżcie!. : musii zawierać : wstęp np : To zdarzenie pamiętam .. 2 zdania rozwinięcie np. : o emocjach co czuła , ogród był pusty .. itp. 6 zdań zakonczenie : cos na koniec takie podsumowanie 2 zdaniaW jednym z nich stał już suto zastawiony stół, który, tak jak gospodarze, czekał na moje przybycie.. Główna nagroda: lot do Argentyny i spotkanie ze wszystkimi bohaterami wraz z udziałem w koncercie En Vivo Violetta.. Wyobraź sobie, że znalazłeś pamiętnik pisany przez XVII-wiecznego szlachcica.. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad.. Rano o godzinie 7.00 mama mnie obudziła do szkoły.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Spójrz na przykład!. O trudne.pl;Opisz 2 dni feri w formie Pamiętnika.. Takie małe Uwagi !. Mimo faktu zabójstwa siostry, sen mój był dość spokojny, a i u boku męża czułam się bezpieczniej..

Opisz swój dzień w formie kartki z pamiętnika.

poleca 84 % .. 82% Nieznana przygoda Odyseusza- kartka z pamiętnika.. Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. Opisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z pamiętnika.. Proszę, szybko, to na poniedziałek.Opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika Podobne tematy.. Opiszcie w formie pamiętnika jeden, dwa lub trzy wybrane dni (niekoniecznie kolejne) nauki zdalnej.. Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień.. pati2679; 26.01.2011 Drogi Pamiętniczku 10.02.2010r.. Dzień 11 sierpnia 2014 roku był pogodny i upalny, tak samo jak każdy inny tamtego lata.. Dom To był niesamowity dzień,gdyż obchodziłam moje siódme urodziny.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.. wymyśl kartkę z pamiętnika z wakacji.. 22.08.2013 r. Drogi pamiętniku!. Prawdopodobnie dla większości ludzi nie różnił się niczym od innych dni.. Autokar- szumna nazwa jak na puszkę na kółkach.Przedstaw to w formie pamiętnika.. 2010-04-29 20:06:44 Opisz w formie kartki z pamiętnika pierwszy dzień w szkole minimum 10 zdan 2017-09-14 14:48:59 przedstaw w formie kartki z pamiętnika wspomnienia jednego z bohaterów mitu związane z poznaniem odyseusza 2014-02-13 23:00:32Opisz jeden dzień z życia egipcjanina :D coś w formie kartki z pamiętnika!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

...Opisz swój dzień w formie kartki z pamiętnika.

poleca76% Język polski .. Dla mnie jednak i dla mojej rodziny była to ważna data.Podzielcie się tym, jak wygląda szkoła w domu z Waszej perspektywy.. Gdy dotarłyśmy na miejsce spotkałyśmy starszego pana.Spytałyśmy się go czy by .Opis wydarzeń w porządku chronologicznym, własne refleksje.. Przykład Pamiętnik - przykład.. Poszłam zobaczyć,co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort,a na nim 7 swieczek.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. , Przeworsk Mija już drugi dzień ferii zimowych , przez owy czas nie mogłam narzekać na pogodę a przede wszystkim na humor, który sprzyjał mi od początku wypoczynku .. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Opisz w formie kartki z pamiętnika swoje wrażenia z punktu widzenia osoby, która reprezentuje postawę epikurejską.W formie kartki z pamiętnika (bilbo bagginsa) opisz przygodę z Golumem.. Opisz (w formie wspomnienia) jedną z wycieczek nad jezioro Świteź.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.. Przedstaw myśli, emocje i przeżycia.. Opisz swój dzień w formie kartki z pamiętnika.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego..

Zastosuj formę pamiętnika.

Postanowiłem zapisać to, co się dziś wydarzyło, abym mógł w .Opisz w formie kartki z pamiętnika pierwszy dzień w szkole minimum 10 zdan 2017-09-14 14:48:59; W formie kartki z pamiętnika opisz trzy dni z dziennika odyseusza 2012-01-15 14:53:31; Opisz akcje sabotarzu Alka z ,,Kamieni na szaniec,, w formie kartki z pamiętnika 2014-10-28 20:34:28Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o w formie pamiętnika opisz jeden dzień w afryceZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Mój jeden dzień w szkole-kartka z pamiętnika.Opisz jeden dzień z twojego życia.. Szliśmy polną drogą; autokar ugrzązł w błocie jakieś pięć kilometrów wcześniej.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Opisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z.. - rozwiązanie zadania.. Okazało się, iż z powodu mojej wizyty Sędzia postanowił wydać prawdziwą ucztę.. Napisz fragment dziennika podróży.. Pamiętnik Dominiki.. lucky188; 29.11.2010 data Dzisiaj byłam z koleżankami na zamku.. Definicja.. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.07,05,1999.. plisss daje naj Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opowiedz w formie pamiętnika jeden dzień ze swojego Rozwiązanie:ten dzień i datę pamiętam do dziś , 24 kwietnia 2007 roku wspominam , chwile spędzone , w tym dniu , z miłym ukłuciem w sercu odbył się w ten dzień wielki bal , wielkie przygotowania , i wielka zabawa miałam wtedy 12 lat , cieszyłam się bardzo , na ten dzień , też z okazji balu , ale też z tego , ze .opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt