Dopasuj odpowiedzi do pytań niemiecki

Pobierz

Angielski i niemiecki - z tym gimnazjaliści zmierzą się w piątek.. Słuchaj uważnie tekstów do zadań 1 − 4, które zostaną odtworzone z płyty CD.. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne?. 17 Minutes Languages to platforma e-learningowa, na której można w innowacyjny sposób uczyć się 80 języków w 15 językach wykładowych.. Polub.. Większych problemów uczniowie nie mieli również z zadaniem 8, w którym należało dopasować podane pytania do odpowiedzi.. 3.przeczytaj tekst i wskaż właściwą odpowiedź na pytanie.. kacperbox 5 lat temu.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 30.10.2018 (18:16) - przydatność: 34% - głosów: 24 Dodaj 2009-06-14 15:33:30 Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43 Napisz krótkie odpowiedzi dp podanych pytań .. Klasa 3 Klasa 4 Angielski.. Stosujemy je wówczas, kiedy chcemy zapytać się o uzupełnienie.. Edytuj elementy.. Dwie odpowiedzi zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego pytania.. Wpisz właściwą literę.. TEIL 2 - CZĘŚĆ 2 Pytania zamknięteCo to jest 17 Minute Languages.. Więcej .Zadanie: trzeba dopasować odpowiedzi do pytań Rozwiązanie: 4a, 1d, 5f, 3e, 2b, 6c.. Zdanie pytające zaczynające się od zaimka pytającego są najczęstszą formą pytań w języku niemieckim.. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. Dwie odpowiedzi zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego pytania..

Dopasuj odpowiedzi do pytań.

Dopasuj odpowiedzi do pytań.. 1.What is Buckingham Palace?Dopasuj pytania do odpowiedzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Plik niemiecki dopasuj odpowiedzi do pytan.pdf na koncie użytkownika accrawangari • Data dodania: 26 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dopasuj pytania do odpowiedzi ( 5 łatwych przykładów) Dopaduj 1-5 do A-E 1. wo warst du am Samstagabend ?. c) Through a job agency.WYPEŁNIA UCZEŃ miejsce na naklejkę KOD UCZNIA PESEL Próbny egzamin ósmoklasisty Język niemiecki DATA: marzec - kwiecień 2020 r. CZAS PRACY: 90 minut Instrukcja dla ucznia 1.. W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru, np. od A do F. Odpowiada im następujący układ na karcie odpowiedzi: Wybierz tylko .Niemcy budzą w nas dużo emocji.. Odpowied Nie lubię niemieckiego jak coś to podręcznik kompass team 3, strona 24/25Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.. W samym języku polskim jest dostępnych aż 79 kursów online, w tym kursy języka niemieckiego online.Budowa pytań szczegółowych tzw. W-Fragen.. Niezależnie od stosunku do zachodnich sąsiadów, powinniśmy mieć o nich podstawową wiedzę!W języku niemieckim występują 3 rodzaje zdań pytających.Są to: zdania pytające wymagające rozstrzygnięcia, na które odpowiadamy Ja Nein lub Doch; zdania te są odpowiednikiem polskich pytań, zaczynających się na "Czy…", w języku niemieckim natomiast zaczynają się od czasownika (orzeczenia), po którym stoi podmiot zdania;; zdania pytające z zaimkiem pytającym (W-Fragen .Banalny test z języka niemieckiego!.

2.Dopasuj odpowiedzi ojca do pytań syna.

Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Około 80 proc. gimnazjalistów wybrało język angielski.. 2011-11-08 18:10:20Rodzaje pytań.. Nie używaj korektora.. Nie znosimy ich za okrutną wojnę, a podziwiamy za gospodarkę i technologię.. Najtrudniejsze okazały się zadania dotyczące struktur leksykalno-gramatycznych.Czytanie ze zrozumieniem - dopasuj odpowiedzi do pytań.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Udostępnij Udostępnij wg Gabrielapaszkiewicz.. B - Total langweilig.Język niemiecki - słówka - DOM.. Danke, sie gehen.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Wpisz właściwą literę.. Przydatność 50% London pytania i odpowiedzi.. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 18 stronach jest wydrukowanych 14 zadań.Musieli określić, czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe.. POLCENIE: Uzupełnij luki właściwą odpowiedzią.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zdołasz dopasować polskiego autora do jego powi.. Zobacz podobne quizy: #niemiecki #przybory #szkola #zgadywanka .2.Dopasuj odpowiedzi ojca do pytań syna.. 3.przeczytaj tekst i wskaż właściwą odpowiedź na pytanie..

odpowiedzi 1 Yes, she does.

4.Wie ift wäschst du ab ?Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Rozróżniamy 2 rodzaje pytań: pytanie zamknięte: wymaga jedynie odpowiedzi tak/nie, pytanie otwarte (W-Frage): zaczyna się od zaimka pytającego.. 1Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Oto kilka przykładów zastosowań:Dopasuj odpowiedzi do pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt