Szafy chłodnicze charakterystyka

Pobierz

Zakup profesjonalnej lodówki do Twojej restauracji lub firmy gastronomicznej jest jedną z ważniejszych inwestycji.. Warunki dostawy.. Jej wygląd i możliwość konfiguracji kolorystycznej sprawia, że urządzenie dopasuje się do .Opis.. Parametry techniczne:wymiary zewnętrzne: 540x580x1440 mm pojemność: 224 litrów waga szafy: 59 kg zużycie energii szafy: 0,35 kWh zakres temperatur od 0 do 10C zasilanie szafy: 230V moc.. Urządzenie wyposażone jest w chłodzenie nawiewowe (wymuszone wentylatorem).Gwarantowane temperatury wewnątrz szaf: chłodniczych +2ºC/+8ºC; średnio-mroźniczych (SM) -6ºC/-2ºC i mroźniczych (M) -18ºC/-12ºC przy temperaturze otocze-nia +15ºC/+25ºC i wilgotności wzgl.. Oferujemy Państwu rozwiązania z jednym lub dwoma komorami chłodniczymi.Szafa chłodnicza do sklepu, gastronomii o pojemności 242 litrów wym.. Szafy to alternatywne rozwiązanie przeznaczone do eksponowania, przechowywania i sprzedaży artykułów nabiałowych, garmażeryjnych, cukierniczych i wszelkich innych, wymagających warunków chłodniczych w sklepach spożywczych o mniejszej powierzchni lub ze sprzedażą tradycyjną.. Szafa chłodnicza posiada elektroniczny termostat, cyfrowy wyświetlacz, automatyczne odszranianie oraz filtr przeciwpyłkowy.Szafa chłodnicza biała pojemność 500 l. , najtaniej Wrocław tel.713050700 / 693719941Urządzenia chłodnicze..

z ...Szafy chłodnicze - charakterystyka.

Grubość ścianki - 60 mm.. Charakterystyka szaf chłodniczych Stalgast.. Interesuje Cię szafa chłodnicza?Charakterystyka szafy chłodniczej Profi GN 2/1 z chłodzeniem powietrzem obiegowym GKv6410: Chłodzenie powietrzem obiegowym - utrzymanie stałej temperatury Active Green - wydajny i energooszczędny system chłodzenia Cyfrowy wyświetlacz temperatury - widoczny z zewnątrz Drzwi pełne Zmiana kierunku .Szafa chłodnicza GCPZ-702 L wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej z przeznaczeniem do profesjonalnego intensywnego użytku, cechuje ją bardzo solidne wykonanie i doskonałe wykończenie.. Agregat znajduje się na górze i jest wyposażony w filtr przeciwpyłkowy.. Na rynku znajdziesz produkty w różnej cenie od wysokiej jakości komór chłodniczych, przez tradycyjne chłodziarki czy też .W zależności od wymagań odbiorcy, szafy chłodnicze mogą być wyposażone w następujące rodzaje drzwi: skrzydłowe pełne, skrzydłowe przeszklone albo przesuwne przeszklone.. Witryny mroźnicze Witryny mroźnicze gondolowe Regały i Szafy mroźnicze Urządzenia gastronomiczne Szafa z drzwiami pełnymi jest wyposażona w wyłącznik krańcowy zatrzymujący pracę wentylatora i załączający oświetlenie w momencie otwarcia drzwi (Topaz JBG 2).Szafa chłodnicza to urządzenie pozwalające na bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych, które w temperaturze pokojowej mogłyby ulec szybkiemu zepsuciu się..

Dlaczego zakup dobrej szafy chłodniczej to dobra inwestycja?

Chłodzenie dynamiczne.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Urządzenia te charakteryzują się cichym trybem pracy oraz wysoką wydajnością, a dzięki energooszczędnej konstrukcji nie zużywają dużo prądu.. Pojemność : 10 Ø 425 mm ( 50 litrów ) lub 11 beczek Ø 385 mm ( 30 litrów) na poziom 22 beczki Ø 385 mm (30 litrów) układając na dwóch poziomach.Opis.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Zakup profesjonalnej lodówki do Twojej restauracji lub firmy gastronomicznej jest jedną z ważniejszych inwestycji.. Korpus zewnętrzny szafy JOLA 4 MAL wykonany jest z blachy malowanej proszkowo (istnieje możliwość wyboru koloru z wzornika IGLOO).. Wnętrze z łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa.. Parametry techniczne.. Krótka charakterystyka szaf chłodniczych Teoretycznie standardowa szafa chłodnicza to nic innego jak specyficzny rodzaj lodówki, jednak o nieco innym zastosowaniu.. Lodówka sklepowa tego rodzaju przedłuża trwałość żywności, dzięki temu, że wewnątrz urządzenia utrzymywana jest stała temperatura z zakresu od 0°C do 15°C.Przeszklone szafy chłodnicze, podobnie jak i te z pełnymi drzwiami, różnią się między sobą technologią rozprowadzania schłodzonego powietrza..

Cena netto:Meble sklepowe - szafy chłodnicze.

Opis.. Opis urządzenia Szafy wyposażone są w agregat wewnętrzny, umieszczony w dolnej części urządzania.Charakterystyka urządzeń chłodniczych magazynowych Urządzenia chłodnicze w zakładzie gastronomicznym wykorzystuje się niemalże w każdym miejscu.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneSzafa chłodnicza to urządzenie o obudowie wykonanej z blachy malowanej proszkowo (biała) z regulowanymi nóżkami ze stali nierdzewnej oraz samodomykającymi się drzwiami o profilowanym uchwycie i z zamkiem.. powietrza do 60%.. Charakterystyka oferty; Urządzenia chłodnicze dynamiczne; Szafy dwu i trzydrzwiowe, drzwi rozwierne; Powierzchnia ekspozycyjna malowana proszkowo na kolor białyCharakterystyka Konstrukcja obudowa samonośna, stalowa, lakierowana, zintegrowana ze skraplaczem, z możliwością instalacji szafy zasilającej, KOMPAKT - obudowa z wentylatorami o wydmuchu pionowym; MINI - obudowa z wentylatorami o wydmuchu poziomym.Szafa chłodnicza pomocnicza marki Forgast o pojemności 140 l w obudowie ze stali nierdzewnej.. Regał chłodniczy z drzwiami przesuwnymi po remoncie Znajdują zastosowanie przy prezentacji napojów i alkoholi, ale również nabiału..

Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się nad drzwiami szafy.Szafy chłodnicze.

Szyby przesuwne w systemie grawitacyjnym zapewniają komfort użytkownikom i łatwy dostęp do produktu, a przy tym przejrzystą ekspozycję.Szafa chłodnicza funkcjonuje tylko i wyłącznie z AGREGATEM.. Szafa ma automatyczne rozmrażanie i odparowywanie skroplin.. Wyprofilowane, zintegrowane z wnętrzem komory prowadnice na półki.. Układ chłodzenia dynamiczny polega na tym, że znajdujące się wewnątrz powietrze jest równomiernie rozprowadzane, dzięki czemu dokładnie ta sama temperatura panuje w całej komorze.Oferowane przez nas szafy chłodnicze znajdą szerokie zastosowanie w gastronomii, punktach handlowych oraz usługowych.. Statyczny obieg powietrza.Szafa chłodnicza na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Na rynku znajdziesz produkty w różnej cenie od wysokiej jakości komór chłodniczych, przez tradycyjne chłodziarki czy też .Ogłoszenia o tematyce: szafa chłodnicza na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. użytkowej 352 litry z obudową metalową malowaną proszkowo na kolor biały.. Komora chłodnicza jak i obudowa wykonana ze stali nierdzewnej.. Zapewniają one prawidłowe warunki do przechowywania produktów żywnościowych , są niezbędne przy niektórych procesach technologicznych , takich jak produkcja sałatek, pizzy, deserów.Szafa cukiernicza JOLA 4 MAL jest urządzeniem przeznaczonym do ekspozycji wszelkich artykułów cukierniczych takich jak torty, ciasta, czekolady, desery.. Poliuretanowa, wtryskiwana pod wysokim ciśnieniem izolacja termiczna ścian o grubości 60 mm i wysokiej gęstości 40 kg/m3, wolna od CFC.Opis: Szafa chłodnicza idealna do prezentacji i przechowywania produktów spożywczych; Obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo na kolor biały; Obramowanie drzwi w kolorze czarnym; Sterowanie manualne za pomocą pokrętła; Szafa wyposażona w 4 kółka oraz 2 nóżki dla lepszej stabilizacji urządzeniaPROMOCJE, Meble używane, Regały chłodnicze, Używane, Szafy chłodnicze, Używane.. Oferują magazynowanie dużej ilości produktów przy niskich kosztach eksploatacji.. W wyposażeniu 3 rusztowe półki na produkty o wymiarach 51x50,3 cm i jedna mała o wymiarach 50,3x24 cm.. z agregatem wewnętrznym; bez agregatu (pod agregat zewnętrzny) Witryny/Szafy cukiernicze; Dystrybutory do lodów; Wyspy chłodnicze; Lady mroźnicze; Wyspy mroźnicze.. Przeszklona szafa/witryna chłodnicza z drzwiami otwieranymi LG-400 DF o poj.. Wysoka jakość wykonania zapewnia długą pracę szaf chłodniczych.. Szafa chłodnicza dwudrzwiowa o pojemności całkowitej 1300l.. v - chłodzenie dynamiczne; A/G - agregat u góry; DP - drzwi przeszklone rozwierne; DR - drzwi przeszklone przesuwne; II DP - przeszklenie dwustrone,drzwi rozwierne; II DR - przeszklenie dwustrone,drzwi przesuwne; II K - dzielenie stałe; GASTRO - urządzenie przystosowane pod pojemniki GN 2/1; MR - wersja mroźnicza; REGAŁYOferujemy szafy chłodnicze, przeznaczone do ekspozycji i bezpośredniej sprzedaży produktów żywnościowych - temperatura przechowywania od +2°C o +8°C..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt