Uzupełnij tekst luk mam

Pobierz

2 R 8 17 D 46 3 5 N 1 2 3 4 5 6 7 8 Hasło:yuzupelnij tekst luk wyrazami z ramki uzytymi w odpowiedniej formie.. Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi.. Uwaga!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Luki należy uzupelnić w języku angielskim.Bardzo proszę o szybką pomoc.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zadanie 11.. Rok szkolny zaczyna się we wrześniu.Przeczytaj opis ilustracji.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnieMasz 0 % prawidłowych odpowiedzi.. W tym ćwiczeniu musisz podać prawidłową formę czasownika, uwaga osoby są wymieszane, masz 1, 2, 3 osobę w liczbie pojedynczej.. Zadanie 3.. - Wysłuchaj nagranie (Cd 2.54) Steps_Plus_Grade_5_CD_2.54.mp3 i odpowiedz na pytanie kto miał bardziej ekscytujący weekend?. Niestety dyktando nie będzie zaliczone.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Przeczytaj tekst.. Wybierz a, b lub c.. Uwaga!. Uzupełnij tekst, używając trzech wyrazów z ramki.. Uwaga!. Niestety dyktando nie będzie zaliczone.. Rozwiązywanie rebusów.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 2.1.-2.3..

Uzupełnij tekst luk.

Ćwiczenia ortograficzne Praca ze słownikiem ortograficznym.Uzupełnij tekst Hymnu Polski!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.i logiczny tekst.. tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. (Agata czy Marcus) Zadanie 4.Uzupełnij dialogi.. 2 Zobacz odpowiedzi Reklama .. Hej :)Napisz krótki komentarz do cytatu ,, Ja jestem droga, prawda, zyciem" pomocy!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Quo vadis - tekst z lukami Brakujące słowo.. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando.. Dlatego warto zastanowić się, czy lepiej zapłacić trochę więcej w sklepie stacjonarnym, czyZadanie 1 - Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Nie mam za duzo czasu Ej mam pytanie bo moja siostra poszła do 1 klasy i ma ćwiczenia z Religi ,, poznaje boży świat,, i nie wie co ma zrobić w tej pierwszej stronie co jeBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.6.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4. ..

Przeczytaj tekst.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Przeczytaj teksty.. Każdą lukę uzupełnij brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Brakujące słowo.. "Ó" piszemy wtedy, gdy w innych formach danego wyrazu lub w wyrazach pokrewnych wymienia się na o, e, a. Dopisz wyrazy według wzoru i zaznacz wymianę "ó"Lektion 2C KB: 1-2, S. 40 2. wg Beata2265.Dobierz właściwe słowa i uzupełnij luki w tekście: Dobierz słowa i uzupełnij (1) - Co się w szkole przyda: tekst (2 kartki) // słowa // klucz (2 kartki) Dobierz słowa i uzupełnij (2) - Bezpieczne wakacje: ćw.. Czytanie z przesłonką - w okienku najpierw widać pojedyncze wyrazy, by na koniec odkryć całą linijkę tekstu.. Do której klasy chodzisz?. plis pomóżcie.Wybierz poprawne uzupełnienie luk 2.1.-2.3. a.Zakryj kartką zdania i z pamięci uzupełnij brakujące litery.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. W fabryce pracują robotnicy.. Tworzenie pytań do przeczytanego tekstu.. Ćwiczenia gałek ocznych w calu poszerzenia pola widzenia.. Rozwiąż krzyżówkę "Jolkę".. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. W wiadomości Tomka uzupełnij luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią ..

Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.

Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando.. Pracuję w klinice, w której mam do dyspozycji własne laboratorium protetyczne.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.1.przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w tekście wg własnego pomysłu: Sam uzupełnij luki - Halloween.Uzupełnij tekst.Wybierz właściwą odpowiedź.Zakreśl a,b lub c. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. KASSIERERIN NIMMT 30-EURO-SCHEIN AN.. Luki należy uzupełnić.. Jaskółki latają wysoko.. Odsyłanie notebooka do sprzedawcy w innym mieście to całkiem spore zamieszanie.. Uwaga!. Uzupełnij tekst lukami Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'uzupełnij tekst lukami': 3076.. Warzywa są bardzo zdrowe.. Uzupełnij luki 1.1.-1.6. jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.Uzupełnij dialogi 1-3. w języku polskim.. Pacjenci nie są odsyłani do domu na dobę bez zębów.. wybierz poprawne uzupełnienie luk.zakreśl jedną z liter A,B albo C2.przeczytaj tekst .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. spośród wyrazów podanych w ramce wybierz tę ,które są poprawnym uzupełnieniem luk.wpisz odpowiednią litere A-F obok numeru każdej luki..

Praca domowaPrzeczytaj tekst.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi.. Uzupełnij luki w czacie (9.1-9.3) zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uczysz się chemii?Masz 0 % prawidłowych odpowiedzi.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki .. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, .Wypełnianie luk w tekście.. uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Za każdym razem pacjent w dniu zabiegu ma osadzony most natychmiastowy do wszczepionych implantów i może cieszyć się pięknym uśmiechem.. Hi, Martin,Nawet jeśli masz autoryzowany serwis "pod nosem", to niekoniecznie zrobią ci naprawę za friko w okresie gwaran-cyjnym.. Klasa 8 Polski.. Zadanie 2 - Uzupełnij luki w zdaniach liczbami z tekstu.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym .. Połącz części zdań.. Marsz, marsz [.]. Przejdziem Wisłę, przejdziem [.]. Będziem [.]. Dla ojczyzny ratowania wrócił się przez [.]. Już tam ojciec do swej [.. ]2 Zapamiętaj!. Odpowiedzi zapisz w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt