Lew czarownica i stara szafa test

Pobierz

Lew, Czarownica i Stara Szafa" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. a) nigdzie b) U .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Rozpocznij test.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. #1.78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 79% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. *.64.96) wysłano z m.cda.pl 2018-12-02 17:54:45 +639.. m_buczkowska_91_85826.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Komentarze do: Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Dodaj komentarz.. .Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009Moim zdaniem książka ,,Lew,Czarownica i Stara szafa" C.S. Lewisa jest bardzo interesująca.Napisana została prostym językiem oddającym doskonale emocje.W wielu momentach trzymała mnie w napięciu.Uważam, że jest to najciekawsza ze wszystkich lektur.Nie żałuję, że ją przeczytałam i polecam ją każdemu.Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_lew_czarownica_i_stara_szafa_klasa_4 już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału..

Lew, Czarownica i stara szafa - Test.

Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Część 1.. Co podarowała do jedzenia Edmundowi królowa Narnii?. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. by m_buczkowska_91_85826.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Film który się nigdy nie .Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe.. C.S. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Legenda o świętym Aleksym.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Jaki jest czas akcji utworu w świecie realnym?. Rozwiąż test!Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. K .Opowieści z Narnii.. 0% average accuracy.Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1 .. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena..

Lew, czarownica i stara szafa.

1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. "Lew, czarownica i stara szafa" DRAFT.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Czy Edmund po wejściu do szafy zamknął ją?. Tagi dla tego testu: humorektest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLew, Czarownica i stara szafa.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aKlasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, czarownica i stara szafa.. Najlepsze komentarze.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić..

Lew, czarownica i stara szafa".

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; anonim96 (*.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning .14 dni darmowego testu!. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!W tym quizie możesz wykazać się wiedzą o lekturze pt. ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara SzafaLEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. 82% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. ZAPISZ SIĘ!. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.Opowieści z Narnii.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. W jakim mieście mieszkały?. Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. 5.Latarnik test z treści.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Lew, czarownica i stara szafa".C.S.

Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz .Preview this quiz on Quizizz.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt