Kartkówka z przygody tomka sawyera

Pobierz

;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) Że zostanie przyjęty do bandy Tomka b) romantyczne spotkanie z Becky c) Wyprawa na wyspę Piratów 12) Kto był pierwszą miłością Tomka?. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Co zrobił Tomek z Huckiem i Joe?. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Rozpoczyna się proces Muffa Pottera.. Quiz nadeslany przez Pana Filipa Chlopickiego na konkurs "Kto pyta - nie bladzi".Test z lektury pt. "PrzygodyPlik kartkowka z przygod tomka sawyera.pdf na koncie użytkownika nikbondkarkra • Data dodania: 23 mar 2015Przygody tomka sawyera na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Udostępnij.. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.PRZYGODY TOMKA SAWYERA TOMEK BAWI SIĘ, WALCZY i ZNIKA.. Ale Tomek z całego serca nie cierpi pracy, muszę więc spełnić swój ..

Są rzeczy, które też możesz otagować Przygody tomka sawyera test z lektury?

a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Zobacz quiz: "Przygody Tomka Sawyera".. Henryk Sienkiewicz.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Jak napisać kartkówkę z lektury Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jutro mam test z znajomosci lektóry Tomka Sawyera potrzebuje takich informacji co się przydadzą doPlik kartkowka z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika hellerdavid51 • Data dodania: 16 mar 2016Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. Rozwiąż test.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Zawiera 14 pytań.. Tomek i Huck udają się na wzgórze w poszukiwaniu skarbów.. Tomek udaje się w nocy do adwokata.. Załóż własny blog!. Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.. Te tzw. ciasteczka mozna zablokowac w przegladarce internetowej.Przygody Tomka Sawyera 1.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2..

Pomoc polegała na tym, że Tomek opowiedział Jimowi swoje przygody, a ten wykonał trzy czwarte pracy.

:D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Tomasz Sawyer, Huckelberry Finn, Joe Harper;Witaj na stronie Quizz.pl.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw.. Większość przygód, opowiedzianych w tej książce, zdarzyła się rzeczywiście; w jednej czy dwóch ja sam byłem bohaterem, w innych — moi szkolni koledzy.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lektura z opracowaniem.. Przeczytaj recenzję Przygody Tomka Sawyera.. OTWÓRZ (HTML5).. Napisz do nas.. Inne tryby testu.. wg MajkagUwaga na podchwytliwe pytania!. OTWÓRZ (HTML5).. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Huck Finn jest portretem z natury.W powieści Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera" można wyróżnić kilka wątków: 1.Wątek przygodowy - jest głównym wątkiem powieści.. Jan Biliński Wstęp 1.. Ocena ogólna.. Przeczytaj recenzję Przygody Tomka Sawyera.. Tomek ma swoje dni chwały i noce pełne strachu..

Pseudonim.Przygody tomka sawyera test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.

W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3. a) Amy Lawrance b) Emily West c) Mary Angie 13) Po co Tomek i Huck poszli na cmentarz?Test przygody tomka Saweyr.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zeznania Tomka w sądzie.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Jaseq11 3 lata temu.. 45 seconds .Książka Przygody Tomka Sawyera.. Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.. Skomentuj.. Sid .. (2/5) Przygody Tomka Sawyera - streszczenie w pigułce, Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera - streszczenie i opracowanie lekturyKsiążka Przygody Tomka Sawyera autorstwa Twain Mark , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 20,99 zł .. Lektura z opracowaniem autorstwa Twain Mark , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?.

(nie sugeruj się obrazkami) ... Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" ... #chlopiec #przygody #tomek-sawyer .

Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Młodych Abstynentów i odchodzi z niego.. 52.Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie uzytkownika zlotto folder Przygody Tomka Sawyera Data dodania: 25 wrz 2011.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Opis testu.. Test z lektury szkolnej Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury.. .Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.. OTWÓRZ (HTML5).. OTWÓRZ (HTML5).Mark Twain Przygody Tomka Sawyera tłum.. Nikt nie odpowiada..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt