Napisz po rosyjsku opis swojego dnia

Pobierz

Pamiętaj, że przymiotnik dopasowuje się do rodzaju rzeczownika.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.Liczby po rosyjsku Godziny po rosyjsku Miesiące po rosyjsku Daty po rosyjsku .. Informacje potrzebne do tego:-wstaję o szóstej;-z rana przygotowuję sobie ciuchy i pakuję się do szkoły;-o szóstej trzydzieści sześć wychodzę na tramwaj i jadę do szkoły słuchając muzyki;DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Cześć.. Ona ma długie jasne włosy.Opowiedz o swoim dniu po rosyjsku.. Może być np. pogoda dzisiaj w Warszawie.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki, jak podawać daty po rosyjsku.opis dnia po rosyjsku; plan dnia po rosyjsku; mój dzień po rosyjsku; opis swojego dnia po rosyjsku; opis dnia po rosyjsku z godzinami; opis dnia po rosyjsku wraz z godzinami; sniadanie po rosyjsku; opisz swój dzień po rosyjsku z godzinamiOpis dnia po rosyjsku.. Moja mama ma na imię Renata pracuję w sklepie z butami,interesuje się modą.Moj tata ma na imię Krzysztof jest wojskowym,interesuję się filmami.Moja babcia ma na imię Teresa,a dziadek Czesław interesują ich ją .DAM6!. rozpocznij naukę.. Jem śniadanie.. ?Podawanie daty w języku rosyjskim..

"Opisz pogodę po rosyjsku ?

Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.Opis dnia - niemiecki.. Do opisu wyglądu zewnętrznego stosujemy słowa znajdujące się w tabeli poniżej.. Dam Jana ;)Autor: modesta Dodano: 11.11.2010 (18:43) opisz po rosyjsku wygląd swojego pokoju bardzo szczegółwowo i proszę z tłumaczeniem.. Ania to wysoka, szczupła blondynka.. Jestem dziewczyną, mam na imię Julia i mam szesnaście lat.. Filmy.. Treść.. Napisz e mail po rosyjsku do kolegi na temat swojego rutynowego dnia.Opis dnia po angielsku: Alex Alex: poranek.. Przepraszam po rosyjsku; Jak masz na imię po rosyjsku; Jak się masz po rosyjsku?. Zgłoś nadużycie.. Potem idę od 8 do 14.30 do szkoły.. Codziennie wstaje o 7.00.. Zadanie jest zamknięte.. Nauka ich nie powinna stanowić problemu, jest ich w końcu tylko siedem Napisz po francuski opis swojego codziennego dnia.. Hobby i czas wolny po rosyjsku; Opis domu po rosyjsku Menu Toggle.. poleca 76% 3398 głosów.. opanowanie chaosu w moim pokoju.. to play computer games - grać w gry komputerowe.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Ich bin um 7 Uhr aufgewacht..

Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.Opis dnia urodzin po rosyjsku.. Mam na imię Magda,mam 28 lat i wraz z rodziną mieszkam w niewielkiej miejscowosci Studzieniec.Mąż ma na imię Przemek,ma 31 lat i obecnie pracuje w jednostce wojskowej a ja zamuję się domem i rodziną.Mamy dwoje cudownych dzieci,córke Nikolei synka Bartosza.Nikola jest zbuntowaną .Zadanie: napisz recenzje ulubionego filmu po rosyjsku podaj Rozwiązanie: , , , , quot quot , zawdzięczyć , , , quot , niezatapialnego quot , quot quot , recencja titanica mam nadzieję że pomogłamto take a nap - wziąć drzemke.. "Mój dzień wolny zaczyna sie od długiego wstawiania z łóżka .. i przetłumaczcie jak sie czyta proszeRodzina po rosyjsku; Dzień dobry po rosyjsku Menu Toggle.. NastępnieNapisz po rosyjsku w 8 zdaniach jak spędzasz wolny czas, co lubisz robić w wolnym czasie, co będziesz robić w najbliższy weekend i jakie.. kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa.. mam napisac opis dnia po rosyjsku ( ja wstaje o 7 jem sniadanie myje zebe ide do szkoly w szkole ucze sir polskiego i tak dalej i na koncu ide spac.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Question from @Martaforenda - Gimnazjum - Język rosyjskiOpis dnia po rosyjsku.. Błagam!. Wykorzystamy do tego wszystkie wcześniej wspomniane umiejętności..

Do widzenia po rosyjsku; Jak po rosyjsku Kto to?

Ide szybko do lazienki i myje sie.. Mam na imię Patrycja, interesuje się muzyką .Moja koleżanka ma na imię Magda interesuje się blogiem.. Aby utrwalić sobie wszystkie dni tygodnia po rosyjsku, naucz się wymieniać je po kolei, potem spróbuj wymienić je od końca, a później najpierw nieparzyste, a później parzyste.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz po rosyjsku opis swojego domu (na poziomie 2 gimbazy) NA OCENE Powierzchnia mieszkalna domu 80m/2 Czyli np Posiadam 2 piętrowy dom na parterze znajduje się przedpokój w którym jest np… poniżej.. to have a breakfast/ dinner/ supper - jeść śniadanie/ obiad/ kolację.. Dzień kończe na przegladaniu internetu rozmowie na skype i śnie.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Opis mieszkania po rosyjsku; Opis pokoju po rosyjsku; Drobne naprawy w mieszkaniu po rosyjskuMuszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. Mając opanowane liczby, godziny, dni tygodnia i miesiące, można wreszcie nauczyć się podawania daty po rosyjsku.. Nastepnie zabieram sie za higiene osobistą i śniadanie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opis osoby po rosyjsku.. O 7:10 wstałem i poszedłem do łazienki.. opis dnia po rosyjsku; plan dnia po rosyjsku; mój dzień po rosyjsku; opis swojego dnia po rosyjsku; opis dnia po rosyjsku z godzinami; opis dnia po rosyjsku wraz z godzinami; sniadanie po rosyjsku; opisz swój dzień po rosyjsku z godzinamiOpis dnia po rosyjsku (godziny muszą być napisane słownie) 6.00 wstaję z łóżka i jem śniadanie 6.30 ubieram się 7.00 idę do szkoły od 7.10 do 14.20 mam lekcje potem odrabiam zadania i się uczę o 18.00 jem kolację około 22.00 idę spać..

Oprócz: Opis dnia po rosyjsku.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt