Ania z zielonego wzgórza test

Pobierz

Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Ania z Zielonego Wzgórza.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. Filmy.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. test z lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Mateusz Cuthbert- opiekun Ani Shirley 3.. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) gadatliwość .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Rozpocznij test.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Ogólna wiedza literacka .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 Rozwiązanie .. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Save Save Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań For Later.. Jaka jest geneza utworu?.

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Rozwiąż test!a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. z kręgosłupem .. (imiona i nazwisko) .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Gdzie znajdował .Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. anonim24 .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Co Ania dodała do ciasta?. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. .Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Udostępnij.. Dorota 5 lat temu.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Ania z Zielonego Wzgórza DRAFT.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Gilbert Blythe- zakochany w Ani .Komentarze do: Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) .. TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. POWODZENIA!. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań .Ania z Zielonego Wzgórza Ciekawy test..

... Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ... Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Ania z Zielonego Wzgórza - test.

Ania Shirley- przygarnięta omyłkowo dziewczynka z sierocińca Bohaterzy pierwszoplanowi: 2. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Podobne działy.. ze wzrokiem .. Rozwiąż test!1) Jak nazywa się autorka powieści ?. a) Na zielono b) Na fioletowo c) Na czarno d) Na różowo 2. .. Na ile procent Ania napisała test?. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaZobacz 13 odpowiedzi na zadanie: 'Ania z Zielonego Wzgórza' bohaterowie?. Diana Barry- najlepsza przyjaciółka Ani 5. .. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Szukaj.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Skomentuj.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Ania z Zielonego Wzgórza.. Maryla Cuthbert- siostra Mateusza, opiekunka Ani Shirley Bohaterzy drugoplanowi: 4.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Życzę wam powodzenia!. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Test składa się z 12 pytań.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Treść.. Bohater główny: 1.. Lektury szkolne.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt