Jak zrobic prezentacje multimedialna

Pobierz

Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. to kurs PowerPointa 2013 dla początkujących.. Wgraj Twój logotyp i zdecyduj, które funkcje będą widoczne dla Twoich odbiorców.Krok 1 - Rozpisanie na sucho planu prezentacji.. Wbrew pozorom ciężko jest stworzyć taką, która spełni oczekiwania odbiorców i przede wszystkim ich nie znudzi.. Szef zlecił Ci przygotowanie dobrej prezentacji multimedialnej na spotkanie z kontrahentami i nie wiesz, jak się do tego zabrać?. Projektujemy kilkadziesiąt prezentacji multimedialnych miesięcznie i dobrze wiemy, jak trudne jest to zadanie.. Opracowanie skryptu prezentacji • ustalenie określonej liczby slajdów, • ustalenie przeznaczenia każdego ze.. Wchodzisz i już on powinie ci pomóc.. Dobrze skrojona prezentacja ma nam pomóc w wypowiedzi i stanowić źródło podpowiedzi.PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2) Dobra prezentacja przyciąga wzrok i zostaje w pamięci na dłużej, aniżeli kilka minut.. Nie licz na możliwość skorzystania z YouTube, ani ze swojej skrzynki pocztowej.. Unikaj w szczególności tapetowego tła ze stałym, powtarzającym się motywem.. Weź notatki, ale mów z głowy.Jeżeli chcemy zrobić prawdziwie multimedialną prezentację, warto zastanowić się nad animacjami.. Plan prezentacji to ostatni element jakiego brakuje nam, żeby rozpocząć pracę przy komputerze.. Nie dawaj też w stopce czy nagłówku każdego slajdu informacji takich jak np. adres firmy, dane kontaktowe czy imię i nazwisko autora.10 wskazówek jak przygotować i przeprowadzić skuteczną i profesjonalną prezentację multimedialną z wykorzystaniem projektora..

MS-Power Point - wybór stylu graficznego.Jak zrobić prezentacje multimedialną?

Zapomnij o programie PowerPoint!. Czasami dobrze jest wzmocnić przekaz słów ruchem na stronie.. Oto 7 kroków do stworzenia profesjonalnej i czytelnej prezentacji.Prezentacje multimedialne możemy tworzyć w różnych programach i technologiach, a każde nich niesie za sobą pewne zalety i wady.. Utworzenie prezentacji .Jak zrobić dobrą prezentację multimedialną - Powerpoint, Canva.. Zanim odpalimy komputer dobrze rozpisać swoją prezentację na sucho.. Zabierz prezentację ze sobą.. Dobra prezentacja na przykładzie prezentacji pracy studenta Prezentacje multimedialne przygotowujemy już od szkoły podstawowej i teoretycznie jesteśmy uczeni, jak to się robi: gdzie kliknąć, by utworzyć slajd, jak wrzucać do niego treści, jak powinien wyglądać slajd tytułowy, końcowy itd.Prezentacja multimedialna - jak zrobić, aby nie zanudzić współpracowników?. Oczywiście nie jest on obowiązkowy i można go pominąć, ale z doświadczenia powiem Ci, że nie warto.Projektuj robiące wrażenie i interesujące slajdy prezentacji.. To powinno być pomocne.uczniów!). Prezentacja nie jest po to, aby przekazywała wszystko co chcesz powiedzieć.. Wybierz format prezentacji Wybierz format w edytorze VistaCreate lub znajdź go w karcie Materiały marketingowe.. Prezentacje są dostępne w formatach 16:9 lub 4:3..

Najlepsze prezentacje nie mają żadnej treści, którą Ty mówisz.Jak zrobić dobrą prezentację?

2. zobacz, co zrobić, aby wyróżnić się spośród przynudzających prelegentów na kolejnej konferencji naukowej.Jak zrobić prezentację online w 4 krokach.. Animacje dotyczące tego, w jaki sposób kolejne slajdy będą pojawiać się na ekranie ustawia się w sekcji .Nie zamieszczaj w szablonie prezentacji zbędnych elementów, które będą odciągać uwagę.. Wybierz jeden z nich.. Przynieś na lekcję pendrive z nagraną całą prezentacją (łącznie z filmami, jeśli chcesz je pokazać).. W poniższym przykładzie wszystko wiruje, obraca się i daje nieco chaotyczny efekt.. Jeżeli jednak nie potrafisz takiego szablonu przygotować w drugiej części poradnika jak zrobić dobrą prezentację multimedialną podaję źródła, gdzie znajdziesz gotowe szablony.. Pobierz ją TUTAJ.. Potrzebujesz programu Power point, który znajduje się w pakiecie Microsoft Office (jak Word albo Excel).. Przy większej ilości tekstu konieczne są akapity.Klikamy na " Projekt " na górnym pasku zadań, po czym rozwijamy listę z dostępnymi szatami graficznymi (Uwaga: Ważne jest, aby wybrać odpowiednią grafikę do tematu o jakim ma być prezentacja, czyli jeśli jest ona na poważny temat używać raczej stonowanych kolorów).. Przedstawia zasady dobrej prezentacji i błędy, jakich należy unikać..

Programy do tworzenia prezentacji multimedialnychSpraw, aby Twoja prezentacja multimedialna była naprawdę indywidualna.

Animację można dodać przy użyciu zakładki "Animacje".. Można zamieszczać początek wypowiedzi, którą uzupełniamy już sami lub tworzyć mapy myślowe, które naprowadzają nas do celu.. Format B2 (pionowo) - 48x68 cm.odpowiedział (a) 22.05.2011 o 11:53.. Łatwo jest jednak w tym narzędziu przesadzić.. Jest zupełnie odwrotnie.. oraz ograniczenie do 1-2 krojów na jednym slajdzie.. Najlepsze w odbiorze są proste kroje, bez ozdobników, wielkości 24 pkt.. Nie należy jej jednak traktować jako głównego elementu wystąpienia, a jako niezbędny dodatek dla najważniejszego bohatera, którym jest występujący.Poniżej dzielę się najważniejszymi radami, które wynikają z mojego doświadczenia i które pozwolą Ci przygotować dobrą prezentację: 1.. Musisz utworzyć tylko kolejne slajdy a na nich tytuł, jakieś zdjęcie i tekst.. Jeżeli nigdy wcześniej nie stworzyłeś żadnej prezentacji w PowerPointcie, to jest to k.Jak Zrobic Dobra Prezentacje Multimedialna Powerpoint.. Opowiadaj, nie czytaj.. Niezależnie od tego, czy prowadzimy prezentację tradycyjną - bez projektora, czy prezentację multimedialną - z projektorem i prezentacją ppt lub inną, podstawową kwestią jest dobra znajomość tematu.Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Wybierz szablonPlakat uczy, jak zrobić dobrą prezentację multimedialną..

Takich różnych przejść pomiędzy slajdami lepiej nie nadużywać.Prezentacja multimedialna to nieocenione wsparcie dla prelegenta.

Pamiętaj, o kilku zasadach, dzięki którym zdobędziesz uwagę słuchaczy.9.. Ważna jest sama czcionka.. Aby zrobić dobrą prezentację (mam na myśli dalej prezentację, którą wyświetlamy np. na rzutniku) trzeba zrozumieć najpierw jedną rzecz.. Perfekcyjnie przygotowana, będzie stanowiła idealne narzędzie do zbudowania relacji z publicznością.. Styl & ElegancjaJak zrobić prezentację multimedialną?. Postaw na własny styl i przygotuj własny szablon, który będzie odpowiadał tematowi Twojego wystąpienia.. przygotować multimedialną prezentację komputerową lub stronę internetową na jeden z trzech tematów - dla szkół podstawowych: "Nowoczesne, radosne, oświetlenie" albo "Od pochodni do lasera i halogenu", a dla gimnazjów - "Oświetlenie połowy XXI wieku" lub "Od Przygotowałam dla Ciebie checklistę, która pomoże Ci stworzyć świetną prezentację.. Podczas tworzenia projektu prezentacji multimedialnej rekomendowane jest w pierwszej kolejności określenie, które informacje zostaną przekazane w formie tekstu, a które jako obiekty multimedialne.Popularnym rozwiązaniem, które podnosi interaktywność i sprawia, że prezentacja jest bardziej multimedialna jest Prezi.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt