Opisz swój pokój w języku niemieckim

Pobierz

Wiedzę pogrupowałem od najbardziej do najmniej przydatnej.. Mam napisać co robiłem w weekend w 6 zdaniach.. Po powrocie jem kolację.Próbna matura matematyka CKE online - ODPOWIEDZI.. Ze względu na bardzo małą przestrzeń, wszystko jest praktycznie ze sobą złączone, ale za to w bardzo ciekawy sposób.. Do godziny 9.10 szykuje się do pracy.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i .OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Maja995; 4.12.2010 Niemiecki !. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. 2 obrazek mama tata dziecko i pies.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Opisz w kilku zdaniach swój pokoj stosując Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: dziunia17 11.5.2011 (14:53) Dam naj !. Przykładowy opis pokoju w języku niemieckim.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Praca będzie podlegała ocenie.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Rzeczywiście ciężarówka nie znajdowała się w wymarzonym pokoju.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Przy oknie stoi komoda..

Opisz swój dzień w języku niemieckim.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Matura próbna CKE 2020 online z języków obcych miała miejsce 6 kwietnia 2020.Czujni internauci dostrzegli, że arkusz pochodzi z czerwca 2017 .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Gotowa do wyjścia wychodzę na autobus.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. Na podłodze leży gruby dywan.. Na parapecie okiennym stoją trzy piękne kwiatki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Ratujcie!. Drzwi są dopasowane do podłogi.. Lubię swój pokój.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Rezerwacja pokoju hotelowego przez telefon (dialog) / ein Hotelzimmer telefonisch buchen.. Od 10 do 18 jestem w pracy.. Na komodzie stoi telewizor .Opis pokoju po niemiecku.. W kącie stoi sofa.. Na dywanie stoi stolik.. O tej godzinie wstaje i rozpoczynam swój dzień.. Opis pokoju po Niemiecku.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Kiedy przyjeżdząją mnie odwiedzić znajomi, zapraszam ich do swojego pokoju.Mój pokój jest doskonałym miejscem do wypoczynku i pracy.Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MOoniek 28.4.2010 (20:43) Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO NIEMIECKU ..

Opisz swój pokój w paru zdaniach .

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Tym samym umiejętność posługiwania się nazwami pomieszczeń w języku niemieckim jest coraz bardziej potrzebna.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Jem śniadanie.. Opis mojego pokoju.. Biurko stoi na prawo w kącie.Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) .. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.. Dom moich marzeń po niemiecku .. Mój pokój ma 2 kilometry kwadratowe.. Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia Biologia (541) Fizyka .Rysunki podpisz nazwami w języku niemieckim podanymi w nawiasie.. Szlifuj swój niemiecki;Trudne.pl › gimnazjum › Języki obce.. pytanie ; 1. jaki model rodziny jest najczęsciej spotykany i dlaczego.. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.. Dom moich marzeń po niemiecku .. Mój pokój ma 2 kilometry .W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy pomiędzy czterema ścianami..

Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?

Zapraszam do .Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. Materiały pomocnicze - podręcznik, str.70 i 71, rozdział 7.. 3. model rodziny europejskiej 1 obrazek babcia, dziadek, rodzice, dzieci.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Przygotowałem dla Ciebie listę nazw pomieszczeń w języku niemieckim.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Proszę uczniów o wykonanie w zeszycie przedmiotowym zadania z podręcznika: - B3 str.29.. Dzwoni budzik jest 8.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. An den Wänden hingen viele Plakate.W moim pokoju istnieje kilka regałów.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki..

Jak opisać pokój po niemiecku?

Kto bd 1 Przedmiot: Język .Język angielski; Język niemiecki; Dodaj materiał .. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.pytania 1. dlaczego mieszkaja razem w jednym pokoju 2. dlaczego jest wazne aby miec oddzielny pokój 3 Jak umeblowałaś swój pokój.. Spróbuj odnaleźć wygląd wieńca wielkanocnego w internecie.. Po pracy idę na przystanek.. Myje się ubieram.. zadanie dodane 29 listopada 2010 w Język niemiecki przez użytkownika kamilopro (-240) [Szkoła podstawowa] niemiecki; opis; pokój; 0 głosów.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. / Język niemiecki / Wypracowania.. Słowniki 0.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój pokój (w języku niemieckim) - nie za dużo i ciekawie ;) Pytania .. 2.Owy pokój jest kwadratowy, ma białe ściany oraz jasne panele podłogowe.. 2,387 wizyt.. W wejściu do pokoju, tuż po lewej stronie stoi wysoki mleczno-brązowy słupek.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Biznes i Finanse (34949) Biznes i Finanse (34949) Wszystkie (34949) Banki (7630) Bankowość Elektroniczna (89) E-biznes (3891) Ekonomia .Prosze o pomoc!. Opis rodziny po niemiecku czy dobrze to napisałam.. 1 odpowiedź.. Szkoła.. Przykład opisu pokoju po niemiecku.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: joszi 20.11.2011 (19:20) Odpowiedz w 1-2 zdaniach w języku .Opisz swój pokój - niemiecki.. Na ścianie wiszą plakaty z moimi ulubionymi wokalistami.Bardzo lubię mój pokój.. Na ścianie wiszą dwa obrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt