Napisz opowiadanie ktorego tematem

Pobierz

Kujonek1szkolny.. Napisz opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny.. To przedziwne zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie w Bydgoszczy.. Gdy mama go zapytała co się stało to on zamiast odpowiedzieć to zaczol krzyczeć na mame.. Kopiowane odpowiedzi od razu usuwam.Napisz opowiadanie,którego tematem będzie Twoje spotkanie z Justyną Kowalczyk (opowiadanie z elementami opisu,np.. Proszę o szybką odpowiedź :)Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Co to oznacza?. Prosze szybko dziś!. Jednak ona nie umiała dochować wierności swojemu małżonkowi, dlatego gdy wrócił, bojąc się, że odkryje zdradę, zabiła go własnoręcznie.. Potem zaś pogrzebała, a na grobie zasiała lilie.. Komisarz Bibuła siedział przy biurku,.Napisz opowiadanie, którego tematem będzie magiczny przedmiot (nie może to być pierścień).. Temat 2.. Moja historia jest prawdziwa, choć wielu zaliczy ją do bajek.. zastosuj narracyjne pierwszoosobową 2010-04-24 17:05:50 Napisz opowiadanie którego tematem będzie przygoda związana z wybranym wydarzeniem muzycznym, w opowiadaniu zastosuj dialog, opis przeżyć oraz elementy charakterystyki bezpośredniej 2012-03-02 13:26:53Napisz krótkie opowiadanie którego tematem będą niezwykłe dzieje przedmiotu-pamiątki np.orzełek szabla lub list po żołnieżu legioniśćie daje 30 pkn Ułóż opowiadanie z wyrazami rz rzeka,porządki ,rzeczy,zdarzenie,rzeźba,marzenie,uderzył, warzywa,wierzba ,burza,korzenie,orzechyMamy na zadanie napisać opowiadanie którego tematem przewodnim..

Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.

(0-20) Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich, podobnie jak latarnik z noweli Henryka Sienkiewicza, zetknął się z książką z listy lektur obowiązkowych.. Napisz opowiadanie, którego głównym tematem będzie bezinteresowna pomoc chorym i ubogim.Szybko proszę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.Opowiadanie o sobie.. A.Marzenia nadają sens życiu człowieka.. Promienie słońca przenikały przez niezbyt czyste firanki na posterunku policji przy ulicy Gdańskiej.. Duża część opowiadań twórczych to opowiadania związane z jakąś lekturą, w których będziesz pisać o jej bohaterach, a co za tym idzie, używać narracji trzecio osobowej (czyli form takich, jak: powiedział, zrobił, pobiegł, pomyślał itp.).Tematy opowiadań z dialogiem.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz krótkie opowiadanie którego tematem będą niezwykłe dzieje przedmiotu-pamiątki np.orzełek szabla lub list po żołnieżu legioniśćie daje 30 pkn, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.odpowiedzi: 1.. Opisuje on sytuację, w której się znalazł.. Question from @Cucciola - Gimnazjum - PolskiSiedząc na pustej polanie w środku lasu, Karolina słuchała śpiewu ptaków siedzących na gałęziach drzew.. pewnym małym miasteczku żyje skromna rodzinka .Nie dawno sprowadzili się do tej miejscowości..

Pisz zgodnie z tematem i planem.

Po kilku.Napisz opowiadanie na wybrany przez siebie temat.. Że wydarzenia muszą się wiązać w logiczną, chronologiczną całość (czyli następować po kolei).2/193 Przeczytaj podane argumenty.. Zdaję sobie z tego sprawę, bo gdy wracam myślami do tamtych wydarzeń, często zdaje mi się, że to był sen… Za najleprza odpowiedz daje naj :).. Wyobraź sobie, że spotkałeś/spotkałaś się z Tadeuszem, bohaterem lektury obowiązkowej Pan Tadeusz.. Gdzieś wśród drzew, kawałek dalej, słychać było plusk wody wypływającej z małego źródełka, wprost na soczyście zieloną trawę.Napisz krótkie opowiadanie, którego mottem będzie wybrana fraszka Kochanowskiego lub Sztaudyngera.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Twoja praca musi zawierać 200 słów.Napisz opowiadanie, którego głównym tematem będzie bezinteresowna pomoc chorym i ubogim.Szybko proszę!. Rozważa też problem, czy można poświęcić życie swoich żołnierzy dla ratowania ojczyzny.. Daję 100 pkt.. A zaczynała się o tak : Maszerowałem kiedyś na bitwe.. Pamiętaj o zawarciu w swojej pracy wszystkich elementów kompozycji opowiadania (kolumna Treść w poniższej tabeli).. Kiedy dotarłem na bój toczyła się bardzo okrutna i krwawa walka.Zabawy wyobraźni Napisz krótkie opowiadanie, którego tematem będą niezwykłe dzieje przedmiotu - pamiątki (np. orzełka, szabli, listu) po żołnierzu legioniście..

Napisz o tym opowiadanie.

Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. Każdy wypracowanie musi składać się z trzech elementów wstępu rozwinięcia i zakończenia 1.Jej mąż wyruszył z królem Bolesławem na Ruś.. Wokół szumiały brzozy, buki i rozłożyste graby, rzucając na polanę przyjemny cień.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.. W tłumie zauważyłam ciemno-blond włosy,gdy spojrzałąm w jej niebieskie oczy._.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. (0-20)Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie Julian Konstanty Ordon.. Oczywiście często się zdarza, że tytuł .Dzień, którego nie zapomnę - opowiadanie Wiele dni było dla mnie naprawdę niezwykłych i wartych zapamiętania, jednak dniem, którego nie zapomnę były moje siódme urodziny.. !Napisz opowiadanie z elementami opisu pt. Mój pierwszy krok na obcej planecie.. Odwołaj się do treści utworu.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Pewnego dnia chłopiec ze złym nastrojem wrócił do domu.. Motywują do.napisz opowiadanie ktorego tematem bendzie przygoda zwiazana z wybranym wydarzeniem muzycznym np koncertem festiwalem konkursem muzycznym..

"Niedźwiedź na ulicy" - opowiadanie.

Mama chłopca się rozplakala.w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Już sobie go wybrałam a więc tak " opowiedz myślę do historii którym bohaterem będzie wybrana postać z mitologii np. Zeus Hades Atena itp. " praca musi zajmować minimum strone A4.. Był piękny i słoneczny dzień.. Był piękny wakacyjny dzień.. Pomocy!. Teraz przerażona swym czynem przybiegła do mnie pokazując zakrwawiony nóż i ręce.. Było ciepłe lato, a ja jak zwykle obudziłam się wcześniej, nie mogąc doczekać się nadchodzących niespodzianek.Napisz opowiadanie , którego tematem bedzie przysłowie" Nie zna dnia ani godziny" Proszę o pomoc :) ( tak na conajmniej 1,5- 2 strony w zeszycie ) Your friend in learning Zaloguj się Załóż kontoTemat 1.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Zadanie 11, s.33 Myśli i słowa.Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Myśli również o swoich uczuciach.. Z góry dzięki.. Występowaniem związku przyczynowo-skutkowego.. Mój pradziadek był kiedyś legionistą, i dał mi swoją starą szablę.. Temat 2.. W opowiadaniu zastosuj dialogi opis przezyc oraz elementy charakterystyki bezposredniej.. Potrzebne na jutro.. Napisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.. Zamieszkali w opuszczonym już od wielu lat domu.. Praca ma być przynajmniej na 1 stronę kartki A4.. Chodzą pogłoski, że kilkanaście lat temu mieszkał tam pewien ogrodnik.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Przykładowe wypracowanie.. Mówił jaka wiedzie nią opowieść mojemu dziadku a później mojemu tacie, a teraz tata opowiadał mi tą opowieść.. !napisz opowiadanie z elementami charakterystyki ktorego tematem bedzie ciekawe spotkanie.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Czym powinno się charakteryzować każde opowiadanie?. Pewnego dnia poszedłem nad morze popływać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt