Test znajomości szatana z

Pobierz

Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Który z podanych autorów jest twórca bajek?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Szatan z siódmej klasy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Kopia Szatan z siódmej klasy Test.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Klasa 6 Polski.. 2.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Rozpocznij test.. test znajomosci lektury szatan z 7 klasy .. Rozwiaz test z lektury - Szatan z siodmej klasy - i przekonaj sie ile pamietasz z lektury.. Kopia Szatan z siódmej klasy Test.. Gra- Szatan z siódmej klasy Labirynt.Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Niestety, nie mozna doliczyc sie, na co wydal wplacone do spoldzielni sto zlotych.Plik test ze znajomości szatana z siódmej klasy.pdf na koncie użytkownika pradipdhende • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST ZNAJOMOŚCI LEKTUR KLASY IV-VI..

Sprawdzian z szatana Z siodmej klasy.

Opis testu.. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Frazeologia, przykłady, "Szatan z siódmej klasy" Połącz w pary.. widok wody, jak umiala r Sec rozglo snym smiechem klasa siodma.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Juliusz Slowacki.. Akcja, której z podanych lektur rozgrywa się m.in. w szafie?. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie Harrego Pottera!. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Świętoszek.Rozwiąż test!. 2.Oficjalna witryna internetowa szkoly w Olesznie od lat zwiazanej ztest znajomości lektury szatan z 7 klasy.pdf (22 KB) Pobierz.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieBarbara Kurdej-Szatan od 10 lat jest żoną Rafała Szatana.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. 10.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.Test z "Szatan z siódmej klasy" - Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netPreview this quiz on Quizizz..

Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.

(nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. Kornel Makuszyński.Skomentuj.. Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2.Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Kto uwolnił Adama z piwnicy?. Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3.. Jan Brzechwa.. Played 33 .Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. 1812 3.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. #szatanzsiodmejklasy #kornelmakuszynski #makuszynski #lektura #testzlektury..

Główny bohater nie "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.

Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Szatan z siódmej klasy Sortowanie według grup.. Szatan z siodmej klasy - Test .. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pytania przygotował dla Was uczestnik konkursu "Kto pyta, nie błądzi!". Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń Połącz w pary.. Czy list Francuza trafił do Adresata?. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do mieszkańców Bejgoły?. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Udanej zabawy!.

Para zaręczyła się dość szybko - zaledwie po pięciu miesiącach znajomości.3.

a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Mark Twain d) Ignacy Krasicki.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5.. Kto zaopiekował się uwolnionym z piwnicy Francuzem?. a) Opowieści z Narnii b) Tajemniczy ogród c) Bajki robotów d) W pustyni i w puszczy.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. pytania sa tak dobrane, aby uniemozliwic uczniom poznanie tresci ksiazki z dostepnych na rynku streszczen, sciag i innych opracowan.test pt. Szatan z siodmej klasy.Plik test znajomości szatana z siódmej klasy.pdf na koncie użytkownika sandeepsnair9 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.test znajomości lektury szatan z siódmej klasy.pdf (21 KB) Pobierz.. Klasa 6 Polski.. 3.Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Jakiego przedmiotu uczył profesor Gąsowski?. Rozwiąż test.8.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.Pytania i odpowiedzi do lektury Szatan z siódmej klasy (.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Kto napisał ,,Szatan z siódmej klasy'' ?. Rozpocznij test.. Rozwiąż test!Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Klasa 6 Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt