Kartkówka z lektury zdążyć

Pobierz

Grupa I, grupa II, model… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .Kartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Ocenianie Kartkówki.. Ocenianie Kartkówki.. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Test składa się z 12 pytań.. d) miał nadzieję, że przywiezie drogocenny skarb.. pokłócił się z lotnikiem.. Szkoły ponadgimnazjalne.. Gdzie udał się Lorak, aby przekonać Radę Mędrców, że trzeba pomóc Bartkowi ?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Ocenianie Sprawdziany.. Opis testu.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.z Bullerbyn" w przezabawny, a zarazem cieply sposob, opowiada o sympatycznych przygodach szesciorga dzieci, ktore mieszkaja w malenkiej wiosce -.. wcale nie chciał wracać.. Szkoły ponadgimnazjalne.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Jak miała na imię Dziewczyna, za życia najpiękniejsza we wsi?. Uczniowie otrzymują odpowiedzi, a ich rola ogranicza się do sformułowania odpowiednich pytań do podanych przez nauczyciela zdań twierdzących.. NigdyKartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka ..

Kartkówka z lektury: "Proces" Franza Kafki.

Tagi #adammickiewicz #mickiewicz #dziady #lektury #lekturyszkolne #romantyzm Inne tryby testu.Zdążyć przed Panem Bogiem - test wiedzy.. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy: statku kosmicznego.. Kiedy jest rozgrywana akcja utworu?. c) wysłał go w charakterze szpiega.. Co okazało się wybawieniem dla dwojga pokutujących dzieci - Józia i Rózi?. katarzyna_sorichta_27927.. Kartkówka z lektury: "Inny świat" Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .Kartkówka z lektury ,,Quo vadis" 2 hours ago by .. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. b) ratusza.. Kim była Klara dla Raptusiewicza?. silnego podmuchu wiatru .Test Hanna Krall - Zdążyć przed Panem Bogiem, Hanna Krall - Zdążyć przed Panem Bogiem podręcznika Lektury dla Klasa III.. wiosce, w ktorej sa tylko trzy zagrody.Dzieci z Bullerbyn" to ksiazka napisana z mysla o dzieciach przez szwedzka pisarke w 1947 roku.. b) chciał, aby poznawał świat.. Kartkówka ze znajomości treści lektury Adam Mickiewicz "DZIADY CZ. II" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

"Zemsta" - kartkówka z treści lektury.

Zadanie nie wydaje się trudne.. Literatura i kultura dwudziestolecia… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .Najbardziej kompletny test z lektury Dziady cz. II jaki znajdziesz w sieci.. Sprawdzian wiadomości o epoce.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. 0% average accuracy.a) gdy był dzieckiem miał w sobie tyle gniewu i zła, którego nie można mu było odebrać.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziady cz. IIKartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15. lukasz_szymon_kolenda_09050.1) głównym bohaterem książki był a) pan tomasz b) pan stanisław c) pan michał 2) czego nie nawidził pan tomasz a) samotność b) katarynek c) ludzi 3) dziewczyna z lektury jest a) łysa b) niesłysząca c) niewidoma 4) ile lat ma mała sąsiadka pana tomasza a) 8 b) 3 c) 6 5) lektura katarynka jest a) legędą b) nowelą c) spiskiem zdarzeń 6) ile pan tomasz zapłacił by kataryniarz .Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.. Wystarczy, że podadzą .Kartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka ..

c) ciemnego ...Test z lektury "Latarnik".

Modyfikacja.Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Sprawdź swoją wiedzę z Dziadów!. Rozwiąż test!Karta pracy do scenariusza lekcji 32. zawiera ćwiczenia i zadania, które mogą być wykorzystane w trakcie lekcji lub zadane uczniom jako praca domowa.. Ocenianie Kartkówki.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Kartkówka odwrócona.. Kartkówka odwrócona to z pozoru prosta sprawa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?zapolował z nim na kury.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Quiz.. Rozwiąż test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Edit.. Uczniowie, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z takim typem kartkówki, reagują .Kartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .. NigdyKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. Powiedzenie Milczka to.Kartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka Szkoły ponadgimnazjalne"Wesele" - sprawdzian z treści lektury..

Kartkówka z lektury: "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza.

Grupa I,… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka .Kartkówka z lektury: "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.… Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka Szkoły ponadgimnazjalneTest z lektury szkolnej Dziady cz. II - test znajomości lektury.. 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. O co był spór między Cześnikiem a Rejentem?. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .O autorze.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Szkoły ponadgimnazjalne.. W jakiej epoce powstał ten utwór?. Kto jest autorem książki?. Materiał dotyczy wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego "Pokolenie".. Szkoły ponadgimnazjalne.. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt