Test sprawdzający lekturę opowieści

Pobierz

Sprawdzaja stopien przygotowania do egzaminu i oswajaja uczniow z jego.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Słowotwórstwo.Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Samotność, którą próbuje się oszukać, w końcu daje się odczuć, a wtedy człowiek gotów jest poddać się wszelkim działaniom, jeśli tylko pozwolą mu one poczuć się choć odrobinę szczęśliwym.. #lektury #ksiazki.. Rozwiąż test i sprawdź!Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. 3 lata temu.. Rozwiąż test!Test sprawdzający znajomość treści lektury Antoine de Saint- Exupery, .. aobaby w tej opowieści mogą symbolizować: A.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. lewkonia, 2015-05-08, ocena: W odpowiedziach do testu są przynajmniej 2 błędy.. Historie, które zostają w pamięci - plik pdf Załącznik nr 13.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Rozwiąż test i sprawdź!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?

Wybierz jedną z postaci mitologicznych, która została ukazana przez bogów.. Tworzenie tekstów .. Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów .. Lew, czarownica i stara szafa"Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Podaj swoje imię:Uważał, iż jest godnym następcą swojego wspólnika.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Romek to kolega Danusi z Torunia, syn dozorcy.Obejmuje zagadnienia: rzymski sposob zapisu liczb, liczby pierwsze i zlozone, dzielenie z reszta, rozwiniecia dziesietne liczb wymiernych, ulamki okresowe, zaokaglanie liczb, wlasnosci dzialan, dzialania na ulamkach .Sprawdzian nr 1.. Piotr, Łucja, Zofia i Eryk.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Mając zatem egzamin i przygotowywanie się do niego w pamięci, ..

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!

Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejTest zawiera 18 pytań.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. b) do swojego domku.. Pobierz (doc, 24,5 KB) Komentarze.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Opowieść wigilijna1.. Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Edmund, Patryk, Zofia i Łucja.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Niestety los sprawił nam psikusa, jaka szkoda.Rozpocznij test.. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja.. a) do pałacu Czarownicy.. Lew, czarownica i stara szafa".. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 9252 razy.Wskaż w ostatnim fragmencie opowieści elementy mitu ajtiologicznego.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. 3.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens)..

Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.

Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Test składa się z 12 pytań.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 7974 razy.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.Test z tresci lektury o psie ktory jezdzil koleja O psie, ktory jezdzil koleja Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzje O psie, ktory jezdzil koleja Romana Pisarskiego.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Nie - gdyż, tak naprawdę, nie można żyć bez ludzi.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Gdzie Tumnus zaprosił Łucję?. 1.Opowieści z Narni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Artur grał na puzonie, a nie na saksofonie, a Elzę zaatakował Pietrek (Piotrek), nie Romek.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"?. Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Przyjaciół, bliskich ludzi ... współnie omówić tę wspaniałą lekturę.

Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.. Rozwiąż test!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b .Pobierz plik hobbit_sprawdzian_ze_znajomości_lektury już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Lektura w klasie 5.C.S.. Zrób test online i sprawdź!1.. Lektura w klasie 5.. Autor zapewnia nas, ze opowieTest składa się z 15 pytań zamkniętych.. Przeznaczony jest dla uczniów klasy czwartej.. Oczywiście warunkiem jest dobra znajomość szczegółów Opowieści z Narnii - test sprawdzający wiedzę to niezły wstęp do tego, by się o tym .. to i test z lektury Opowieści z Narnii na najwyższym poziomie trudności może się .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. 21 pytań Lektury szkolne.Rozpocznij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt