Owczarek staroniemiecki wilczasty szczeniaki

Pobierz

Chętnie się uczą, a dobrze wychowany owczarek staroniemiecki będzie wspaniałym towarzyszem, pomocnikiem i obrońcą rodziny w jednym.Owczarek niemiecki jest typem sportowca i niełatwo dotrzymać mu kroku.. Domowo: ESCADA - Owczarek Staroniemiecki.. Rodzice: Ojciec - Kendy z Kraje husitu.. Rasa ta uznawana jest nie tylko ze względu na wygląd, ale również na znakomite cechy charakteru.. 606 37 30 96. e-mail: .. Owczarek staroniemiecki odpowiadający obrazowi rasy daje w oglądzie obraz pradawnej rasy, inteligencji i zwrotności, przy zachowanych proporcjach.. 2 miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Czeskiego Klubu Owczarków Niemieckich w 2020 roku -punktacja IGP 3; A-96, B- 100,C-98.Od tradycyjnego owczarka niemieckiego, owczarki staroniemieckie różnią się budową.. Jankes to bardzo wesoły i ułożony piesek.. Gościmiec 7 gru.. Mam do sprzedania szczeniaki rasy owczarek niemiecki długowłosy rodzice są po rodzicach z rodowodem są doskonałe do pilnowania i bardzo posłuszne obydwoje rodzi Dostępność od: 2021-11-30; Data urodzenia: 2021-10-11; Do negocjacji: tak; Rodowód: brak +6 pkt.. Owczarki wilczaste pieski.. W swoim rodzimym kraju od lat sprawdza się jako pies pracujący w ratownictwie lub jako pies asystujący.. Chętnie się uczą, a dobrze wychowany owczarek staroniemiecki będzie wspaniałym towarzyszem, pomocnikiem i obrońcą rodziny w jednym..

Psy » Psy rasoweOwczarek staroniemiecki- posiadamy szczenięta!

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOwczarek staroniemiecki ma zgryz nożycowy, co oznacza, że siekacze muszą na siebie zachodzić nożycowo, przy czym siekacze szczęki nożycowo schodzą się z siekaczami żuchwy.. Wadliwa jest też prosta linia siekaczy.Pragniemy, aby szczenięta uczestniczyły w pełni we wszystkich aspektach naszego życia, co zapewni im prawidłowy rozwój, nie tylko fizyczny, ale również emocjonalny.. Okrywa włosowa odporna na warunki atmosferyczne.. Ponieważ szczeniaki powinny już od trzeciego tygodnia podlegać socjalizacji, warto zadbać o to, aby w wybranej przez ciebie hodowli miały one kontakt zarówno z ludźmi, jak i z innymi zwierzętami.SPRAWDŹ JAKIE SZCZENIAKI MAMY OBECNIE W SPRZEDAŻY!. 3 000 zł.. Mają budowę pierwotnych owczarków niemieckich oraz bardziej zróżnicowane umaszczenia.Owczarek staroniemiecki - niezawodny tropiciel o dużej sile Pies policyjny, pies przewodnik dla niewidomych, pies ratownik, pies terapeuta - nie ma takiego zadania, którego owczarek staroniemiecki nie umiałby wykonać.. Tylko psy o zrównoważonej psychice mogą zostać psami ratowniczymi.Staroniemiecki 3.Gen.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. 2 500 zł.. Zgryz cęgowy, przodozgryz lub tyłozgryz jest wada, podobnie jak większe luki lub odstępy między zębami..

Owczarki staroniemieckie szczycą się nieprzeciętną inteligencją.

Są to wyjątkowe psy o unikalnych odmianach umaszczenia: czarne, wilczaste - grau-braun, srebrne oraz niebieskie.Owczarek Niemiecki długowłosy szczenięta .. …Szczeniaki urodzone 12.05.2021r.. Jest także rozmowny przez co zawsze można się z nim dogadać:)Pobliskie tereny leśne, oraz bliskość akwenów wodnych pozwalają nam w sposób aktywny spędzać czas z naszymi ulubieńcami.. Owczarka Staroniemieckiego (Altdeutscher Schäferhunde) Hodowlą owczarka staroniemieckiego zajmujemy się od roku 2000.. Zapraszamy do galerii.tel.. Największa baza ogłoszeń.. Naszym celem jest hodowla zdrowych, sprężystych psów o mocnym kośćcu i okrywie wlosowej odpornej na .Ogłoszenia o tematyce: owczarek wilczasty na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. 4 ogłoszenia.. Ich cechą jest duża pewność siebie oraz zrównoważony charakter.Owczarek Staroniemiecki, który w naszym kraju dopiero zaczyna zdobywać popularność, ceniony jest również przez największe polskie hodowle.. Zdrowie.Tuż pod kufą znajduje się imponujący zgryz nożycowy z 42 zębami.. Szczeniaki owczarka niemieckiego .. Zależy nam także aby szczeniaczki miały godne warunki, odpowiednią ilość miłości i zainteresowania.Owczarek Staroniemiecki.. Obserwuj.. Mała biała plamka na klatce piersiowej oraz jasne kończyny (wewnętrzna strona) są niepożądane, ale dopuszczalne (z wyjątkiem maści jednolicie czarnej bez znaczeń).Owczarek Niemiecki(Staroniemiecki)DDR Linii ..

2 000, 00 z ...Owczarek staroniemiecki nie jest trudny w hodowli.

Owczarek Muszyna.Owczarek staroniemiecki w Niemczech to pies bardzo ceniony nie tylko ze względu na swój eksterier ale przede wszystkim za wszechstronny charakter i stabilną psychikę.. Nic dziwnego, ponieważ ten niezawodny, łagodny i posłuszny czworonóg jest prawdziwie wszechstronny.Najlepsza hodowla 2020, Najlepsza hodowla 2019, Najlepsza Para Hodowlana OS 2019, Najlepsza Para Hodowlana OND 2019, Najlepsza Hodowla 2018, Najlepsza Hodowla 2017, Najlepsza Para Hodowlana 2017, Najlepszy Reproduktor 2017, Najlepsza Hodowla 2015, Najlepsza Hodowla 2014, Jedyny w Polsce owczarek staroniemiecki z tytułem GRAND Champion, Dwukrotny Zwycięzca Polski, Zwycięzca Europy, Zwycięzca ŚwiataOwczarek staroniemiecki może mieć kilka umaszczeń.. Jest posłuszny lecz również umie pokazać czego chce.. Nasza kochana Escada to wulkan miłości i energi, wesoła i bardzo posłuszna suczka, niesamowicie przyjacielska o pięknym srebrnym kolorze i długiej puszystej szacie.Zobacz owczarek niemiecki w Psy na sprzedaż, do oddania i adopcji - ogłoszenia.. Ten pies może być: czarny bez znaczeń, czarny ze znaczeniami żółtymi i rudymi, jednolicie szary, wilczasty, srebrny i czarno-szary.. Owczarek Staroniemiecki 2022 [NIE NIEMIECKI ]/Wilczasty/Lini DDR..

Są bardziej krępe, cięższe i nieco większe niż owczarek niemiecki.

Na grubej łapie i długim włosiu….. Wady i zalety.. Najbardziej aktualne oferty - Gratka.plJak wspomniano na początku, owczarek staroniemiecki jest typem owczarka niemieckiego długowłosego, dlatego jego okrywa włosowa musi zachowywać walory użytkowe dla tych psów, czyli chronić przed mrozem, urazami, oraz szybko schnąć.. Z tego względu włos okrywowy powinien być twardy i śliski.Owczarki staroniemieckie (Altdeutscher Schaferhund, Old German Shepherd), to linia owczarków długowłosych, pochodzących głównie od owczarków użytkowych z byłego DDR oraz częściowo z linii zachodnioniemieckich czy czeskich .. Są gotowe do zmiany domu.. Suki zazwyczaj nie mają problemów ani z donoszeniem ciąży, ani z porodem.. W naszej hodowli posiadamy owczarki staroniemieckie (Altdeutscher Schaferhunde).. 4 000 zł.Najczęściej spotyka się OSN w umaszczeniach wilczastych (brązowy, srebrny), natomiast czarny owczarek staroniemiecki jest rzadkością, podobnie jak czysto czerwony mastif tybetański czy owczarek szetlandzki tricolor.Owczarek niemiecki długowłosy wilczasty.. Zobacz szczegóły, porównaj, zadzwoń i kupuj najtaniej na ogłoszeniach Allegro.plW dniu 17.05.2021 r. urodziły się szczenięta rasy owczarek niemiecki z linii użytkowej o umaszczeniu ciemno-wilczastym i czarnym ze znaczeniami (czarno-brązowe).. Najwięcej ofert w jednym miejscu.. Witamy wszystkich odwiedzających naszą stronę a szczególnie miłośników.. Poradzi sobie niemal w każdej dziedzinie pracy i sportu, jego właściciel powinien więc być energiczny i chętny do współdziałania.. Color Wolfsfarbe (z jasną maską) Jankes - umaszczenie wilka, charakter owczarka.. Owczarki staroniemieckie szczycą się nieprzeciętną inteligencją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt