Szybka odpowiedź tłumacz na angielski

Pobierz

rzeczownik.. TurboTłumaczenia to innowacyjne biuro tłumaczeń online, działające na terenie całej Polski i szyte na miarę XXI wieku.. szybka (też: szybkie , szybki , bystry , prędki , wartki , gwałtowny )Szybka odpowiedź - tłumaczenie na Angielski, znaczenie, synonimy, wymowa, transkrypcja, antonimy, przykłady.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.Prosiłbym o szybką Przykładowe zdaniaTłumaczenie w kontekście "za szybką odpowiedź" po angielsku: Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.. )Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SZYBKA ODPOWIEDŹ W CIĄGU" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Wolałabym jednak usłyszeć trochę jaśniejszą odpowiedź.. Ostateczną odpowiedź przyniesie jednak tylko doświadczenie.. "Tłumacza" przejmuje tekst głosu lub klawiatury w czasie rzeczywistym, tłumaczy je i czyta go dla Ciebie w jednym z 60 dostępnych języków.. Główne cechy: 1 - Posłuchaj.. Cena tłumaczenia obejmuje 1 egzemplarz papierowy (wydruk) tłumaczenia.. po angielsku?. reakcja, odpowiedź (np. na jakieś wydarzenie lub na coś, co ktoś zrobił) [policzalny lub niepoliczalny] I'm waiting for your response.. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".. Tłumaczenia dla hasła " Dziękuję za szybką odpowiedź " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników..

Pozostałe tłumaczenia.

Cena netto za stronę obliczeniową w przypadku tłumaczenia przysięgłego (uwierzytelnionego) obejmuje 1125 znaków ze spacjami.. Teraz czekamy na odpowiedź zainteresowanych przedsiębiorstw.Panie Komisarzu!. Przykładowe zdania: Wciąż czekała na odpowiedź, która by ją zadowoliła.Zainstaluj.. Polsko-Angielski tłumacz.Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować.. Opłatę naliczamy za każdą rozpoczętą stronę.Tłumaczenie "czekam na odpowiedź" na angielski.. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów.. Zapewniamy usługi zawsze w trybie ekspresowym i pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.Tłumacz przysięgły angielskiego.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SZYBKA ODPOWIEDŹ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. ~~~ Wasza intuicyjna odpowiedź była bardzo szybka.. Ponieważ tylko ograniczoną liczbę miejsc dostępnych, Dziękujemy z góry za zrozumienie i za szybką odpowiedź.. Dziękuję za odpowiedź na moją notatkę.Tłumaczenie "szybka odpowiedz" na angielski.. Tłumaczenie z angielskiego na polski lub tłumaczenie z polskiego na angielski | Zapraszamy.Prawidłowe tłumaczenie słowa angielskiego; Prawidłowe tłumaczenie słowa polskiego actually: aktualnie: właściwie: currently: facet: facet: aspekt: guy: hazard: hazard: niebezpieczeństwo: gambling: criminal: kryminał: przestępca: crime story: pension: pensja: emerytura: salary: protection: protekcja: ochrona: favo(u)ritism: receipt: recepta: paragon: prescription: smoking: smokingz języka angielskiego..

na język angielski.

Przykładowe zdania: Szybko odpowiedział: - Ulica Pierrepont 35 He made quick reply: — 35 Pierrepont Streetpolsko » angielski.. Szybko, tanio i profesjonalnie.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. (Czuję, że rozwiązanie jest bliskie.). Since only a limited number of spaces available, We thank you in advance for your understanding and for your quick response.Tłumaczenie słowa 'szybka odpowiedź' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.W słowniku polsko - angielski Glosbe "szybka odpowiedź" tłumaczy się na: prompt response, quick answer.. - I would appreciate your quick response., A quick response would be appreciated.Tłumaczenie słowa 'szybko odpowiedź' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli .I feel like the answer is very close.. za.Tłumaczenie hasła "czekam na odpowiedź" na angielski.. Jeśli zainteresowała czekam na odpowiedź, lub zadzwoń i ustalimy , Olga Aleksandrowna.Tłumaczenia w kontekście hasła "za wyczerpującą odpowiedź" z polskiego na angielski od Reverso Context: Chciałabym podziękować prezydencji czeskiej za wyczerpującą odpowiedź.. Tłumaczenie Korektor Synonimy KoniugacjaZarówno z języka angielskiego, na język angielskich i ponad 300 innych kombinacjach językowych..

Dziękuję za odpowiedź na moją wiadomość.

(skrót) *.. 2 - Tłumaczenie na ponad 60 języków.. Codziennie miliony ludzi tłumaczą za pomocą DeepL.Musisz przetłumaczyć "SZYBKA ODPOWIEDŹ W CIĄGU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Dziękuję za odpowiedź.. (Czekam na twoją odpowiedź.. Co znaczy i jak powiedzieć "Prosiłbym o szybką odpowiedź.". Wyczekuję twojej szybkiej odpowiedzi, Czekam na szybką odpowiedź.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumaczenie słowa 'odpowiedz szybka' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Musisz przetłumaczyć "SZYBKA ODPOWIEDŹ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt