Testy ania z zielonego wzgórza pdf

Pobierz

małżeństwem.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Joanna Kwoczek-Kurleto 4 i poprosiła o spełnienie marze ń. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Ania z Zielonego Wzgorza.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. W Głębokiej Rzece.. 0%Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Wpisany przez Edward Karpiński.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Migane Lektury - ANIA z ZIELONEGO WZGÓRZA - Streszczenie - opr.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.. a) poniewaz przez Anie Diana spadla z drzewa, b) bo Ania upila.sprawdzian ani z zielonego wzgórza.pdf (21 KB) Pobierz.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?.

wzgorza ... darmowe testy.

Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.. 3.Ania Z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań [klzzdm19yqlg].. Miłego rozwiązywania!. czwartek, 11 lutego 2010 20:27.. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. "Ania z Zielonego Wzgorza" - test z lektury.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Opisz ja w formie opowiadania z dialogiem rozpoczynajacego sie od slow: "Ania obudzila sie w doskonalym.Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. W Szerokiej Rzece.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. test z lekturyTak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.sprawdzian z polskiego klasa 6 ania z zielonego wzgórza.pdf (22 KB) Pobierz.. Dziewczynka podzi ękowała wi ęc za Jezioro Lśni ących Wód, Biał ą Alej ę Rado ści, Królow ą Śniegu i Ślicznotk ę. Nast ępnie poprosiła, by mogła zosta ć na Zielonym Wzgórzu i aby Bóg uczynił .Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test..

test z odpowiedziami do lektury ania z zielonego.

4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. answer choicesRozwiaz test i sprawdz swoja wiedze.Ania z Zielonego Wzgorza - test ze znajomosci lektury.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Ani jeden kamyk, ani jedenTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. W latach spod pióra autorki wyszło aż dziesięć tomów osobistych pamiętników.test 2.pdf.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test.Ania z Zielonego Wzgórza.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Rozwiąż test i sprawdź!. !Ania z Zielonego Wzgorza To jest test ktory pomoze wam sprawdzic wiadomosci dotyczace ksiazki slawnej..

sprawdzian z polskiego klasa 6 ania z zielonego.

"Ania z Zielonego Wzgórza".. Józia Pye "wyzwała Anię" aby przeszła po gzymsie dachu.. Mial dlugie, popielatosiwe wlosy, siegajace zgarbionych plecow i gesta, ciemna brode, ktora zapuscil, majac dwadziescia lat.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Ania z Zielonego Wzgórza - Test.. 16 kwietnia, 2020. admin.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. wzgorza .. interpretacje Motywy literackie Epoki Ania z Zielonego wzgorza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgorza".. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Ania w prezencie od Mateusza otrzymuję: ametystową broszkę bluzkę z bufiastymi rękawami sukienkę z bufiastymi rękawami buty z zieloną kokardą na korku : 6.. Pytania testowe maja za zadanieAnia urodziłą się: w kwietniu w marcu w grudniu w styczniu : 5.. Na Zielonym Wzgórzu.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1882 d) 1901 .. Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) I poł. XIX wieku b) II poł. XIX wieku c) I poł. XX wiekuAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery..

1.test z odpowiedziami do lektury ania z zielonego wzgórza.pdf (22 KB) Pobierz.

1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. wg Rudeckie1983.. Results.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozwiaz ten test, a przekonasz sie, czy zdasz!Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. (434 KB) Pobierz.. Rozwiąż test!ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Download & View Ania Z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań as PDF for free.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. W Długiej Rzece.. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt