Lalka test i odpowiedzi

Pobierz

Na Służewcu.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże:Lalka - test z problematyki.. Lalka to przede wszystkim powieść: realistyczna obyczajowa historyczna psychologiczna: 26.. Lalka to powieść o .Lalka.. ponieważ brał udział w powstaniu styczniowym.. 6.Lalka Barbie Lalka Kabriolet Samochod Fpr57 Z Lakla - od 118,89 zl, porownanie cen w 2 sklepach.1 odpowiedz na pytanie: test - Lalka .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Lalka, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Niektore z nich moga trafic Ci sie na sprawdzianie z "Lalki".Lalka - Lalka - test z tresci .. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Obie odpowiedzi są poprawne.. Lektury.pl.. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Najlepiej więc zatwierdzać każdą udzieloną odpowiedź.. test - Lalka .. ; z kim aby sie ozenil wokulski namawial rzecki?. czlowiek zycie JaponiaTagi: kamienica leckich lalka geist lalka izabela lalka kamienica lalka lecki lalka pytania szczegolowe i odpowiedzi lalka suzin lalka wakacje na wsi lalka wokulski lalka wysocki pojedynekz krzeszowskim proces o lalke pytania doTest Lalka sklada sie z 32 pytan.Test sprawdzajacy znajomosc "Lalki" Boleslawa Prusa Drogi uczniu, przeczytales juz "Lalke"B.Prusa,wziales tez udzial w jej analizie i interpretacji..

Pytanie: 1/15 Poprawne odpowiedzi: 0/15.

Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test - Lalka .. Tytuł powieści Bolesława Prusa nawiązuje do: Izabeli Łęckiej procesu o lalkę lalki, której przypatrywał się Rzecki sklepu Wokulskiego, w którym sprzedawano m. in.. Sprawdz swoja wiedze.Test trwa 12 minut.. Tagi: kamienica łęckich lalka geist lalka izabela lalka kamienica lalka łęcki lalka pytania szczegółowe i odpowiedzi lalka suzin lalka wakacje na wsi lalka wokulski lalka wysocki pojedynekz krzeszowskim proces o lalkę pytania do lalki rzecki lalka stawska lalka syberia lalka szuman lalkaLalka - test z treści .. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.. Pobierz test.. praca organiczna.. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. aktywizacja niepełnosprawnych.. Test: Leon Głowacki, brat Aleksandra, w Kielcach pracował jako nauczyciel: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) języka polskiego c) historii Polski d) łaciny Rozwiązanie - Idee socjalistyczne, czyli sprzeciw wobec rodzącego się kapitalizmu wyznawał: a) Katz b) Mraczewski c) Wokulski d) Geist .Odpowiedź pojawi się na tej stronie.. Lalka to nowa zabawka, którą Wokulski sprzedawał w swoim sklepie..

Mogę liczyć na odpowiedzi do tych pytań?

w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Na Wilanowie.. ; jakie wrazenie Izabela zrobila na Wokulskim kiedy pierwszy raz .Test na znajomość treści lalki Jak dobrze znasz powieść Bolesława Prusa .. W którym roku Wokulski pracował jako subiekt u Hopfera?. Do testu możesz przystąpić nieograniczoną ilość razy.. Tagi dla tego testu: Prus,Test,Lalka.. Zestaw: "Lalka".. W pobliżu Lasku Bolońskiego.30.. ; Co kupila izabela po raz pierwszy w jego.. Na większość wystarczy odpowiedzieć w 2 słowach :) Skad wraca Wokulski na poczatku utworu?. ; gdzie wokulski pierwszy raz ujrzal izabele ?. Test Lalka składa się z 32 pytań.wszystkie odpowiedzi są poprawne: 25.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies .Pytania dotyczące lektury "Lalka" ?. Czas akcji Lalki B. Prusa obejmuje lata: 1848 ?. emancypacja kobiet.. Pytanie 1 /10.. Przygotuj się do sprawdzianu.. Test z lektury - sprawdz swoja wiedze.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. krusz ostatnie pytanie do dupy bo to jest zle zadane i .Opracowanie .Zobacz 1 odpowiedz na pytanie: test - Lalka .. Z jakimi hasłami pozytywistycznymi mierzył się Prus w Lalce?. sklepie?. Drugie podejście może nastąpić już po 30 minutach.. ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. Na Polach Mokotowskich.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż .Przerwij test..

Rozwiaz test!Test z odpowiedziami Powtorzenie.

Po upływie tego czasu automat zlicza zatwierdzone odpowiedzi, pozostałe są odrzucane i traktowane jako brak odpowiedzi.. Nie chodzisz już do .test > Lalka.. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.Lalka - test wiedzy.. Tytuł odnosi się do procesu pomiędzy baronową a Stawską.. Za jakie przezwisko Wokulski obrażał się i był nie miły przy obsłudze gości?Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.. redakcja | 20.05.2021 19:07.. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. Dlaczego Wokulski przerwał naukę w Szkole Głównej?. Tytułową "Lalką" jest sama Izabela Łęcka.. ponieważ zakochał się w Łęckiej.. Przerwij test.. praca u podstaw.. ; Co kupila izabela po raz pierwszy w jego sklepie?. ponieważ rozpoczął pracę w sklepie Jana Mincla..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt