Charakterystyka porównawcza pestki i uli

Pobierz

Uważam, że Ula powinna od razu zaufać ojcu, a Pestka nie powinna popisywać się przed Zenkiem i wybaczyć matce jej złość.Urszula Zalewska i Pestka Ubyszówna są głównymi bohaterkami powieści Jreny Jurgielewiczowej pt,,Ten Obcy".. Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny, głównych bohaterek lektury Ireny Jurgielewiczowej Ten Obcy.. Ula i Pestka różniły się wyglądem oraz charakterem.. Między dziewczynkami nastąpiło ochłodzenie stosunków.. dziewczynka w dzieciństwie została wychowywana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z którym nie mogla znaleźć bliższego kontaktu.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Pestka i Ula są to dwie różne postacie.. Jest świadoma swojej urody i tego, że podoba się chłopcom.Tag: Charakterystyka porównawcza Uli i Pestki.. Chętnie odpowiem na wasze pytania w miarę moich możliwości.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Ula miała około czternastu lat.. Dziewczynki przyjaźnią się , mimo , że…Urszula Zalewska i Pestka Ubyszówna są głównymi bohaterkami powieści Jreny Jurgielewiczowej pt,,Ten Obcy.. Na stałe mieszka i uczy się w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula..

Charakterystyka porównawcza.

Mieszka z ciotkami w Warszawie.. Pestka jest ładną, zgrabną dziewczyną o czarnych, puszystych włosach i szarych oczach.. Pestka była zazdrosna o to, że Zenek był zakochany w Uli.. W rozmowie z Zenkiem to ona cały czas mówiła.. Nie ma matki, a jej relacje z ojcem nie są pozytywne przez to, żeCharakterystyka porównawcza Pestki i Uli.. Wychowuję się w rozbitej rodzinie.Charakterystyka porównawcza aby ją wykonać należy zestawić dwie lub więcej postaci, pokazać podobieństwa i różnice.. Urszula Zalewska i Pestka Ubyszówna są głównymi bohaterkami powieści Jreny Jurgielewiczowej pt,,Ten Obcy.. wogule nie wiem od czego zacząć i wogule co w nim napisać.Pomóżcie prosze.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Pestka była bardzo zaradną i pomysłową dziewczynką.. Ula jest wysoką, szczupłą i zgrabną dziewczyną, niepozorną i najczęściej pozostającą w cieniu swojej przyjaciółki, Pestki.Przydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Przez admin .. Jest bardzo miłą dziewczynką.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli z lektury Ten Obcy..

... Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - Ten Obcy Przez admin .

Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. obie bohaterki są ładne i mają zgrabne i szczupłe sylwetki.. Urszula Zalewska Urszula Zalewska Przedstawienie postaci Przedstawienie postaci Podstawowe informacje o postaci Ula Zalewska Ula Zalewska Ma około 13 lat.. Uważam, że Pestka była sympatyczną i dynamiczną dziewczyną, o stanowczym charakterze, ponieważ umiała bronić swojego zdania i była nieustępliwacharakterystyka porównawcza pestki i uli - ten obcy.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Tu można zastosować dwie drogi - najpierw kontrastowo scharakteryzować jedną osobę, potem drugą, a na końcu porównać .Ula Zalewska jest córką doktora Zalewskiego.. Ula do tego jest wysoka i posiada ładne szare oczy i ciemne puszyste włosy.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Była bardzo wesoła i gadatliwa.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej…Przydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula..

Oprócz: Charakterystyka porównawcza Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej.

Po śmierci matki jej wychowaniem zajęły się ciotki.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten… Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny,… Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505Była przyjaciółką Pestki, ale szczególnie polubiła Zenka Wójcika.. Pytania .. Mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje z matką.. W Pestce narodził się niechęć do przyjaciółki.. Przez swoją gadatliwość często nie dostrzegała nastrojów Uli i tego .Charakterystyka Uli Zalewskiej Urszula Zalewska to jedna z głównych bohaterek powieści Ireny Jurgieliwiczowej p.t.. Dodaj odpowiedź .Pestka Ubyszówna jest najlepszą przyjaciółką Uli Zalewskiej.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - Ten Obcy Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Przykładem jest praca u Józiaka, aby tylko zebrać pieniądze dla okradzionej przez Zenka przekupki.. Pestka jako odważna, pewna siebie, stanowcza jest przeciwieństwem do Uli, jako nieśmiałej, skromnej i zamkniętej w sobie dziewczyny..

Posiadała szczupłą i zgrabną sylwetkę.Charakterystyka porównawcza Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej.

Mimo to Pestka nadal została jej dobrą koleżanką.. Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.. Przy tym trzeba zwrócić uwagę na postawę obu postaci wobec jakiegoś problemu.. Nie była wysokiego wzrostu.. Mam na polski napisać charakterystyke porównawczą Pestki i Uli z ,,ten obcy,,.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Przydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Biznes i Finanse (34614) Biznes i Finanse (34614) Wszystkie (34614) Banki (7599) Bankowość Elektroniczna (49) E-biznes (3855) Ekonomia (1814) .Pestka Ubyszówna charakterystyka bohaterki powieści "Ten obcy".. Dziewczynki przyjaźnią się, mimo, że są zupełnie inne.. Ula do tego jest wysoka i posiada ładne szare oczy i ciemne puszyste włosy.Ula Zalewska, była przyjaciółką pestki.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Ula ze zdziwieniem myślała o przyjaciółce: "Do niej wszyscy się uśmiechają", a Julek uważał, że "ona jest zupełnie jak chłopak", co w ustach chłopca stanowiło najwyższą pochwałe.. Gdy zobaczyła łzy Uli, poruszyło ją to bardzo.. Dziewczynki przyjaźnią się, mimo, że są zupełnie inne.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. że "do niej wszyscy się uśmiechają".. Wolne od troskżycie pod czułą opieką kochających rodziców uczyniło z Pestki dziewczynę pewną siebie.Charakterystyka porównawcza Cześnika i Rejenta, Aleksander Fredro - Zemsta - streszczenie, opracowanieCharakterystyka Pestki Ubyszówny.. To uczucie pojawiło się u niej także wtedy, gdy Zenek wyróżnił Ulę.. Myślę, że Ula jest pozytywną bohaterką, która jest w stanie się całkowicie poświęcić dla przyjaciół.Bohaterami ksiązki "Ten obcy" jest Ula, Pestka, Marian, Julek oraz Zenek.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Przyjeżdża do ojca na wakacje do Olszyn.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej… Ten obcy streszczenie i opracowanie.Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt