Test online z lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8204 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: NetwkaTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiNa tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Podobne testy: Angielski zwierzęta; Komentarze (0): Chcesz dodać komentarz?Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Udostępnij Udostępnij wg Anitaczku.. Edytuj elementy.. Część 2.. Więcej.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Czytaj online Druk na żądanie z. Pobierz ebook: PDF EPUB MOBI FB2 TXT.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Henryk Sienkiewicz.. Utwóropracowanyzostałwramachpro ektuWolneLekturyprzezfun-Pracuj dla Wolnych Lektur!. To nie jest łatwe, bo nie dość, że trudno nadążyć za aktualnymi młodzieżowymi trendami, to jeszcze dość trudny wiek, w którym zmieniają się zainteresowania, gusty i prezentowe preferencje.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - W pustyni i w puszczyTalektura,podobnie aktysiąceinnych, estdostępnaon-linenastronie wolnelektury.pl..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

KONTAKT REGULAMIN POLITYKA .Witaj na stronie Quizz.pl.. Epoka: Pozytywizm Rodzaj: Epika Gatunek: Powieść.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Polub.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Słowotwórstwo.. Rozwiązanie.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2Czy Wy także macie problem z kupowaniem prezentów nastolatkom?. Składnia.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Związki frazeologiczne.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Informacje.. Przygotowaliśmy zestaw 60 - w miarę uniwersalnych - prezentów dla nastolatka.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Lektury uzupełniające Gatunki literackie..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Test Twojej wiedzy!. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Słowne zabawy.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. c) uwolnienie dzieci Smaina.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika beatka143 • folder testy z lektur • Data dodania: 28 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test..

W pustyni i w puszczy.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Opis testu.. b) uzyskanie niepodległości Sudanu.. Rozwiąż test.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Przewiń.. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. Wymagane logowanie .. "W pustyni i w puszczy" - test 1.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Analiza wiersza.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.Rozpocznij test.. Czytanie ze zrozumieniem.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. W pustyni i w puszczy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Celem porwania Stasia i Nel było: a) zemsta na budowniczych kanału Sueskiego.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Redakcja: Streszczenia.pl.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła..

W pustynii i w puszczy.

Fonetyka.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Podziel się wpisem!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Rozwiąż test!16.. Część 3.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Części mowy.. W Europie.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Chinina była lekarstwem na: a) śpiączkę.. Życzę miłego rozwiązywania.. Fahdi c) Gebhr b .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 143 razy Średnia ocena: 6,00 (1 ocena) Średni wynik: 49% Autor: 67850210 Tagi: Dobrej zabawy.. d) złożenie ofiary przez Mahdiego.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.a) w Port Saidzie b) w Kairze c) w Mombassie d) w Krakowie 26) Wiele lat później Staś i Nel: a) pobrali się b) zostali archeologami c) zostali podróżnikami d) nie spotkali się już nigdy W pustyni i w puszczy26.03.2021 13:34.. 30 Super!. Szukamy fundraiserek i fundraiserów >>>.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; W pustyni i w puszczy.. Sprawdź .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy - test.. 10 punktów do zdobycia!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Klasa 5 Polski.. Brakuje odpowiedzi.. Osadź ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt