Cechy charakteru usposobienia i intelektu felixa polona

Pobierz

1.Podstawowe informacje o bohaterze.. Ćwiczenie nr 1: s. 56-60, 61-65.. Zadanie 3.. Osadź.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. WYGLĄD.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Karta pracy 1.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta, sierota - rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Z artykułu dowiesz się także, jak sprawdzić, jaki masz charakter.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. mieszka na warszawskiej Pradze.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Nika większość czasu spędzała z Felixem, Netem.. Temat: Ciekawie żyć… - my w roli wynalazców..

2015-08-21 21:32:44; cechy charakteru.

Uzupełnij tabelę.. Polub.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jegoNika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. 2.Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. Sam także konstruuje wynalazki.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Zwykli - n. iezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Uzupełnij tabelę.. Uzupełnij tabelę.. w starej kamienicy na trzecim piętrze.. piątek, 03.04., lekcja 1.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Jej przyjaciele to Felix i Net.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1..

2010-12-09 17:29:01; Jakie cechy charakteru pasują do postaci tajemniczej, sarkastycznej, zagadkowej?

Podpowiadamy również, jakie cechy charakteru są interesujące dla pracodawców i jak wpisać je do CV (także po angielsku).• nocna wyprawa Felixa, Neta i Niki .. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Uzupełnij tabelę.uczyła się w gimnazjum im.. Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający, odważny (na pewno odważniejszy od Neta xD) mądry, w porównaniu do Neta mniej gadatliwy, wrażliwy (czasami) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Felix Polon - charakterystyka.. Wymagane logowanie .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. szczupły, blondyn, piwne oczy, bejsbolówka,Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im..

W trzeciej części, ma urodziny w drugiej połowie września (kilka dni po 15 września), natomiast z treści ...Cechy charakteru?

Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 2.Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Jej Matka była historykiem sztuki.. Nosi okulary.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Ma psa Cabana.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. W drugiej części świętowała urodziny kilka dni po rozpoczęciu wakacji, natomiast z treści czternastej części wynika, że ma urodziny w połowie lipca.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3.Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .Charakterystyka to forma wypowiedzi, która prezentuje daną postać.cechy charakteru bohaterów (Felix, Net i Nika) Udostępnij Udostępnij wg Jadziamaksym..

2011-01-07 12:58:54; Charakterystyka Adama cisowskiego Szybko tylko cechy charakteru usposobienie i moim zdaniem 2010-02-25 16:13:12Odpowiedzi (1) ღηαταlιαღ.

Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Nika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI.. Przeczytaj je, a następnie wpisz w odpowiednie miejsca tabeli znajdującej się na kolejnej stronie.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Poniżej znajdują się nieuporządkowane informacje na temat trojga bohaterów powieści R. Kosika.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. WYGLĄD.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Kategorie.Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w Milo.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .2.Przygotować na podstawie lektury notatki do charakterystyki głównych postaci wg planu charakterystyki: przedstawienie postaci, wygląd, zainteresowania i umiejętności, cechy usposobienia i charakteru, stosunek do innych, opinia o postaci.. Więcej.. Człowiek zajmujący się Archowum, czyli pomieszczeniem, w którym są przedmioty, które już nigdy nie zostaną użyte.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jegoCECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 3.. Zainteresowania Niki to czytanie książek.. Zaprojektuj swój niezwykły wynalazek (narysuj go lub zaprojektuj na komputerze, wzorem rysunku niech będzie cybermucha ze slajdu 10.trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Edytuj elementy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości .Karta pracy 1.. Uzupełnij tabelę.Zredaguj zaproszenie dla swoich rodziców na Galę Wynalazków Felixa Polona w XIII Gimnazjum im.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Uzupełnij tabelę.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu .. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. CECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt