Opisz swoje śniadanie po niemiecku

Pobierz

Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Opisz po niemiecku swoje ulubione jedzenie, obojętne jakie jedzenieWitajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram.. 2011-10-06 17:31:04 Wypisz jedzenie które jesz na:śniadanie,2 śniadanie , obiad ,podwieczorek i kolacje ?. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Codzienność , das Essen - jedzenie , das Frühstück - śniadanie , Jedzenie (das Essen) - pojęcia ogólne , Nazwy posiłków po niemiecku - śniadanie , niemieckie śniadanie 8 komentarzy: Anonimowy 25 stycznia 2015 00:48Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. słucham muzyki(od 17 -19)Co jesz najczesciej na śniadanie / kolacje?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Wstałam dzisiaj o 05:50 i od razu poszłam do łazienki na poranną toaletę.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

... Jem śniadanie i się ubieram.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Nigdy nie ścielę łóżka nad ranem.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Olivia: pracaOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Codziennie wstaje o 7.00.. Następnie, jeśli nadal mam czas, przygotowuję szybkie śniadanie - zazwyczaj kanapkę.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku..

o 7:15 jem śniadanie.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. POMOCY!Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Po wypiciu kawy, wracam do sypialni, by nałożyć makijaż i się ubrać.. Potem poszłam do szkoły.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Proszę przetłumaczcie mi to na niemiecki.. Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.Muszę opisać swój dzień po niemiecku uwzględniając godziny napisane słownie.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Po obiedzie spotykam się z .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. O 7.45 ide do szkoły..

... Zjadłam śniadanie.

Po zajeciach wracam o domu.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Po prostu nie mam czasu.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Es ist aus Stein gebaut.Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Następnie myje zęby.. Na przystanku byłam za 7 min, a autobus przyjechał o 6:42.Opisz to ubranie po niemiecku.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Zjadłam śniadanie, ubrałam się i około 6:30 wyszłam z domu.. 2012-04-13 20:48:34 Załóż nowy klubOpisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. 2014-05-02 15:42:35 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08 Opisz kolegę lub koleżankę po Niemiecku .Opis domu po niemiecku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt