Podsumowanie pracy w grupie 5 latków

Pobierz

Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąSprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011 31 grudnia 2011 Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.Sprawozdanie z pracy w grupie 3-latków.. Na początku roku wspólnie z dziećmi został opracowany kontrakt grupy, oraz sygnały dźwiękowe.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).Grupa w roku przedszkolnym 2017/2018 liczy obecnie 19 dzieci w tym 7 dziewczynek i 12 chłopców.. Wychowawczynie: Barbara Golian, Sylwia Wyszomirska Grupa "Muchomorki" liczy 24 dzieci: 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Cele pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej w I półroczu w grupie zostały zrealizowane.Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w grupie 5-latków I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009 GRUPA III - średniaki Na początku roku grupa liczyła 25 dzieci, obecnie jest 26 - w tym14 dziewczynek (jedna jest z 2004 roku) i 12 chłopców.w serwisie Publikacje edukacyjne..

titamaga60: podsumowanie pracy w grupie 4 5 latkow.

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.. Obecnie liczy 25 dzieci.. Kategorie minibloga: Archiwum wpisów » Tagi .Mimo braku jednoznacznej regulacji, praktyka wypracowała rozwiązanie, zgodnie z którym to organ prowadzący określał pensum nauczycieli realizujących zajęcia w grupie mieszanej wiekowo na podstawie art. 42 ust.. Z niektórymi dziećmi pracujemy indywidualnie, bo w grupie są bardzo rozkojarzone i niechętne do pracy.. Praca z tak małymi dziećmi wiąże się z nieustannym naciskiem na kształtowanie samodzielności, uspołecznianiem, a także oddziaływaniem na pozostałe funkcje rozwojowe, które pozwolą dzieciom bezproblemowo funkcjonować w najbliższym środowisku.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej Rok 2012/2013 semestr I Grupa III - 4-latki.. Plik pod linkiem: om.gy/L9LZF / 5 lat temu (28 września) Nie możesz dodać komentarza.. PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEJ W GRUPIE II - 3 i 4 latki Praca dydaktyczno-wychowawcza prowadzona była w oparciu o podstawę programową, plan roczny oraz programy autorskie.W takich wypadkach konieczne jest działanie ortodontyczne i zapobiegawcze..

Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.

Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Jest to grupa z dominacją chłopców jest ich bowiem 14 .Biedronki - grupa 5‑latków licząca 22 dzieci, grupa bardzo zgrana.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. W trakcie I półrocza liczba dzieci uległa zmianie.. Odbyte formy doskonalenia zawodowego: ü 09.11.2010r.. "Awans zawodowy nauczyciela" .. 6 dzieci doszło do grupy od września 2012 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok.. rok szkolny 2010/2011.. Wśród cech charakteryzujących grupę należy wymienić cechy pozytywne: pozytywne nastawienie, uśmiech, radość, ciekawość, otwarcie na procesy poznawania i rozumienia świata.. Jest to grupa bardzo żywa, ruchliwa i wesoła.. W każdym z tych obszarów mamy dzieci zdolne i trochę słabsze.. Praca opiekuńcza i dydaktyczno-wychowawcza w grupie 4‑latków realizowana była w oparciu o program edukacji przedszkolnej "Trampolina czterolatka" B.Rokickiej, R. Stawczyk-Mizińskiej, Wyd..

Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała ...#podsumowanie pracy w grupie 4 5 latkow.

Naszymi głównymi celami była: - nauka samodzielnego zakładania niektórych części garderoby - mycia rąk - korzystania z toaletyPodsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. Sprawozdanie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w pierwszym półroczu w grupie 5 latków Grupa 5 latków to 26 dzieci.. Podsumowanie pracy w grupie 3-latków za I półrocze roku szkolnego 2008/09Grupa 3-latków "Kubusie" we wrześniu liczyła 28 dzieci (12 dziewczynek i 16 chłopców).. Grupa składa się z dzieci, które uczęszczają do przedszkola drugi rok (14 dzieci) oraz dzieci, które do przedszkola przyszły po raz pierwszy (11 dzieci).Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w II półroczu roku szkolnego 2005/2006 w grupie II Misie.Umożliwiają one pracę w poszczególnych grupach wiekowych, a także, co istotne, w grupach łączonych (5- i 6-latków oraz 3-i 4-latkow).. Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie Sówki w I półroczu w roku .sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki"..

Zastosowano w nich szereg rozwiązań mających na celu podniesienie komfortu pracy nauczyciela.

Rok szkolny 2013/2014.. Przeprowadziłam badania przesiewowe w grupie 5, 6-latków oraz konsultacje logopedyczne, rozmowy indywidualne, wskazówki i informacje dla rodziców, uczniów w formie gazetki, wskazówki na stronie internetowej szkoły oraz na blogu logopedycznym "Bajkowy świat .Plik Podsumowanie 5 latki.docx na koncie użytkownika asia17037 • folder Dokumenty • Data dodania: 12 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docx Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole wydawnictwa - Mac Edukacja.. Głównym celem pracy w grupie była adaptacja dzieci do warunków przedszkolnych.Podsumowanie wstępnej obserwacji w grupie 3 - latków I semestr rok 2016/2017 nauczycielka: Grupa liczy 25 dzieci (11 chłopców,14 dziewczynek).. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.Sprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktycznej w grupie dzieci 5-6 letnich za rok I semestr 2010/2011 DANE O GRUPIE Do grupy "Biedronki" uczęszczało 19 dzieci, w tym 11 sześciolatków i 8 pięciolatków.. Do grupy uczęszcza 17 trzylatków i 8 dwulatków.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZO - DYDAKTYCZNEJ.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. PWNPlik Sprawozdanie z pracy za I półrocze w grupie 4.doc na koncie użytkownika honorcia-1001 • folder sprawozdania • Data dodania: 17 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Grupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .Podsumowanie pracy w pierwszym półroczu w grupie 2,5 latków W miesiącu wrześniu i październiku nastawione byłyśmy przede wszystkim na usamodzielnienie dzieci i ich adaptację w przedszkolu.. SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt