Test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem samequizy

Pobierz

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pod Zielonym Smokiem 19.. Zaimki przysłowne znajdują się w szeregu: a) kiedyś, tam, ile, tamtędy b) jak, gdzie, tyle, skąd c) tak, tu, kiedyś, tam d) wtedy, gdzieś, ileś, którędy 13.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Rozwiąż quiz!Test jest króciutki i prosty.. Milionerzy: Among Us!. Czy nadajesz się na MORSA?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test zawiera 30 pytań.. Dla fanów Hobbita.J.R.R.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Hobbit nie jest podzielony na księgi 18.. Dołącz do nas .Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Udostępnij.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Czas!. Czas!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 10 roślin, które oczyszczają powietrze.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. pytanie 1 z 20.. 2012-12-09 14:10:18Powrót pana Bagginsa wywołał niemało zamieszania Pod Pagórkiem, Na Pagórku, oraz Za Wodą.. Tom, Bert i William .Gdzie mogę obejrzec film Hobbit Czyli tam i z powrotem?.

... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Wiele wody upłynęło w rzece, nim pana Bagginsa naprawdę i formalnie uznano z powrotem za żyjącego.. 2013-01-29 18:06:51 Gdzie mogę obejrzeć film ,, Hobbit " czyli tam i z powrotem za darmo i bez limitu.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Czy nadajesz się na MORSA?. 9.Za kogo był .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Google Play App Store.. W dniu Durina 11.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Znaczenie tytułu powieści • Czas i miejsce akcji "Hobbita" • Geneza "Hobbita" • Problematyka "Hobbita" • Plan wydarzeń "Hobbita"Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B."Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.6..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

20 pomysłów na prezenty dla Babci i Dziadka DIY.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. 2013-10-21 20:25:20 Czy warto obejrzeć film ,, Hobbit " ?. Na mapie jest napisane tylko "kraj spustoszony przez Smauga".. Odpowiedz.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach .. Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Naszyjnik Teodora b) Arcylkejnot Thraina .Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/27/2021 4:39:09 PMTesty i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Tolkiena.. Osoby, które zrobiły wyjątkowo dobry interes na licytacji, nie chciały się zadowolić byle dowodem.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Rozwiąż test!J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Rozwiąż test!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit - test(6/17) "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?. Czy nadajesz się na MORSA?. Milionerzy: Among Us!. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lektury 5 lat temu.. Skomentuj.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 4 lata temu.. Google Play App Store.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. TEST Z LEKTURY: Rzeczownik bór: a) ma 2 tematy oboczne b) ma 3 tematy oboczne c) ma 4 tematy oboczne d) nie ma tematów obocznych 12.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Jego zwierzęta 14.. 4.Z kim wędrował ?. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. W mieście Gondolin, przez elfy.. Tolkien).. Test składa się z 12 pytań.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Ceregiele prawne trwały kilka lat.. Udostępnij.. Tolkiena.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Masz świetny pomysł na quiz?. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt