Ćwiczenia interaktywne z matematyki klasa 6

Pobierz

masti 2015-01-29. super naprawdę iga 2014-12-12Start MATEMATYKA Klasa 2 Waga.. Dzięki tej stronie już wiem o co chodzi w dzieleniu pisemnym:) :D Polecam tę stronę.. Materiały zawarte w kursie są zgodne z obecną podstawą programową.. Kartkówka z zastosowania obliczania pól figur płaskich w zadaniach tekstowych.Matematyka dla dzieci - quizy interaktywne Zdobywcy Wiedzy.. Tu można wygenerować karty pracy do nauki odczytywania godzin na zegarze.Matematyka czworokąty Teleturniej.. ZADANIA KLASA IV.. Wskazuje również aktualną godzinę.. Przykłady do testów i ćwiczeń generowane są losowo przez program, który sprawdza także poprawność odpowiedzi.. Można przesuwać wskazówki zegara o 1, 5, 10, 15, 30 minut oraz 1 godzinę do przodu.. Figury, bryły.. Spodoba się zarówno uzdolnionym, jak i tym, którym nauka sprawia trudności.. Ile ważą owoce?. Ćwiczenia - wykorzystanie obliczeń procentowych, również w sytuacjach praktycznych.matematyka, szkoła podstawowa, klasy 4-8.. Po rozwiązaniu testu następuje podsumowanie, w którym podany .Interaktywne testy i ćwiczenia z informatyki dla klas 4 - 6.. [eng] TES iboard - materiały w j. angielskim dla uczniów szkoły podstawowej (matematyka, przyroda, historia) 5.SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA V. Dopasuj działania do wyniku Sortowanie według grup.Matlandia przypomina lubiane przez uczniów gry komputerowe - zamienia rozwiązywanie zadań w pełną emocji zabawę z elementami rywalizacji..

Klasa 1.Ćwiczenia interaktywne z matematyki.

Pierwsza z nich to ponad 90 ćwiczeń powtórzeniowych, druga zaś zawiera 10 testów diagnozujących poziom wiedzy uczniów.Tablica interaktywna w naszej klasie.. Rozszerzanie ułamków zwykłych.. SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY.. Wyświetl Pobierz.. Egzaminy.. Ćwiczenia.. Zegar, który świetnie obrazuje pory dnia.. Uczeń liczy, ile ważą produkty, ćwicząc dodawanie i .Materiał zawiera 12 ilustracji (fotografii, obrazów, rysunków), 30 ćwiczeń, w tym 12 interaktywnych.. Składa się z dwóch części.. TelefonGra edukacyjna Telefon polega na powtórzeniu podanego ciągu cyfr na klawiaturze telefonu.. ZADANIA KLASA III.. Pozwala on na zindywidualizowaną pracę ucznia.Klasa 6 Matematyka.. wpisujemy działania np. 2+3=5.Testy dla klasy 3 szkoły podstawowej - zadania i ćwiczenia.. Na każdy test przypada pewna liczba zadań.. Liczby dziesiętne * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA VI.. Działania pisemne.. Ułamki zwykłe i dziesiętne: Ćwiczenia: Skracanie ułamków zwykłych.. Interaktywne zadania na różnych poziomach trudności.. ZADANIA KLASA V.. Oferta Matematyka Szkoła podstawowa Klasa 6.. Poniżej zbiór testów i ćwiczeń pozwalających sprawdzić umiejętności z danego zagadnienia.. Klasa 7 Matematyka.. Autor: Matematyka o 09:58.ćwiczenia na grudzień; Karty pracy przedszkolaka - Zestaw 12 3-4 lata: nr 4 - wskazujemy kolejność zilustrowanych wydarzeń, 5-6 lat: nr 4 - liczymy prezenty (zakres do 6) Karty pracy przedszkolaka - Zestaw 32 3-4 lata: nr 1 - rysujemy po śladzie (św. Mikołaj), nr 2 - łączymy w pary Mikołaje z workami (wg wielkości),Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 5..

Złote i grosze klasa 4.

Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.liczymy w zakresie 6. klik.. Klasa 5 Matematyka Geometria.Oferta Matematyka Szkoła podstawowa Klasa 6 - GWO - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.. Klasa 6 Matematyka.. Ćwiczenie przygotowujące do nauki pisania cyferek i liczenia.. Czworokąty Teleturniej.. wersja 2.. Program uczy, jak rozwiązywać różne typy zadań z matematyki z zakresu klas 4-6 szkoły podstawowej, i pozwala na szybkie sprawdzenie zdobytych umiejętności.. Uczy, jak rozwiązywać różne typy zadań, i pozwala na szybkie sprawdzenie zdobytych umiejętności.. Liczby całkowite.. Proste, odcinki, kąty.. Zawiera różnorodne ćwiczenia dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów, w tym Jeśli potrzebujesz rozgrzewki oraz Dla dociekliwych.Zadania z matematyki.. wg Skosmalska.. Porównywanie liczb - liczby ujemne Rysunek z opisami.. [pl] Systemy interaktywne - materiały są bezpłatne (mimo widniejącej ceny 0,01zł), najwięcej z matematyki, fizyki, kilka również z biologii, chemii, geografii, kształcenia zintegrowanego, sporo programów..

Zadania i ćwiczenia na poziomie szkoły podstawowej - klasa 4.

KONKURS "MISTRZ .Interaktywne zabawy matematyczne nadają się zarówno do ćwiczeń w domu pod okiem rodzica, jak również w szkole na lekcjach matematyki czy zajęciach wyrównawczych.. Klasa 6 Matematyka.. Dodatkowo zawiera ponad 380 interaktywnych ćwiczeń utrwalających zdobyte umiejętności.. Materiały dodatkowe do nauki chemii i fizyki.Kartkówka z działań na liczbach wymiernych.. Skracanie ułamków zwykłych - puzzle.. Dzieci mogą uczyć się także samodzielnie, ponieważ program natychmiast informuje, czy odpowiedź do danego zadania jest błędna czy poprawna, a także czy całe zadanie .Zeszyt ćwiczeń "Matematyka z kluczem" dla klasy 4 szkoły podstawowej jest w pełni skorelowany z podręcznikiem.. Zachęcam do przyjemnego utrwalanie wiedzy matematycznej:) Klasa 4. przeliczanie w zakresie 5. wpisz liczbę z klawiatury.. Nauka ważenia dla dzieci.. Materiał zamieszczony w tej publikacji pozwoli na rozszerzenie treści zawartych w podręczniku i zeszycie ćwiczeń kursu Matematyka z klasą Wydawnictwa LektorKlett.. Liczby dziesiętne * TESTY, ZADANIA INTERAKTYWNE.. Nauka pisania, czytania, dodawania oraz odejmowania poprzez zabawę.. Obsługiwane przez Wordwall.. Tym razem zapraszam na stronę internetową, na której można ćwiczyć swoją wiedzę i informatyki- zajęć komputerowych klas 4 - 6, polecam :) Interaktywne testy i ćwiczenia z informatyki dla klas 4 - 6..

Obliczenia wagowe jako ćwiczenia na dodawanie i odejmowanie.

wg Edyta3780.. Ćwiczenia obejmują pełny zakres materiału realizowanego w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Zadania interaktywne Matematyka z klasą 6 to darmowy zbiór ćwiczeń dla dzieci będących na drugim etapie edukacyjnym.. Ułamki zwykłe cz.1.. wg Rutkowska.. Koty na płocie.. Czworokąty / wielokąty foremne Koło fortuny.. Dzięki quizom i grom Squli, dziecko może ćwiczyć wszystkie omawiane w szkole zagadnienia.. Zadania i ćwiczenia na poziomie szkoły podstawowej - klasa 5.Znaki matematyczne: mniejszy, większy.. Pobierz pełną listę działów i tematów: klasa 4. klasa 5. klasa 6. klasa 7. klasa 8.w zakresie 100, Dzielenie przez 6, 7, 8 i 9, Zadania tekstowe: Mnożenie i dzielenie, Zadania tekstowe: Wiek, Dzielenie z resztą w zakresie 100, Zadania tekstowe: Dzielenie z resztą, Mnożenie z zerami na końcu, Dzielenie z zerami na końcu, Mnożenie po kawałku, Mnożenie po kawałku - POZIOM 2, Dzielenie po kawałku, Dzielenie po kawałku .Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 6.. Waga Gry na ważenie - Zestaw ćwiczeń edukacyjnych online.. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie oraz dzielenie.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Matematyka.. Powtórki przed egzaminami dla maturzystów i ósmoklasistów.. bryły- rozpoznawanie i nazywanie Połącz w pary.. Umiejętności matematyczne są niezbędne w codziennym życiu!. Chodzę do 4 klasy przygotowuję się do kartkówki z dzielenia pisemnego.. Nauka ważenia z wykorzystaniem wirtualnych odważników.. Cyfry, liczby, liczenie, geometria, zadania z treścią.. Przemysław Szlagor.. ZADANIA KLASA VI.. Zegar z kukułką.3.. Przyporządkuj odpowiednie nazwy podanym kątom.Jeżeli wypiszemy kolejno liczby od 1 do 1000, to zauważmy, że łącząc liczby w pary, po jednej liczbie z każdego końca, otrzymujemy pary zawsze o tej samej sumie 1001 (np. 1000+1, 999+2 itd., aż do 500+501).Testy matematyczne.. Zadania dla każdej klasy są oparte o materiał z podręczników szkolnych i tworzą je doświadczeni nauczyciele.jestem w 3 klasie i pani powiedziała, że chce nas przygotować do 4 klasy i ta strona jest the best!. Nauka ważenia dla dzieci.. Wskaż największy ułamek (różne liczniki i mianowniki) Porównywanie ułamków zwykłych o różnych licznikach i mianownikach.PowtórkoMat 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt