Test z tomek w krainie kangurów

Pobierz

Jurek boi sie, ze znienawidzony nauczyciel wezwie go do tablicy i postawi dwoje.. wkładając mu za kołnierz chrząszcza.. tomek w krainie kangurów 2011-01-22 12:01:37; Tomek w krainie kangurów?. trudne 3 oceny | na tak 100%.. 112 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Ćwiczenia: TOMEK W KRAINIE KANGURÓW.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Więcej.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz tą fascynującą lekturę.Quiz Tomek w krainie kangurów 1.. Część 1.. Syn rewolucjonisty, wychowywany przez rodzinę swojej zmarłej matki - wujostwo Karskich - to błyskotliwy i pomysłowy chłopiec, a przy tym tak samo jak ojciec nienawidzący rosyjskiego .kangurow" A. Tomek w Krainie Kangurow; Tomek w Krainie Kangurow, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej ksiazce.Moga go rozwiazywac osoby, ktore maja akuratnie omawiac lekture, jak rowniez te, ktore po prostu chca :)test ze znajomosci ksiazki tomek w krainie kangurow .Całość kupisz tu: Szklarski Tomek w krainie kangurów.. 80% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. Pozwoli on utrwalić Ci informacje niezbędne na sprawdzian z polskiego.. Sprawd ź cofnij .. "Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. Książka ukazała się po raz pierwszy w 1957 nakładem Wydawnictwa Śląsk i była później wielokrotnie wznawiana.Problematyka..

0%test z lektury Tomek w krainie Kangurów.

A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie 3.. Przykłady pytań znajdujących się w teście: Miejsce akcji utworu.71% "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie.. Autorem książki jest Alfred Szklarski.. Uważany był za "polskiego buntowszczyka".. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w. Uporządkuj informacje dotyczące kolejnych miejsc.Tomek w krainie kangurów.. Ile lat miał Tomek?. Jest to opowieść o przygodach chłopca, który wyrusza do dalekiej Australii, spotyka bliską osobę, wraz, z którą przeżywa wiele interesujących przygód.. 76% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Lektor Wojciech Chorąży.. Wyślij zgłoszenie .Tomek W Krainie Kangurów Quiz.. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie, #tomek w krainie kangurów 805 x, 2017-05-15 15:00:14Prawda: "Piła" to nauczyciel geografii., Tomek Wilmowski uczył się pod zaborem rosyjskim., Wilmowski wstał do odpowiedzi zamiast Tymowskiego., Tomek postraszył chrząszczem prymusa Pawluka., Ojciec Tomka musiał uciekać z kraju, żeby uniknąć aresztowania za udział w spisku przeciwko carowi., Bosman Nowicki pochodził z warszawskiej dzielnicy Powiśle., W okolicach Kanału .test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów ..

Rozwiąż test!Tomek w krainie kangurów.

Ciekawostki o autorze powieści - Szukamy rymów.. Korytarz z wolna pustoszał, uczniowie znikali w klasach, cisza ogarniała szkolne mury.. Wymagane logowanie .Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)"Tomek w krainie kangurów" - test 1.. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską .Przydatność 65% "Tomek w krainie kangurów'' streszczenie.. Patriotyzmu nauczyła go matka i nie uznawał zaborów.. Tomek W Krainie Kangurow Film Do Obejrzenia.. Zdrajcą okazał się: a) Tymowski b) Pawluk .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Tomek z krainy kangurów" A.. ZEMSTA Lada chwila miał rozbrzmieć dzwonek na koniec przerwy pomiędzy lekcjami.. 2010-02-01 15:42:33 .Bardzo ważne!. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. Edytuj elementy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" to znakomity sposób na uzupełnienie książki lub streszczenia..

Jak nazywal sie Tomek w krainie kangurow.

Początek XX wieku, kilkunastoletni Tomek Wilmowski jest uczniem jednej z warszawskich szkół.. Tomek w krainie kangurów - pierwszy tom z cyklu powieści Alfreda Szklarskiego, opowiadający o przygodach Tomka Wilmowskiego.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jeszcze tylko grupka czwartoklasistów kręciła się w pobliżu głównych, schodów i drzwi pokoju .Tomek w krainie kangurów - bohaterowie.. Tomek Wilmowski - czternastolatek, uczeń czwartej klasy gimnazjum, dobrze zbudowany blondyn.. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawęTest z lektury "Tomek w krainie kangurów"!. Udostępnij.. Skomentuj.. Wydarzenia w powiesci rozgrywaja sie: a) w Polsce niepodleglej b) podczas I wojny swiatowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2. test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów szybko !. Tagi dla tego testu: lektura, nudaWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. "Tomek w krainie kangurów" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Quiz w Poczekalni.. Szklarskiego (podstawówka)..

75% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.

Cykl powieści o Tomku Wilmowskim - Szukamy antonimów // odp.AUDIOBOOK Tomek w krainie kangurów Alfred Szklarski (książka MP3 do słuchania).. Podobne pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ile lat miał Tomek?. Jedna prawidlowa odpowiedz .ALFRED SZKLARSKI Przygody Tomka w krainie kangurów 1.. Proszę o szybką odpowiedź!. Wyruszył wraz z ojcem i jego przyjaciółmi na polowanie na dzikie zwierzęta do Australii.amistades testy vca 2012 z odpowiedziamiOpowiadanie z elementami opisu - przygoda Tomka w krainie kangurow.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Klasa 5 Polski.. Polub.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Tomek zemścił się na Pawluku (zdradził nauczycielowi, że Tomek odpowiadał za Tymowskiego), wkładając mu do kieszeni chrząszcza.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. wsypując mu do .Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. Tagi dla tego testu: lektura, nudaOpracowala Teresa Marczewska SP 28 w Lublinie Test sprawdzajacy Tomek w krainie kangurow" 1.. TEST Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A - odpowiedzi 1.. 3 0 Odpowiedz.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3) Osadź .. Suzetka 3 lata temu.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.Test z lektury "Tomek w krainie kangurow" Odpowiedzcie mi na to: 1.. Może się również okazać pomocny przy tworzeniu wypracowania na temat książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt