Elif 710 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Mężczyzna w tym samym czasie każe Vildan znaleźć sposób na pozbycie .Elif odcinek 712.. Podekscytowana Hümeyra nie może doczekać się wyjazdu.. [… Przysięga odcinek 347 .Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu.. Powtórne badania potwierdzają diagnozę!. Yafer chce sprzedać Elif 714.. Turcja .. Elif można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Zostaje jednak porwany przez ludzi Tarika!. Tarik porywa Elif.. Humeyra jest w ciąży.. Streszczenie.. "Elif" odcinek 902.. Wszyscy są wstrząśnięci wieścią o pożarze w firmowym magazynie.. Streszczenie.. Streszczenie.. 2017 Odcinek 920.. Macide daje pieniądze jakiemuś facetowi 717.Elif odcinek 914: Kerem otrzymuje telefon ze szpitala!. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe.. Postanawia odnaleźć dziewczynę i sprowadzić ją z powrotem do domu.Elif odcinek 710.. "Elif", odcinek 827: Streszczenie epizodu.. Dziewczynka ucieka od mężczyzny 711.. 31 998 osób lubi to · 3726 osób mówi o tym.. W 902. odcinku "Elif" niespodziewany telefon od Vildan popsuje jego plany.. Vildan znajduje nieprzytomną Elif.. Odcinki Elif 880 i 881. trafią tam po premierze w TVP1.. Celowo pozostawia na widoku pozytywkę i zostawia dziewczynkę samą.Elif - serial.. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. Sprawdź, co się wydarzy w 902. odcinku "Elif".Elif po polsku - streszczenia odcinków ..

Elif 860 streszczenie po polsku.

Macide wybacza Reyhan niemiłą sytuację z pączkami.. [Streszczenie + Zdjęc… Przysięga odcinek 355: Reyhan wyznaje Emirowi, że jej życie jest w niebezpieczeństwie!. Macide próbuje odwieść Kerema od śl…Elif - serial.. [Streszczenie + Zdjęcia…Odcinki Elif 902, 903, 904 trafią tam po premierze w TVP1.. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1.. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 710. odcinku "Elif".Elif - streszczenia odcinków.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.. Postanawia odnaleźć dziewczynę i sprowadzić .Po tym, jak Hümeyra oskarżyła Reyhan o kradzież naszyjnika, dziewczyna została wyrzucona z domu.. :)Elif odcinek 706.. [… Przysięga odcinek 347: Cavidan żyje!. Tarik spotyka się w firmie z Zaferem, którego przedstawia Keremowi jako nowego dostawcę materiałów.Elif odcinek 708.. [Streszc… Elif odcinek 906: Policjanci wpadają na trop Tarika!. [Streszczenie … Przysięga odcinek 348: Cavidan wraca do rezydencji!. Vildan odnajduje Elif.. Elif, odcinek 711: Streszczenie epizodu Streszczenie 711. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:Elif 861 i 862.. W najnowszym epizodzie Reyhan opuszcza rezydencję, chociaż prawie cała rodzina nie wierzy, że ukradła naszyjnik.Elif odcinek 907: Mustafa odnajduje Melek!.

Elif 901 streszczenie po polsku.

Sureyya dowiaduje się o oświadczynach Kerema!. Przerażona Birce zamierza przerysować szkice Yunusa.. [Streszczenie + … Elif odcinek 905: Sureyya utwierdza się w przekonaniu, że Kerem kocha Parlę!. Vildan jest wściekła, obawia się reakcji Tarika.. Udaje jej się skończyć pracę w ostatniej chwili.. Tarik zostawia Melek, żeby zawieźć Elif do szpitala.. Ponadto powtórki Elif online dostępne są na TVP VOD.. Postanawia odnaleźć dziewczynę i sprowadzić ją z powrotem do domu.. Wszystkie odcinki telewizja TVP 1 na żywo w internecie pokazuje również na WP Pilot.. Kerem nie może pojąć, jak rodzina mogła oskarżyć Reyhan o kradzież.. Tarikowi udaje się udobruchać Hümeyrę.. Sureyya dowiaduje się o oświadczynach Kerema!. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca.. Elif 880 streszczenie po polsku Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. Streszczenie serialu po polsku.. Veysel namierza jego samochód [STRESZCZENIE ODCINKA] Tarik dotarł do Melek, uwięził ją i postanowił pozbyć się jej raz na zawsze.. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców.. Streszczenie.. Nie powiedziała mu także o dziecku.Elif odcinek 906: Policjanci wpadają na trop Tarika!.

Szczegółowe streszczenie po polsku.

Kobieta wierzy w szczerość intencji męża.. [Streszczenie… Elif odcinek 913: Humeyra odkrywa, że Rana jest kochanką Tarika!. Streszczenie.. Elif mija się z Inci 713.. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą.. Jedzie do rezydencji, by zawieźć Elif do szpitala.. Streszczenie 827. odcinka serialu "Elif" prezentuje się .Streszczenie 750. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Nie wiedząc, co robić, dzwoni do Tarika.. Vildan każe Elif pomóc sobie w sprzątaniu pokoju Hümeyry.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif odcinek 707.. Inci coraz bardziej martwi się o Veysela.Elif odcinek 906: Policjanci wpadają na trop Tarika!. Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. ELif odcinek 861 i 862.. Elif odcinek 710.. Kerem nie może pojąć, jak rodzina mogła oskarżyć Reyhan o kradzież.. Keremowi nie udaje się ukryć pożaru przed .Streszczenie 709. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Kerem robi wszystko, żeby Parla odzyskała dobry nastrój.. [… Przysięga odcinek 347: Cavidan żyje!. Vildan postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju.. Humeyra straciła ciążę!.

Elif streszczenie odcinków Elif odcinek 902 streszczenie po polsku.

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu.. Każe Elif poukładać ubrania w szafie.Elif 904, 905, 906 streszczenie po polsku.. [Streszczenie + Zdjęcia…Elif streszczenia odcinków 754-758.. W najnowszym epizodzie Reyhan, zastanawiając się nad zachowaniem mamy, dochodzi do wniosku, że to wina jej braci.Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 711. odcinek "Elif".. Elif 904, 905, 906 po polsku Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.. Ten jest zmuszony zostawić Melek.. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.. 701 streszczenie: Wiktoria budzi się rano u poznanego w klubie Eryka.Elif 880 można obejrzeć w środę, odcinek 881 w piątek.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!. W 710. odcinku "Elif" Kerem postanowi ją odnaleźć.. Sureyya dowiaduje się o oświadczynach Kerema!. [Streszczenie + … Elif odcinek 905: Sureyya utwierdza się w przekonaniu, że Kerem kocha Parlę!. Vildan pomaga Elif w ucieczce i przekazuje dziewczynkę innej rodzinie.. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców.. Streszczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt