Opis nauczyciele z lektury felix net i nika

Pobierz

PRZEDMIOT TREŚCI NAUCZANIA/OPIS ZADANIA NAUCZYCIEL 1.. 0.00 (0 głosów) Zamek na Kociej Skale.. Udostępnij.. Skomentuj.. Opis obyczajów za czasów panowania Augusta III (fragmenty) .. lub inne utwory literackie wybrane przez nauczyciela.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest to powieść przygodowa z wątkami kryminalnymi.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" .Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Rozdział 6. .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Felix jest synem naukowca-wynalazcy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Występuje w trzeciej części.. Quiz w Poczekalni.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której znajdzie się Robot Bot - Bot, Niszczyciel Klasówek, Kosmonetka, Cinema - car czy Watersun.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Plan ramowy 1.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik .. Felix, Net i Nika byliby pod wrażeniem.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. — O kim mowa?Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. Tak, jak ojciec, potrafi skonstruować i obsługiwać różne mechanizmy.. Zakochana w Necie.. Tam ojciec zdecydował o jej ukryciu w muzeum..

Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

Pojawiła się w siódmej części.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. .Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Lektury .Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Chłopcy pochodzą z zamożnych domów.Zgodnie z propozycją Felixa odesłali skrzynię pocztą kurierską na jego domu.. Po śmierci Knipszyca przeją jego plany inny architekt.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Autor głównymi bohaterami uczynił troje przyjaciół z pierwszej klasy gimnazjum.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw rodziny O tym, jak istotna jest rola rodziny w życiu młodego człowieka, świadczy przykład Neta i Felixa.. Udostępnij.. Architektem budynku był Jan Knipszyc który wspominany jest w 4 części.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Jego pasją jest informatyka.. Spotkanie w nowej szkole i .Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni Felixa , Neta i Niki .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Udostępnij.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Test składa się z 12 pytań.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Klasowa piękność.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Wiktor - Kolega z klasy Felixa, Neta i Niki.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Lubi żarty i ironie.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Skomentuj.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Gimnazjum nr 13 im..

Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziZapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Przewodnikiem był Hieronim Jasiński, od wielu lat szukał ukrytego w zamku skarbu.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Kiedy chłopcy wyruszają sami po księgę profesora Kuszmińskiego, Nika tworzy .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix .Zamek na Kociej Skale - zamek, który w pierwszej części odwiedzili Felix, Net i Nika w trakcie wycieczki klasowej.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Kim z zawodu jest mama Neta?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt