Odczytaj wyrazy zapisz je w kolejności alfabetycznej

Pobierz

Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Polski Przyroda Las.. Rudkowski123 @Rudkowski123.. Podpowiedź: w każdym rzędzie wszystkie słowa rozpoczynają się tą samą literą.Odgadnij, o jakie słowa chodzi, i uzupełnij je właściwymi literami.. Ja i Ola (komentować) dziś dla was .Podane cząstki wyrazów połącz z zakończeniami -arz lub -erz.. Dzień dobry (mieć) na imię Michał.. luty listopad maj październik marzec czerwiec styczeń wrzesień .W miejsce kropek wpisz odpowiednie litery i uporządkuj je w kolejności alfabetycznej.. Zapisz powstałe zdanie.- ćw.. December 2018 1 0 Report.Zapisz w zeszycie 4 synonimy (wyrazy bliskoznaczne) .. Odczytaj je i zapisz w kolejności alfabetycznej.. Wyszukaj w tabeli nazwy ozdób choinkowych.. Poszukaj w słowniku znaczenia nowych dla ciebie wyrazów POCZĄTKI: baj wędk płatn past piek stol kuśni syncNapisz je w kolejności alfabetycznej - ćwiczenie 2, str. 47.. Podkreśl wyrazy z "rz" wymiennym.. wypisz obok diagramu te wyrazy .. Wpisz we wskazane miejsca wyrazy z ramki odpowiadające nastę-Odczytaj wyrazy na marginesie książki i zapisz je w zeszycie w kolejności alfabetycznej.. 5 s. 25-Edukacja .Odgadnij, o jakie słowa chodzi, i uzupełnij je właściwymi literami.. hokej, bohater, muchomor, .. karnawałowy.. odczytaj otrzymane wyrazy zords,smot,łygec,zolsk zdania.. Zapisz je.. Zapisujemy wyrazy w kolejności alfabetycznej:ciężki, duża, filiżanka, pożegnać, różowy, ścieżka, św Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele 3. ..

... Zapisz je w kolejności alfabetycznej.

48 u za wy do pode prze się .. Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.. Podczas wpisywania wielkość liter np. przy imionach i nazwach własnych, nie ma znaczenia.. Las - ułóż wyrazy w kolejności alfabetycznej Porządkowanie.. Uzasadnij, że w pozostałych wyrazach "ó" jest wymienne.Odczytaj podpisy.. Moje książki .Odczytaj siedem wyrazów w których sz wystepuje po społgłoskach zapisz te wyrazy w kolejności alfabetycznej wszysciutko kapelusz kształt by wrzeciono wszelkie szkoła kaszel wykształcić przeszkodą wszechmocny kształtować wszcząć .4.Uporządkuj wyrazy w kolejności alfabetycznej.. Zad .4 i 5 W czwartym zad aniu mają być w odpowiednich formach, a nie jak na innych str onach!. Przeczytaj wyrazy.. Question from @Rudkowski123 - Szkoła podstawowa - Polski.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWpisz dane słowa, wyrazy, nazwy czy imiona w powyższym polu, oddziel je przyciskiem Enter, by znajdowały się jedno pod drugim, a na koniec kliknij przycisk Sortuj.. W wolnym czasie lubię podróżować i udzielam się w schronisku dla zwierząt.. korzeń, skrzat, wierzba, morze, rowerzysta, aktorzy, brzeg, lekarzBoli go brzuszek.. Pomóżcie!. Z wyróżnionych liter w tych wyrazach odczytaj hasło - ćwiczenie 3, str. 47. .. Odczytaj informacje z kalendarza i uzupełnij zdanie..

Zapisz wyrazy w kolejności alfabetycznej.

Odczytaj wyrazy z ó, zapisane w ramce.. Zapisz je.- ćw.. Ułóż i zapisz je w zeszycie w kolejności alfabetycznej.. Otwierasz je, gdy wchodzisz1.. Odgadnij nazwy zwierząt i napisz je w odpowiednich kolumnach.. Czasowników w nawiasie użyj w czasie teraźniejszym.. Alfabetyczna lista słów gotowa.. Odczytaj hasto.. Odczytaj kolejne litery łącząc je w wyraz, a dowiesz się, jakie inne zwierzęta oprócz owadów mogą zapylać kwiaty - załącznik nr 3.. 7 s. 25; Paca domowa: Ułóż zdania tak, aby ich kolejne wyrazy zaczynały się od podanych liter.. ponumeruj je według kolejności alfabetycznej .. Wypisz z wiersza : 2 rzeczowniki:Ułóż i zapisz wyrazy z ramki w kolejności alfabetycznej.. Matematyka str. 52 - 52 bez ćwiczenia 6 i 9.Zapisz w kolejności alfabetycznej imiona dzieci z klasy Natalki.. Policz w podanych wyrazach sylaby, głoski i litery.. Grudzień będzie miał tygodnie i dni.. kuh, redimrah, ćawosałah, jeh, poh, aruh, aloh, łanjeh, ćaluh, ćasah, olah .. Odczytaj tekst.. Uzupełnij tabelę.. Podkreśl wyrazy z "ó" niewymiennym.. Zapisz je w liniaturze.. 3.Odczytaj przysłowia i zapisz je.. 3\ 7\ Ułóż zdanie używając tylko wyrazów rozpoczynających się od u: 1\Zmień formy imion, tak aby każde z nich kończyło się na -uś.. LISTA KALKULATORÓW I GENERATORÓW.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania W diagramie ukryło się osiem wyraźów z ó wpisanych pionowo , poziomo, na wspak , na ukos ..

... 6.Zapisz wyrazy z ramki w kolejności alfabetycznej.

Wierszyk - głoska [ż] - Duża żaba.. Zapisz odnalezione nazwy w prawidłowej kolejności alfabetycznej.. Nie pójdzie grac w piłkę.. Pokoloruj na niebiesko ramki z wyrazami , do których można dodać ten, na zielono do których można dodać ta, zaś na pomarańczowo do których można dodać to.. Wstaw w wyrazach brakujące litery:6\ Wypisz w kolejności alfabetycznej wyrazy z u z ćw.. Odszukaj je w diagramie i otocz pętlami.Daję naj!. 3 ze strony 68) - pozostałe ćwiczenia zrób starannie.. J. polski ćwiczenia str. 68 - 69 ( bez ćw.. Przepisz do zeszytu odgadnięte wyrazy.. ż ó rz 6 .. Odczytaj nazwy miesięcy i ponumeruj je według kolejności.. z pozostałych liter…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Znajdz wyrazy ukryte w diagramie (pionowo i poziomo) wpisz je do krzyżówki w kolejności alfabetycznej i odczytaj hasłoZapisz w kolejności alfabetycznej litery tworzące poszczególne zestawy.. bramka •mrówka •ślimak •okulary •pszczoła• mysz •tran .Ułóż wyrazy z ramki w kolejności alfabetycznej i je napisz.. aaoaaaa naczynie služace do ucierania ziól lub przyprawKlasa 1 Klasa 2 Polski.. Podpowiedź: w każdym rzędzie wszystkie słowa rozpoczynają się tą samą literą.Zapisz podane wyrazy w ramce we właściwej kolejności alfabetycznej.. Zadanie 3.. Sprawdzian matematyczno-przyrodniczy po 18 projekcie..

Zapisz je w zeszycie w kolejności alfabetycznej.

Odczytaj coto za liczby CC XXX II CC LI CLXII DLX DCCIV 2. .. Zapisz potem te wyrazy w zeszycie do języka angielskiego.. Wykorzystując wyrazy z ramki napisz kilka zdań opisujących bociana.. Utwórz jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu grzyb.. Odczytaj hasło i uzupełnij nim zdanie.- ćw.. Pamiętaj o zapisaniu daty.. gloska r- ułóż wyrazy w kolejności alfabetycznej Ustawianie w kolejności.. Przepisz do zeszytu odgadnięte wyrazy.. Odzczytaj liczby XLVII CXLI XCII….Podane wyrazy zapisz w zeszycie w kolejności alfabetycznej.. polska, spolszczyć, polak, Polonia, polszczyzna, polonista, polskojęzyczny, polonistka, polonijny , polonofil, staropolski BĘDZIE NA} .. Zapisz .Ułóż wyrazy w kolejności alfabetycznej.. Pisz uważnie, zwróć uwagę na czerwone litery om, em, on, en jak się je pisze w wyrazach.. W ramkach są poszczególne części ciała bociana .. 6 s. 25; Podaj nazwy owoców.. Przeczytaj podpisy pod obrazkami i zapisz po kolei w diagramie litery, które w každym wyrazie wskazuje podana liczba.. Muzyk, który gra na skrzypcach.. słonko 3.Wyszukaj w diagramie wyrazy.. Spróbuj ułożyć wersy w odpowiedniej kolejności.Podane wyrazy zapisz starannie w kolejności alfabetycznej.. Zapisz cyframi rzymskimi liczby : 18 44 110 255 2012 3.. Zapisz wyrazy w kolejności alfabetycznej: lis, sowa, kret, gawron, jeleń, żubr 5.. Karty .Ułóż w kolejności alfabetycznej wyrazy z "ó" : mózg, próba, półka, córka, kłótnia, żółw, góra, ogórek, królik, żółty Ustawianie w kolejności wg U11003293 ułóż w kolejności alfabetycznej Porządkowanie Zapisujemy wyrazy razem z numerem kolejności alfabetycznej:śpiew 5źrebię 6słońce 4roślina 3myśl 2mi Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele 3.. Podziękuj Napisz do mnie!. Zapisz to hasło..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt