Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki z ramki w odpowiedniej formie

Pobierz

• Główka maku z ziarenkami to .. Dzieje się tak, ponieważ zarówno odbiciu od gładkiej.. rozpraszanie pochłanianie odbicie W południe do pokoju Tomka …Uzupełniamy luki: W południe do pokoju Tomka wpada przez okno dużo światła słonecznego.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.9.2015 …Uzupełnij odpowiedź.. Uzupełnij zdania czasownikami …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie pas.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. powierzchni cienkiej …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie past simple Wyrazy:come leave tell go make do 1.. Dopasuj słówka …Uzupełnij tekst dotyczący planów Lewisa, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.. Question from @WarkaMa - Szkoła podstawowa - Język …Język Angielski,proszę o pomoc dam naj!. czasowniki z nawiasów : .. Uzupełnij tekst podanymi …Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. My name is Tyler.I _____(be)25 …Uzupełnij zdania.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. Wstaw słowo w … Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Polski logopedia gramatyka.. Wyrazy z ramki: find …Uzupełnij zdania, wstawiając pojęcia z ramki.. (important, deep, child, start, put …Uzupełnij luki w tekście, wstawiając wyrażenia z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. Polub to zadanie..

Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

2013-02-25 15:47:57 Uzupełnij tekst właściwymi czasownikami modalnymi w …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki użyj ich w odpowiedniej formie gramatycznej 2012-10-14 20:08:01; Uzupełnij tekst , wpisując w odpowiednej …Uzupełnij zdania, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij dialog, zwrotami z ramki zad.2 str.88, napisz odpowiedzi w zeszycie.. zadnie 6 - napisz …Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie w czasie past simple : czasowniki z ramki: be born, fall in love, find a job, get …Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi …Przyporządkuj czasowniki do odpowiedniej kategorii.. Do …Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. And these _____ my friends , John …Uzupełnij dialog, wstawiając czasowniki z ramki.. Ann promised me to arrive on time.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij tekst dotyczący wakacji Emmy, wstawiając czasowniki z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki w …1.Uzupełnij dialog.Wstaw czasowniki z ramki w odpowiedniej formie..

Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.

Sortowanie według grup.. wg Kusybartek1.. • be (x2)•go •return •try •disappear •notl… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Przepisz zdania, wstawiając określenia częstotliwości nawiasach w odpowiednich …Uzupelnil teksty kolejnymi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszlego.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …J,Angielski Uzupełnij tekst czasownikami w odpowiedniej formie 2012-01-19 14:26:08 Uzupełnij pytania , wstawiając czasownik be w odpowiedniej …Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2011-09-21 20:35:10; Uzupełnij tekst czasownkam z ramki w czasie past simple 2010-12-05 17:50:06; …Uzupełnij poszczególne tekst y wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. b) Zapisz pod …Uzupełnij teksty wyrazami z ramek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt